REVANGE LiveR 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

REVANGE LiveR 60 kap.

Producent Revange
Nasza cena: 99,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Revange LiveR - to zaawansowany miks składników o wysokiej skuteczności przyczyniający się do poprawy w funkcjonowaniu wątroby. Idealne rozwiązanie profilaktyczne podczas stosowania środków dopingujących mogących negatywnie wpływać na ten narząd.
 
  • Unikalne połączenie aż 10 składników aktywnych
  • Ważny element profilaktyki podczas cykli sterydowych
  • Redukuje negatywne skutki wywołane przez alkohol
  • Najbardziej kompleksowy produkt chroniący wątrobę
  • Składniki o potwierdzonej skuteczności przez liczne badania
  • Oczyszcza organizm z nadmiaru toksyn
  • Poprawia profil lipidowy krwi
 
LiveR to połączenie skomponowane w taki sposób aby maksymalnie zabezpieczyć nas przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi wpływającymi na stan naszej wątroby. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej obciążonych narządów naszego ciała który wykonuje bardzo dużo pracy u każdego człowieka. Czynników wpływających na pogorszenie kondycji wątroby jest bardzo wiele m.in. większe ilości alkoholu, przyjmowanie leków, zła dieta i wiele innych może znacznie skrócić jej żywotność. Związki zawarte w LiveR są w stanie nie tylko chronić ją przed zagrożeniami, ale także odbudowywać po niektórych uszkodzeniach.
 
Wątroba to organ który wykazuje zdolności do regeneracji. Oznacza to że zmiany które w niej zachodzą nie muszą być trwałe i zawsze mamy szansę na poprawę jej stanu. Revange Liver odbudowuje jej uszkodzone struktury oraz oczyszcza naszego ciało z wielu szkodliwych metabolitów. Bardzo dobrze sprawdza się w okresie przyjmowania środków dopingujących, leków czy też nadmiernej ilości żywności o dużej zawartości tłuszczów.
 
revange liver opinie i efekty oraz skład i sklep

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia:UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach REVANGE LiveR 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 122 z 123 w kategorii Prozdrowotne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12170597