SCITEC Lean Boss 150 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

SCITEC Lean Boss 150 kap.

Producent Scitec
Nasza cena: 149,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Lean Boss - ekstremalna formuła powodująca rekompozycję ciała oraz zwiększająca wydolność organizmu. Rekompozycja to porządana zmiana składu ciała charakteryzująca się wzrostem beztłuszczowej masy mięśniowej przy widocznym obniżeniu poziomu tkanki tłuszczowej i szybka regeneracja organizmu przy wyczerpujących treningach.

  • Doskonały suplement do rekompozycji ciała
  • Naukowo potwierdzone, skuteczne składniki
  • Efektywne spalanie tłuszczu
  • Wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej
  • Poprawa wytrzymałości i regeneracji

Scitec Lean Boss to unikalny w skali światowej suplement łączący składniki drastycznie poprawiające skład ciała. Każdy z substratów ma naukowo potwierdzone licznymi badaniami działanie. Wszystko to składa się na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zauważalnym wzroście beztłuszczowej masy mięśniowej i wytrzymałości bez tlenowej.

Beta alanina wspiera rozwój siły i wytrzymałości podczas intensywnych ćwiczeń. Beta-alanina tworzy dipeptydy odpowiedzialne za "odkwaszanie" szybkokurczliwych włókien mięśniowych, dzięki czemu możliwe jest jeszcze większe wydłużenie czasu treningu i zwiększenie jego intensywności, jak również przyspieszenie procesu regeneracji powysiłkowej oraz zmniejszenie ogólnej bolesności mięśni towarzyszącej wyczerpującym treningom. Beta alanina zapewnia także prawidłową prace ATPazy, enzymu biorącego udział w procesie uwalniania energii, co w bezpośrednio sposób przekłada się na zwiększoną zdolność naszego ciała do podejmowania wysiłku.

Coleus Forskohlii stanowiąca głowny składnik Scitec Nutrition Lean Boss zwana pokrzywą indyjską, roślina rosnąca na terenach Azji Południowo-Wschodniej. Korzeń pokrzywy indyjskiej jest źródłem aktywnych biologicznie związków di terpenowych, takich jak: acetoksykoleosol, coleol, coleonon, coleanol, deoksycoleonol, barbutazyna, krocetyna, naptopiron, plektryna, plektyrinon. Wg badań naukowych forskolina aktywuje enzym cyklozę adenylową i zwiększa poziom cAMP (cyklicznego APM). W praktyce przekładać się to może na szybszy przyrost masy mięśniowej oraz wspomagać proces redukcji tkanki tłuszczowej. Wg niektórych źródeł forskolina wspomaga pracę tarczycy (stymulacja wydzielania trójjodotyroniny) oraz obniża poziom kortyzolu, hormonu katabolicznego dla tkanki mięśniowej.
 
W suplementacji sportowej wszystkie w/w zalety forskoliny są niezwykle cenne, stąd też preparaty zawierające ekstrakt z pokrzywy indyjskiej są cenione przez sportowców różnych dyscyplin jako element wspomagania wysiłku. Szczególne zastosowanie mają preparaty zawierające froskolinę w okresie redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy składu ciała. Coleus forskohlii wchodzi w skład zaawansowanych termogeników, preparatów wspomagających funkcjonowanie układu hormonalnego a także niektórych no-boosterów.
 
Forskolina zawarta w Scitec Lean Boss w pierwszym rzędzie wpływa on na wzrost produkcji AC - enzymu zwanego cyklazą adenylową (adenylocyklazą), związanego z błonami komórkowymi. Jest on rodzajem enzymu nadrzędnego stymulującego inne enzymy do regulowania wzrostu masy mięśniowej oraz inicjowania procesów utraty tłuszczu. Przekształca kwas adenozynotrójfosforowy (ATP) w cAMP - Cykliczny Monofosforan Adenozyny, który jest najważniejszym regulatorem organizmu odpowiedzialnym za intensyfikację rozpadu tłuszczów w komórkach tłuszczowych. Związek ten zapewnia przyspieszony transport tłuszczu do komórek mięśniowych w celu jego spalenia.

 
forskolina działanie lean boss opinie 
Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej zwiększa produkcję cAMP , dochodzi do stymulacji syntezy białek, co wpływa na rozwój masy mięśniowej! W wyniku dalszych procesów następuje uwalnianie kwasów tłuszczowych z komórek tkanki tłuszczowej. W efekcie komórki mięśniowe mogą w łatwy sposób zużyć tłuszcz - zasadnicze w tym przypadku źródło energii - jako paliwo - i przekształcić go w energię w postaci ATP w procesie termogenezy. Celem tego procesu jest wytworzenie ciepła z ATP dla utrzymania stałej temperatury ciała. Pozwala to na włączenie do procesu spalania znacznych zapasów tłuszczu stanowiącego paliwo dla pracujących mięśni. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza dla osób otyłych, które zwykle mają obniżony poziom cAMP. 
 
Działanie terapeutyczne forskoliny oparte jest więc przede wszystkim o silną stymulację produkcji cAMP - Cyklicznego Monofosforanu Adenozyny we wszystkich komórkach organizmu - oprócz plemników.

20-Hydroxy Beta-Ecdysterone to związek steroidowy z grupry ekdysteroidów, występujących w przyrodzie i pełniących ważne fizjologicznie role w organizmach owadów (zooekdysteroidy) i roślin (fitoekdysteroidy). W żywności dość dobrym źródłem w/w jest np. szpinak. Ekdysteron korzystnie wpływa na poziom glukozy we krwi oraz na profil lipidowy, wspomaga także pracę wątroby. Nie bez znaczenia jest także pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego i odporność immunologiczną.
Wiele wskazuje na to, że ekdysteron korzystnie wpływa także na organizm człowieka. Niektóre źródła wyraźnie wskazują na wpływ tej substancji na anabolizm białek mięśniowych i hamowanie procesów katabolicznych.
 
W suplementacji sportowej preparaty zawierające ekdysteron polecane są jako naturalne anaboliki wspomagające przyrost masy mięśniowej, a także jako tzw. adaptogeny, czyli substancje pochodzenia roślinnego wspomagające adaptację organizmu do trudnych warunków zewnętrznych (stres psychiczny i fizyczny). Szczególne zastosowanie może mieć w okresie intensywnych treningów, jako środek wspomagający przyrost beztłuszczowej masy ciała i rozwój zdolności wysiłkowych takich jak siła i wytrzymałość. Ekdysteron wchodzi w skład niektórych suplementów ziołowych, zestawów aminokwasowych, stacków keratynowych jak i odżywek białkowych.

Składniki aktywne: Ilość w porcji dziennej (5 kap.)
Lean Boss Matrix: 4350 mg
Beta-Alanina  
Coleus Forskohlii  
20-Hydroxy Beta-Ecdysterone  


Wielkość porcji: 5 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 5 kap. dziennie podzielone w 2-3 porcjach rozłożonych w ciągu dnia. Maksymalna rekompozycja ciała powinna zostać zaobserwowana w ciągu 4-6 tygodni, ale wydolność organizmu wzrasta znacznie wcześniej.Opis produktu zgodny z najnowszymi przepisami GIS'u.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2010. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach SCITEC Lean Boss 150 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 18 z 103 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
BRAWN Tudca 60 tab.
    BRAWN Tudca 60 tab.  169,00 zł
TUDCA - czyli Kwas Tauroursodeoksycholowy, jest przełomowym produktem celującym w toksyczność produktów sterydowych i nie jest przeciętnym ochraniaczem wątroby! Większość tego typu środków walczy ze skutkami, Tudca likwiduje ... 
SCITEC 100% Whey Protein Professional 30g
    SCITEC 100% Whey Protein Professional 30g  4,49 zł
Scitec 100% Whey Protein Professional 2350g Koncentrat białka serwatkowego wzmocniony Aminogen, wolny od aspartamu. Przyrost suchej masy mięśniowej Redukcja tkanki tłuszczowej Szybka regeneracja potreningowa 5g ... 
AMIX Re-Core Concentrate 540g
    AMIX Re-Core Concentrate 540g  169,00 zł
Re-Core Concentrate - to wysoce skoncentrowany i specjalistyczny suplement bez żadnych wypełniaczy, składający się wyłącznie z najsilniejszych składników, aby zmaksymalizować efekty. Zmniejsza procesy kataboliczne w ... 
OLIMP Gold Omega-3 60 kap.
    OLIMP Gold Omega-3 60 kap.  29,50 zł
Gold Omega-3 -  jest suplementem diety zwierającym wysokogatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych, obfitujący w kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 wykazujące wybitne właściwości prozdrowotne. Kwasy omega-3 wspomagają pracę serca ... 
LGI Damage Control 120 kap. (Tudca)
    LGI Damage Control 120 kap. (Tudca)  199,00 zł
Damage Control - jest to bez wątpienia najskuteczniejszy suplement ochronny i regeneracyjny zarówno jeśli chodzi o układ nerwowy jak i jako panaceum regenerujące narządy wewnętrzne. Najskuteczniejszy środek tego typu na rynku ... 
BPI Solid 30 kap.
    BPI Solid 30 kap.  119,00 zł
BPI Solid - to produkt o niezwykle wysokim potencjale androgenicznym, którego unikalne właściwości sprzyjają budowaniu mocnej, twarde sylwetki. Należy stosować w celu uzyskania efektu twardych mięśni, siły i dużego użylenia. ... 
DRIVEN SPORTS Activate Xtreme 120 kap.
    DRIVEN SPORTS Activate Xtreme 120 kap.  249,00 zł
Activate Xtreme - booster testosteronu działający poprzez zarówno szybkie jak i długotrwałe zablokowanie konwersji testosteronu w estrogen, a także podnoszący naturalnie wytwarzanie własnego testosteronu. Zwiększa poziom ... 
BPI A-HD 28 kap. Arimedex HD
    BPI A-HD 28 kap. Arimedex HD  269,00 zł
A-HD - to profesjonalny, najskuteczniejszy tego typu środek, radykalnie zwiększajacy poziom testosteronu i hamujacy aktywność aromatazy. Został zaprojektowany w celu zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej i jednoczesnej poprawy ... 
NOW FOODS 5-HTP 120 kap. 100mg
    NOW FOODS 5-HTP 120 kap. 100mg  159,00 zł
5-HTP - to prawdopodobnie najskuteczniejszy suplement  regulujący wahania nastroju jaki jest dostępny na rynku. Wyjątkowo szeroki zakres działania na organizm sprawia że zdobył dużą popularność oraz jest rekomendowany przez lekarzy na ... 
TESTED NUTRITION Vitamin C-1000 100 tab.
    TESTED NUTRITION Vitamin C-1000 100 tab.  29,00 zł
Vitamin C-1000 - opracowana została dla osób, które ze względu na wyjątkowo aktywny tryb życia wykazują zwiększone zapotrzebowanie na Wit. C (kwas L-askorbinowy). Wspomaga odporność organizmu Potężna dawka witaminy C w ... 

Licznik odwiedzin: 11884922