#RAW Schisandra Extract 100g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Schisandra Extract 100g

Producent #RAW
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW Schisandra Extractjest to związek zaliczany do adaptogenów które pomagają nam zwalczać negatywne objawy stresu oraz przygotowują nasz organizm do zwiększonych obciążeń fizycznych i umysłowych. Wykazuje także liczne korzyści prozdrowotne dotyczące między innymi funkcjonowania wątroby.
  • Jeden z najskuteczniejszych znanych adaptogenów
  • Zawiera aktywne biologicznie schizandryny
  • Działa jako naturalny antyoksydant
  • Wspiera pracę wątroby
  • Podnosi naszą naturalną odporność
  • Zapobiega rozwojowi cukrzycy

Schisandra Extract to unikalny suplement który posiada bardzo szeroki wpływ na nasz organizm i umożliwia nam szybką adaptację do nowych warunków. Jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli jesteśmy poddawani nadmiernemu obciążeniu czy też przeżywamy bardziej stresujący etap w naszym życiu. Adaptogeny bardzo szybko łagodzą negatywne skutki takiej sytuacji, a co za tym idzie nasze ciało łatwiej jest tam utrzymać w bardzo dobrej kondycji. Cytryniec Chiński nie wykazuje żadnych negatywnych skutków ubocznych, nie uzależnia oraz nie obciąża w żaden sposób naszych narządów wewnętrznych czy układu nerwowego.

#RAW Cytryniec Chiński nie tylko najwyższa jakość, ale także brak zbędnych składników wypełniający, a do tego najbardziej wydajna i ekonomiczna propozycja na rynku. Schizandra wspiera komórki naszego ciała zapewniając im optymalne funkcjonowanie, a także pozwala nam na optymalne wykorzystywanie np. tlenu oraz pozwala na szybkie usuwanie wolnych rodników. Ekstrakt z Cytryńca możemy stosować w stałej suplementacji ciesząc się przy tym zdrowiem i znakomitym samopoczuciem.


Skład: 100% ekstraktu Cytryńca Chińskiego (w tym 2% schisandryn).
Bez dodatku cukru, środków konserwujących, środków słodzących i barwników.


Wielkość porcji: 300-500 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 200-333

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję #RAW Schizandra Extract jeden do trzech razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Schisandra Extract 100g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 109 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12628051