DEDICATED Unbeatable 425g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX TestoFUEL 100 tab.
AMIX TestoFUEL 100 tab.
119,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

DEDICATED Unbeatable 425g

Producent Dedicated
Nasza cena: 189,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Dedicated Unbeatable - zdecydowanie najlepszy suplement przed treningowy dedykowany dla sportowców wytrzymałościowych, interwałowych oraz zawodników sportów walki i gier zespołowych. Przyczynia się do szybkiej poprawy wydolności już po pierwszej porcji, a każda kolejna wnosi nas na wyższy stopień treningowy.
 
  • Potężne dwki składników aktywnych!
  • Najbardziej kompleksowy skład na rynku
  • Idealny przed najcięższymi treningami
  • Pozwala na przełamywanie swoich naturalnych ograniczeń
  • Znacznie podnosi poziom wytrzymałości
  • Zwiększa kondycję fizyczną
  • Najwyższa dawka składników aktywnych
  • 17 g porcja – brak dodatku cukru
 
Unbeatable jest pierwszym na rynku tak złożonym i przemyślanym suplementem dla których treningi to pasja, styl życia oraz sposób na codzienny stres i obowiązki. Pozwala na osiąganie znacznie lepszych wyników niemal w każdej dyscyplinie, szczególnie tych które wymagają maksymalnej intensywności i zaangażowania. Doskonale wpływa na pracę układu mięśniowego oraz oddechowego wspomagając osiągnięcie maksymalnej wydolności na wszystkich możliwych płaszczyznach. Składniki takie jak Peak o2 stanowią fundament suplementacji wielu zaawansowanych sportowców na całym świecie.


 
Na rynku znajdziemy mnóstwo produktów przed treningowych jednak zdecydowana większość z nich dedykowana jest dla osób uprawiających sporty siłowe bądź sylwetkowe. Tymczasem sztuki walki, crossfit czy inne systemy o dużej intensywności zyskują coraz większą popularność również na naszym rynku. Dedicated Unbeatable wychodzi naprzeciwko potrzebom ludzi i zapewnia im pierwszy produkt w całości spełniający oczekiwania nowej społeczności w świecie fitness. Warto podkreślić że działa nie tylko doraźnie, ale również kumuluje się w komórkach mięśniowych i na każdym kolejnym treningu odczuwamy jeszcze większe możliwości.
 
dedicated unbeatable opinie i efekty oraz skład

Wielkość porcji: 17g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 25

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę Dedicated Unbeatable na 30 minut przed aktywnością fizyczną.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach DEDICATED Unbeatable 425g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 137 z 148 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11884860