MPA CelluVOL 587g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX TestoFUEL 100 tab.
AMIX TestoFUEL 100 tab.
119,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

MPA CelluVOL 587g

Producent MPA
Nasza cena: 239,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
CelluVOL - jest to najlepszy produkt do stosowania przed intensywnym wysiłkiem fizycznym, jednak całkowicie pozbawiony stymulantów. Idealnie sprawdza się u zaawansowanych zawodników którzy w dalszym ciągu pragną rozwoju i przełamania dotychczasowych barier treningowych.
 
  • Maksymalnie podnosi wydolność
  • Nie zawiera żadnych składników pobudzających
  • Zwiększa produkcję tlenku azotu
  • Rekordowe dawki składników aktywnych
  • Zmniejsza odczuwanie zmęczenia
  • Realnie podnosi możliwości wysiłkowe
  • Nasila produkcję ATP w niespotykanym tempie

MPA CelluVol jest jednym suplementem przed treningowym który gwarantuje nam efekty które wykraczają daleko poza to, co są w stanie zaoferować nam zwykłe przed treningówki. Przede wszystkim oparty jest o naprawdę działające dawki poszczególnych składników aktywnych które według badan podnoszą nasze parametry treningowe, podczas gdy zdecydowana większość produktów na rynku zawiera kilkukrotnie mniej kluczowych składników. Wyjątkowość suplementu MPA to także najwyższej biodostępne formy oraz połączenie poszczególnych substancji w sposób synergistyczny.
 
Suplement ten doskonale sprawdza się przede wszystkim w okresie najcięższych treningów. Nie istotne czy trenujemy siłowo, dążymy do uzyskania maksymalnej wydolności czy też wytrzymałości lub siły kluczowe jest błyskawiczne odbudowanie ATP – podstawowego nośnika energii który jest absolutną podstawą przy najcięższych treningach. MPA CelluVOL zwiększa także poziom motywacji do wysiłku, pozwala na pozytywne nastawienie naszego ciała i mózgu do pracy dzięki obecności opatentowanego AlphaSize. Ponadto osoby korzystające przede wszystkim z treningów kulturystycznych mogą odczuć pozytywne skutki działania licznych boosterów tlenku azotu czego efektem jest pompa mięśniowa na o wiele wyższym poziomie niż w przypadku jakiegokolwiek innego suplementu.
 
MPA CelluVOL jest produktem skierowanym dla wymagających osób które ponad wszystko cenią sobie skuteczne działanie i bezkompromisową jakość. Warto również wspomnieć o możliwości Jego zastosowania niemal w każdej dyscyplinie sportu zarówno na poziomie amatorskim jak i również zawodowym. Stagnacja to jedna z najczęstszych przyczyn braku motywacji i zniechęcenia do treningów, a to właśnie CelluVol redukuje ten problem do minimum dając nam szansę na nowe, sportowe życie.


mpa celluvol opinie i efekty oraz skład i sklep

Wielkość porcji: 19,6g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę MPA Cellu Vol na 15 minut przed wysiłkiem fizycznym.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach MPA CelluVOL 587g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 67 z 69 w kategorii Boostery pompujące Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11510714