KETOSPORTS Keto Shield 90 kap. Inhibitor Glukozy - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX TestoFUEL 100 tab.
AMIX TestoFUEL 100 tab.
119,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

KETOSPORTS Keto Shield 90 kap. Inhibitor Glukozy

Producent KetoSports
Nasza cena: 299,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Ketosports Ketoshield - to pierwszy na rynku produkt który realnie redukuje nadmierne stężenie glukozy we krwi. Korzysta z kilku zróżnicowanych szlaków metabolicznych między innymi usuwając nadmiar glukozy w moczu oraz blokując Jej wchłanianie w przewodzie pokarmowym.
 
  • Potwierdzona skuteczność w blokowaniu glukozy
  • Zapobiega gromadzeniu się tkanki tłuszczowej
  • Pozwala uniknąć uczucia zmęczenia
  • Skraca czas potrzebny na osiągnięcie ketozy
  • Pozwala zwiększyć wrażliwość insulinową komórek
 
Ketoshield możemy z całą pewnością zaliczyć do suplementów unikatowych skierowanych dla osób które doskonale wiedzą czego potrzebują. Jak każdy preparat marki Ketosports również tutaj stawiamy na bezkompromisową jakość oraz przede wszystkim realne działanie poparte wieloma badaniami. Głównym składnikiem suplementu jest Phlorizin, naturalny związek który występuje w niektórych owocach między innymi w jabłkach. Odpowiednia Jego dawka posiada zdumiewające właściwości które wykorzystywane są między innymi w medycynie, gdyż pozwala odnotować znaczną poprawę u diabetyków.

keto sports keto shield inhibitor glukozy opinie i efekty
 
Związek ten posiada poparcie wielu badań, co najważniejsze z wykorzystywaniem ludzi dlatego mamy pewność realnego działania, a nie zakupu produktu o niewiadomych właściwościach i wpływie na ludzki organizm. Jego zastosowanie jest bardzo uniwersalne i sprawdzi się doskonale w wielu sytuacjach, zasada działania pozostaje jednak ta sama, a jest nią oczywiście walka z glukozą. Cukry możemy spotykać w niemal każdym produkcie i unikanie ich staje się coraz trudniejsze. Kontakt wzrokowy ze słodyczami, deserami czy innymi produktami do których jesteśmy przyzwyczajeni mamy niemal cały czas. Niestety nie jest to zależne od nas i prawdopodobnie nigdy nie będzie, jednak możemy decydować jakie konsekwencje dany rodzaj żywności może nam przynieść.
 
KetoSports KetoShield to doskonały inhibitor glukozy, który wszystkie negatywne skutki ogranicza do absolutnego minimum. Nie pozwala aby nadmiar glukozy przedostał się do krwiobiegu i niszczył efekty naszych ciężkich treningów. Już kilka dni dostarczania dużej dawki cukrów może prowadzić do gromadzenia się tkanki tłuszczowej oraz nadmiaru wody z tym związanej. Sylwetka mimo sporej masy mięśniowej nie prezentuje się wtedy estetycznie, my nie odczuwamy już komfortu i dumy z własnego ciała. Węglowodany to największy wróg osób walczących z podjadaniem dlatego warto ograniczyć ich szkodliwość niemal do minimum.
 
ketosports ketoshield sklep i efekty

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. KetoSports KetoShield jeden do trzech razy dziennie z posiłkami.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach KETOSPORTS Keto Shield 90 kap. Inhibitor Glukozy
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 90 z 104 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
KETOSPORTS KetoForce 480 ml
    KETOSPORTS KetoForce 480 ml  399,00 zł
Keto Force - jest suplementem opartym o zupełnie nowy składnik zwany solą BHB (beta-hydroksymaślan). Korzystanie z tego środka przed treningiem umożliwia wykorzystywanie ciał ketonowych, a nie węglowodanów, co pozwala na znaczne ... 
FENIX Ground Zero 90 kap.
    FENIX Ground Zero 90 kap.  249,00 zł
Ground Zero - to najbardziej efektywne i skuteczne podejście do redukcji tkanki tłuszczowej jakie możemy znaleźć pośród setek suplementów odchudzających. Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób, dla których nie ma miejsca na ... 
KETOSPORTS KetoCaNa 305g
    KETOSPORTS KetoCaNa 305g  299,00 zł
KetoSports KetoCaNa - zawiera innowacyjną sól BHB pozwalającą nam na wprowadzenie organizmu w stan ketozy bez stosowania specjalistycznej diety. Odpowiada za wykorzystywanie w trakcie aktywności fizycznej zasobów ciał ketonowych bez ... 

Licznik odwiedzin: 12085622