HAYA LABS Cissus Extract 100 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX TestoFUEL 100 tab.
AMIX TestoFUEL 100 tab.
119,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

HAYA LABS Cissus Extract 100 kap.

Producent Haya Labs
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Haya Labs Cissus Extract - zawiera najwyższej jakości ekstrakt z rośliny która pozwala w bardzo krótkim czasie przywrócić pełną sprawność w naszym aparacie ruchu. Doskonale sprawdza się w przypadku urazów bądź jako profilaktyka przy nadmiernym wysiłku.
 
  • Substancja o potwierdzonej skuteczności
  • Zawiera aktywne biologicznie ketosterony
  • Bardzo szybko zwalcza ból i promieniowanie
  • Zapobiega powstawaniu osteoporozy
  • Wzmacnia stawy oraz ścięgna
  • Pozwala odzyskać pełną sprawność po urazach
  • Skuteczny w leczeniu kontuzji
  • Wykazuje także działanie antyoksydacyjne
 
Haya Cissus Extract to ceniony i uznany przez miliony osób związek pozwalający na cieszenie się doskonałą kondycją całego aparatu ruch w tym przede wszystkim stawów. Cissus to suplement oparty o ekstrakt z rośliny o tej samej nazwie która naturalnie występuje na terytorium półwyspu Indyjskiego oraz niektórych obszarów Afryki. Od wielu lat wykorzystywana była do zwalczania zaburzeń związanych z osteoporozą w medycynie ludowej, obecnie jest to popularny suplement diety po który chętnie sięgają sportowcy oraz ludzie którzy potrzebują przywrócić swoim stawom pełną sprawność. Może być wykorzystywany zarówno w celach profilaktycznych, jak i również już po odczuwaniu nawet silnego bólu. 
 
Cissus Quadrangularis przewyższa skutecznością zdecydowaną większość substancji stosowanych w naprawianiu naszych stawów. Swoje działanie zawdzięcza aktywnym związkom nazywanych ketosteronami które bardzo szybko łagodzą ból i są w stanie przynieść ulgę już po kilku pierwszych dniach suplementacji. Według wielu badań Cissus ma znacznie więcej korzyści niż tylko samo wsparcie dla stawów gdyż prawdopodobnie usuwa nadmiar wolnych rodników oraz kontroluje poziom cholesterolu. Pamiętajmy, że nasze stawy są bardzo intensywnie eksploatowane w ciągu dnia dlatego z pewnością warto zadbać o ich kompleksową profilaktykę.
 
haya labs cissus ekstrakt skład oraz sklep i opinie

Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 50

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 2 kap. ektraktu Cissus jeden do dwóch razy dziennie na pusty żołądek.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach HAYA LABS Cissus Extract 100 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 28 z 30 w kategorii Ochrona stawów Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12503588