MPA PharmGrade 620g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

MPA PharmGrade 620g

Producent MPA
Nasza cena: 349,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
MPA PharmGrade - to obecnie najbardziej anaboliczny suplement na rynku zawierający 100% opatentowanych składników o potwierdzonej skuteczności przez badania kliniczne. Doskonale sprawdza się w czasie budowania siły oraz wysokiej jakości masy mięśniowej nawet u bardzo zaawansowanych sportowców.
 
  • Rekordowa dawka kwasu fosfatydowego
  • Opatentowane formy aminokwasów rozgałęzionych
  • Znaczące dawki poszczególnych składników
  • Działanie potwierdzone badaniami
  • Doskonale promuje wzrost siły 
  • Ułatwia budowę beztłuszczowej muskulatury
  • Skuteczniejsza alternatywa dla produktów kreatynowych
  • Znakomita biodostępność
 
PharmGrade jest pierwszym tak szczegółowo zaprojektowanym suplementem dla osób aktywnych fizycznie które swoje treningi traktuje w sposób absolutnie profesjonalny. Dostarcza najbardziej istotnych związków które w realny sposób prowadzą do wzrostu masy mięśniowej bez wpływu na przyrost tkanki tłuszczowej. Potencjał anaboliczny kwasu fosfatydowego o który oparty został produkt MPA potwierdziły liczne testy dlatego mamy pewność działania na najwyższym poziomie, nawet jeśli nasze ciało znajduje się już na wysokim poziomie zaawansowania treningowego.
 
Suplement MPA PharmGrade jest jednym z bardzo nielicznych produktów na rynku których działanie zostało udowodnione i może stanowić on ostateczną alternatywę dla szkodliwych substancji dopingujących. Pozwala przekroczyć barierę naszego dotychczasowego potencjału i działa znacznie korzystniej niż popularne suplementy kreatynowe. Dostarcza również kompleks wielu niezbędnych aminokwasów odpowiedzialnych za syntezę białek mięśniowych w bardzo dużych dawkach przez co pokrywają one zapotrzebowanie każdego z nas, nawet w przypadku bardzo dużej masy ciała. Warto podkreślić że znajdują się one w najczystszej, bardzo łatwo przyswajalnej formie. Gwarantuje to nie tylko optymalne wykorzystanie okresu tzw. okna anabolicznego ale także działa antykatabolicznie i chroni nasze mięśnie przed szkodliwymi czynnikami.
 
Uzupełnieniem suplementu jest także ceniony ekstrakt wody koksowej. Jest to bardzo istotne gdyż jest to cenne źródło wielu soli mineralnych o łatwej przyswajalności dla organizmu. Dba także o optymalny poziom nawodnienia, a co za tym idzie prawidłowe funkcjonowanie mięśni. PharmGrade sprawdza się również w okresie redukcji tkanki tłuszczowej jeśli zależy nam na maksymalnej ochronie wypracowanych mięśni oraz siły. Sam w sobie opatentowany Mediator 50P nasila redukcję tkanki tłuszczowej nawet o kilkanaście procent co możemy stwierdzić na podstawie badań z wykorzystaniem ludzi.
 

MPA PharmGrade opinie i efekty oraz skład i sklep BHB


Wielkość porcji: 20,67g (2 miarki)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę Pharma Grade przed oraz 1 miarkę po treningu. W dni wolne od treningu 1 miarkę rano na czczo.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach MPA PharmGrade 620g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 94 z 104 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12085521