MPA KETOxygen 591g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

MPA KETOxygen 591g

Producent MPA
Nasza cena: 329,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
MPA KETOxygen - jest absolutnie najlepszym suplementem dostarczającym egzogenne ciała ketonowe na rynku. Poza rekordową dawką kluczowych soli BHB zawiera także inne składniki działające na czystość umysłu, wytrzymałość oraz pozytywną energię.
 
  • Największa dawka soli BHB na rynku
  • Najbardziej wartościowe substancję podnoszące wydolność
  • Pozwala uzyskać maksymalną wydolność
  • Działa antykatabolicznie podczas redukcji
  • Zwiększa koncentrację przed wysiłkiem
  • Ułatwia funkcjonowanie na niskich kaloriach
 
Ketoxygen jest przełomowym suplementem którego z pewnością możemy zaliczyć do najważniejszych na rynku bez podziału na jakiekolwiek kategorie. Pozwala osiągnąć stan ketozy w bardzo szybkim czasie i łagodzi początkowe negatywne skutki które bardzo często temu towarzyszą. Suplementy dostarczające zewnętrzne ciała ketonowe są nie są nowością na naszym rynku, jednak ilość badań na ich temat w ostatnim czasie znacząco wzrosła co pozwala nam w pełni korzystać z bardzo długiej listy zalet jakie posiadają.
 
Produkty zawierające w składzie BHB nie spalają bezpośrednio tkanki tłuszczowej, jednak znacznie przyczyniają się do przebiegu procesów w których może być ona wykorzystywana na cele energetyczne. Zapewniają one dodatkowe podłoże energetyczne zarówno dla naszego ciała jak i umysłu, a co więcej mogą korzystać z ciał BHB nawet w tym samym czasie. Przekłada się to przede wszystkim na możliwość intensywniejszej pracy fizycznej np. podczas treningu siłowego, tlenowego czy interwałowego. Mózg również pracuje znacznie bardziej efektywniej przez co pozwala szybciej rozwiązywać problemy logistyczne czy wykonać nadmiar pracy.
 
MPA Ketoxygen warto używać w okresie przejścia na dietę ketogeniczną gdyż pozwala to uniknąć kryzysowego momentu kiedy to nasz organizm nie otrzymuje już węglowodanów, a wciąż nie czerpie wystarczającej energii z lipidów. Okres ten jest decydujący o naszym samopoczucia i w wielu wypadkach staje się przeszkodą nie do przejścia. Przemiana metaboliczna która wtedy następuje jest dla nas niemal bezobjawowa i możemy w pełni cieszyć się efektami diety. Nasze treningi również wchodzą na wyższy poziom, a sylwetka owocuje pozytywnymi zmianami i łatwiejszym wykorzystaniem tkanki tłuszczowej jako paliwo.
 
mpa ketoxygen opinie oraz efekty i skład

Wielkość porcji: 19,7g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę MPA Ketoxygen przed aktywnością fizyczną lub rano po przebudzeniu.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach MPA KETOxygen 591g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 91 z 104 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
KETOSPORTS KetoForce 480 ml
    KETOSPORTS KetoForce 480 ml  399,00 zł
Keto Force - jest suplementem opartym o zupełnie nowy składnik zwany solą BHB (beta-hydroksymaślan). Korzystanie z tego środka przed treningiem umożliwia wykorzystywanie ciał ketonowych, a nie węglowodanów, co pozwala na znaczne ... 
#RAW Raspberry Ketones 250g
    #RAW Raspberry Ketones 250g  79,00 zł
#RAW Raspberry Ketones - to najbardziej wydajny na rynku suplement zawierający wyizolowane ketony malinowe, podstawowy naturalny suplement wspomagający odchudzanie. Wyróżnia się bardzo dużą skutecznością oraz pełnym bezpieczeństwem ... 

Licznik odwiedzin: 12085636