PNI Prodigy 375g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PNI Prodigy 246g

Producent PNI
Dostępność Wycofany z produkcji
Cena promocyjna: 169,00 zł
149,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
PNI Prodigy - każdy producent reklamuje swój produkt jak najlepszy pod każdym względem, jednak prawie nigdy tego typu deklaracje nie mają pokrycia w rzeczywistości. Za Prodigy przemawia co innego, niż są fantazyjne deklaracje, ten suplement posiada skład, który wypróbowały setki tysięcy sportowców. Jest to klon legendarnego niespotykanego już na rynku suplementu Mesomorph, mający jednak więcej porcji.

 • Pompa tak mocna, że prążkują się włókna mięśniowe
 • Doskonała motywacja do podnoszenia nawet największych ciężarów
 • Wysoki poziom skupienia i koncentracji
 • Niekończąca się dawka energii i wytrzymałości

Premium Nutraceuticals Prodigy zawiera starannie zaprojektowaną macierz precyzyjnie dobranych składników aktywnych o synergicznym działaniu. Przeznaczony jest do przygotowania Twojego umysłu, ośrodkowego układu nerwowego i mięśni na najbardziej hardcorowe treningi.

Prodigy to bardzo złożony produktu zawierającyo w swoim składzie związki wspierające regeneracje, przyspieszające anabolizm, hamujące katabolizm, dodające energii, zwiększające produkcję tlenku azotu, zapewniające prawidłową prace mięśni, pomagające zwiększyć siłę mięśniową oraz wpływające na wytrzymałość. Teraz poprawiony skład i jeszcze skuteczniejsze działanie.

pni prodigy opinie i działanie

Prodigy zawiera starannie zaprojektowaną,  precyzyjną mieszankę maksymalnie synergicznych związków przeznaczonych do przygotowania Twojego umysłu, ośrodkowego układu nerwowego i mięśni na najbardziej wybuchowe i okrutne  treningi, jakich kiedykolwiek doświadczyłeś.
 
Związki zawarte w PNI Prodigy nie wymagają zachwalania - cytrulina, arginina, kreatyna, b-alanina, teobromina, tauryna, creatinol-o-fosforan, agamatine - wszystkie zostały naukowo przetestowane. Przyjmowane w odpowiednich ilościach, w ramach odpowiedniej formuły, mogą szybko i znacząco zwiększyć wydajność i ostrość ćwiczenia. Do tych składników dodajemy Orchidlean, nasz zastrzeżony wyciąg z cymbidium i orchidee ophrys, które zwiększają rozszerzenie naczyń krwionośnych do ekstremalnych poziomów... Kiedy mówimy "skóra łzawi od pompy", właśnie TO mamy na myśli.

Swoje wyjątkowe działanie pre workout Prodigy zawiera następującym składnikom:

Beta-alanina - wraz z histydyna wchodzi w skład karnozyny. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za „odkwaszanie” szybkokurczliwych włókien mięśniowych oraz prawidłową prace ATPazy (enzym biorący udział w procesie uwalniania energii).
 
Agmatyna - jest jednym z najsilniejszych prekursorów tlenku azotu. Siarczan Agmatyny wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na jeszcze lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. Dzięki tak dużemu napływowi krwi do mięśni, "pompa" jest silnie odczuwalna i długo utrzymująca się.
 • Zwiększa poziom Tlenku Azotu (NO) - związku odpowiedzialnego za rozszerzanie naczyń krwionośnych i poprawiającego krążenie krwi w organizmie.
 • Stymuluje uwalnianie Hormonu Wzrostu oraz Hormonu Lutenizującego (zwiększa wydzielanie Testosteronu).
 • Jest insulinotropikiem - naśladuje działanie insuliny, zwiększa ilość substancji odżywczych dostarczanych do mięśni, normalizuje poziom glukozy we krwi.
 • Funkcjonuje jako neurotransmiter, umożliwiając sprawniejsze funkcjonowanie centralnego układu nerwowego.
 • Wykazuje silne działanie antyutleniające, skutecznie zwalczając, szkodliwe dla naszego organizmu, wolne rodniki.
 • Posiada właściwości lipolityczne, a tym samym pomaga redukować zapasową tkankę tłuszczową.
 • Wpływa na gospodarkę wapnia co przekłada się na lepsze funkcjonowanie serca, mózgu oraz mięśni.

Metyloksantyna (Kofeina) - działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).
 
Fosforan sodowy kreatyny - łatwo przyswajalne, wysoko energetyczne forma kreatyny.

Naringina - to substancja pochodzenia naturalnego należąca do glikozydów flawonoidowych, występująca m.in. w grejpfrutach którym nadaje charakterystyczny, gorzkawy smak. Spożyta przez człowieka w organizmie metabolizowana jest do naryngeniny. Zapomocą swoich metabolitów działa antyoksydacyjne, obniża takżę poziom cholesterolu, a także nasila lipolizę. Jej stosowanie przyczyniać się także może do obniżenia podwyższonego poziomu kortyzolu - hormonu stresu, który działa katabolicznie na tkankę mięśniową i upośledza gospodarkę insulinową.
 
Glukuronolakton - pomaga w usuwaniu szkodliwych produktów powstających podczas przemian metabolicznych towarzyszących wysiłkowi fizycznemu, jest prekursorem rybozy (pomaga w przemianie glukozy w energie), pomaga w transporcie kwasów karboksylowych do komórek mięśniowych w celu wykorzystania ich jako źródło energii.
 
Dendrobium extract - to naturalnie występujący w przyrodzie związek o działaniu podobnym do Adrenaliny. Składnik ten jest doskonałym źródłem dodatkowej energii. Dendobiny wpływają również na szlaki odpowiedzialne za kontrolowanie apetytu i działanie termogenne.

pni prodigy opinie i działanie przed treningówki


Składniki aktywne: Ilość w porcji
Nitric Oxide & Carnosine Fusion: 4 700 mg
3-Aminopropionic Acid  3 200 mg
AgmaPure (Agmatine Sulfate)  1 000 mg
Creatinol-O-Phosphate  500 mg
Energy & Focus Blend: 1 870 mg
D-Glucurono-3,6-Lactone  
1,3,7-Trimethylxanthine  
N-Acetyl-Tyrosine  
Dendrobium Alkaloids  
Naringin  


Wielkość porcji: 8,2g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję Prodigy na 30 minut przed treningiem. Ze względu na bardzo dużą moc suplementu, nie należy przekraczać tej dawki.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2010. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PNI Prodigy 246g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 67 z 156 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
PNI Thermadex 60 kap.
    PNI Thermadex 60 kap.  129,00 zł
Thermadex - legendarna wersja jednego z najbardziej kultowych spalaczy w historii oparta o substancje z największym potencjałem do redukcji tkanki tłuszczowej białej. Thermadex bardzo mocno przyspiesza spoczynkową przemianę materii, przez ... 
OLIMP T-100 Hardcore 120 kap.
    OLIMP T-100 Hardcore 120 kap.  109,00 zł
T-100 Hardcore - druga odsłona przełomowego boostera testosteronu o znacznie mocniejszym składzie i ściślej ukierunkowanym działaniu. Jego powstanie było bezpośrednią konsekwencją ogromnego zapotrzebowania rynkowego, odzwierciedlającego ... 
OLIMP Fight Lite Shaker 400ml
    OLIMP Fight Lite Shaker 400ml  24,00 zł
Shaker Fight Lite - jest wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Możesz go bezpiecznie używać zarówno w mikrofalówce, zamrażarce jak i zmywarce. Dzięki zaawansowanej technologii anti-leak gwarantuje 100% szczelności nawet na napoje ... 
SCITEC 100% Whey Protein Professional 30g
    SCITEC 100% Whey Protein Professional 30g  4,49 zł
Scitec 100% Whey Protein Professional 2350g Koncentrat białka serwatkowego wzmocniony Aminogen, wolny od aspartamu. Przyrost suchej masy mięśniowej Redukcja tkanki tłuszczowej Szybka regeneracja potreningowa 5g ... 
PURE L-Arginine 90 kap.
    PURE L-Arginine 90 kap.  29,00 zł
Pure L-Arginine - to najczystsza l-arginina, która jest kluczowym składnikiem w ścieżce syntezy tlenku azotu (NO) - cząsteczki niezwykle istotnej w procesie budowania masy mięśniowej. Na skutek skomplikowanych reakcji enzymatycznych ... 
POWER SYSTEM Paski treningowe Lifting Straps 1 para
    POWER SYSTEM Paski treningowe Lifting Straps 1 ...  29,00 zł
Predator Paski Treningowe - używane na siłowni wzmacniają uchwyt i zapewniają większą moc podnoszenia, ponieważ nie ograniczają Cię już bolące palce i słabsze od pleców przedramiona. Ułatwiają wykonywanie m.in. takich ćwiczeń jak ... 
PNI Paragon 90 kap.
    PNI Paragon 90 kap.  199,00 zł
PNI Paragon - to najmocniejszy booster testosteronu wykorzystujący wszystkie mechanizmy naturalnej stymulacji tego anabolicznego hormonu. Jest inhibitorem aromatazy, inhibitorem SHBG i antagonistą receptorów estrogenowych. Jest doskonałym ... 
BIOGENIX OROgeniX 120 kap.
    BIOGENIX OROgeniX 120 kap.  69,00 zł
Orogenix - to innowacyjne połączenie w jedną cząsteczkę synergistycznego działania anabolicznej kreatyny i kwasu orotowego. Związek ten cechuje doskonała biodostępność i szybkość działania. Spowodowane jest to faktem, iż orotan ... 
CTD LABS Noxitropin PM 280g
    CTD LABS Noxitropin PM 280g  189,00 zł
Noxitropin PM - to rewolucyjny, naturalny środek wspomagający anabolizm nocny i zasypianie. Poprawia metabolizm tłuszczu i poziom HGH (hormonu wzrostu). Noxitropin PM może wpływać również na poziom kortyzolu, który jest konieczny do ... 
LECHEEK NUTRITION Mass HGH 90 kap.
    LECHEEK NUTRITION Mass HGH 90 kap.  249,00 zł
Mass HGH - jest tak unikalny, że trudno przyporządkować go do jakiejkolwiek kategorii suplementów.Mass HGH to pierwszy na świecie anabolik hybrydowy/blisko hormonalny, czyli produkt, który synchronizuje naturalne i egzogenne czynniki w celu ... 

Licznik odwiedzin: 12503835