PERFORMAX StimMax 163g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PERFORMAX StimMax 163g

Producent Performax
Nasza cena: 159,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Performax Labs StimMax - jest zaawansowanym i bezkompromisowym suplementem energetycznym skierowanym zarówno dla osób o dużej aktywności fizycznej, jak i również dla ludzi o zwiększonym wysiłku umysłowym. Doskonale sprawdza się jako źródło najczystszej energii zawsze wtedy gdy jej potrzebujemy.
 
  • Unikalny suplement pobudzający do działania
  • Stymulanty o zróżnicowanym czasie działania
  • Brak efektu tzw. dołka energetycznego po kilku godzinach
  • Maksymalny poziom skupienia oraz koncentracji
  • Ułatwia sprawne i kreatywne myślenie
  • Zmniejsza stany lęku i uczucie niepokoju
  • Pozwala skupić się na wyznaczonych celach
  • Idealny dodatek przed treningiem
 
StimMax jest produktem jakiego potrzebuje wielu z nas, szczególnie w okresie zwiększonej aktywności fizycznej lub umysłowej. Jest to idealne rozwiązanie dla sportowców którzy oczekują maksymalnej intensywności na każdym swoim treningu i nie mogą pozwolić sobie na słabszy dzień. Dzięki obecności najskuteczniejszych związków pobudzających w jednym suplemencie mamy gwarancję intensywnego pobudzenia przez długi czas. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia nie tylko sportowców, ale również ludzi u których nauka bądź praca umysłowa odgrywa kluczowe znaczenie. 

performax labs stimmax opinie i efekty
 
Na rynku znajdziemy wiele suplementów pobudzających, zarówno w sposób umiarkowany jak i również niemal ekstremalny, jednak specjaliści z Performax Labs postanowili wykonać kolejny krok naprzód i stworzyć suplement którego siła działania nie przeszkodzi w pełnym skupieniu, a przy tym pozwoli zachować doskonałe samopoczucie. Aby stworzyć idealny energetyk nie wystarczy więc użycie stymulantów lecz konieczne są również składniki które przedłużają ich czas działania oraz działają z nimi synergistycznie jak substancje nootropowe. StimMax sprawdza się w okresie zwiększonej nauki, pracy fizycznej lub umysłowej, wysiłku w godzinach wieczornych oraz u intensywnie trenujących sportowców.

performax stim max skład i sklep

Wielkość porcji: 6,5g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 25

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję (1 miarka) StimMax na 15-30 minut przed wysiłkiem fizycznym lub umysłowym.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PERFORMAX StimMax 163g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 30 z 30 w kategorii Energetyczne  

Licznik odwiedzin: 12500561