BPS Androcrine 207ml - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BPS Androcrine 207ml

Producent BPS
Nasza cena: 269,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
BPS Androcrine - to pierwszy na rynku suplement zawierający najwyższej jakości Laxogeninę w formie dermalnej. Wiąże się to ze znakomitą przyswajalnością oraz całkowitym odciążeniem układu pokarmowego od jakiegokolwiek wysiłku, co z pewnością dla wielu osób odgrywa kluczowe znaczenie. Od wielu lat związek ten jest nieustannie porównywalny z anavarem, doustnym środkiem dopingującym który od lat cieszy się znakomitymi recenzjami.
 
  • Środek przebadany naukowo pod kątem skuteczności
  • Prowadzi do dużego wzrostu masy mięśni
  • Kontroluje poziom zatłuszczenia
  • Wspiera rozwój siły oraz wytrzymałości
  • Posiada właściwości antykataboliczne
  • Promuje utrzymanie dobrego  nastroju
  • Zauważalna poprawa jakości  umięśnienia w krótkim czasie
 
Androcrine oparty jest o 5a-hydroxy-laxogenin który to związek który zmienił oczekiwanie wielu ludzi jakie skierowane były w stronę suplementów. Przed wprowadzeniem go na rynek nie można byłoby pośród legalnych produktów znaleźć alternatywy dla wspomagania farmakologicznego. Istniało już bardzo wiele suplementów jednak żaden nie miał na tyle dużego potencjału, by stać się prawdziwym liderem. Przełomowe okazały się badania na 5a-hydroxy-laxogenin zawartym w BPS Androcrine, gdzie potwierdzono skuteczność tego związku w nasileniu syntezy białek o ponad 200% co jest absolutnie niespotykanym wynikiem w przypadku innych produktów.
 
Androcrine jest unikalnym produktem którego główny składnik posiada pochodzenie roślinne. Wpływa nie tylko na wzrost naszej muskulatury oraz siły, ale przede wszystkim zmienia przebieg wielu procesów metabolicznych które zachodzą w naszym organizmie. Warunkuje to osiągnięcie oczekiwanych rezultatów bądź ich brak. Po kilkunastu dniach suplementacji możemy dostrzec wyraźne różnice w budowie naszego ciała. Mięśnie nie tylko są znacznie twardsze i sprawiają optyczne wrażenie większych, ale również tkanka tłuszczowa staje się mniej widoczna i zredukowana, przez co osiągamy tak wymarzoną pękatość oraz definicję.

Laxogenina zawarta w BPS Androcrine jest zarówno bardzo silnym związkiem o charakterze anabolicznym jak i również antykatabolicznym. Oznacza to, że doskonale sprawdza się nie tylko u osób które pracują nad masą mięśniową, ale również dążą do uzyskania znakomitej definicji oraz jakości umięśnienia. Forma żelu zapewnia bardzo wysoką przyswajalność oraz bezpieczeństwo.

Skład: każde naciśnięcie pompki zawiera: 20.6mg 5a-hydroxy laxogenin.
 
Składniki: Water (Aqua/Eau), Ethyl Alcohol, DMI, Ethoxydiglycol, Glycerine, Propylene Glycol, 5a-Hydroxy laxogenin, Carbomer, Triethanolamine.

Wielkość porcji: 4-8 naciśnięć pompki
Ilość porcji w opakowaniu: 18-36

Dawkowanie i sposób użycia: aplikować i wcierać w górną część klatki piersiowej, brzuch, ramiona i barki.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2016. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BPS Androcrine 207ml
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 63 z 78 w kategorii Boostery testosteronu Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
KILLER LABZ Terminator Test 90 kap.
    KILLER LABZ Terminator Test 90 kap.  139,00 zł
Terminator Test - to unikalny suplement przeznaczony dla mężczyzn pragnących udoskonalić wygląd swojego ciała i osiągnąć lepsze parametry treningowe. Jest to środek który realnie pozwala podwyższyć poziom wolnego testosteronu, który ... 

Licznik odwiedzin: 11879616