BLACKSTONE LABS Recomp Rx 120 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BLACKSTONE LABS Recomp Rx 120 kap.

Producent Blackstone Labs
Nasza cena: 259,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Blackstone Labs Recomp Rx - to jedyny na rynku w pełni naturalny suplement umożliwiający skuteczne przeprowadzenie rekompozycji naszej sylwetki. Doskonale sprawdza się u osób trenujących sporty sylwetkowe lub siłowe. W całości opiera się o doskonałej jakości ekstrakty standaryzowane na zawartość kwasu ursolowego oraz korozolowego.

  • Najlepszy produkt na rekompozycję składu ciała
  • Skuteczne budowanie masy mięśniowej przy redukcji tłuszczu
  • Wspiera syntezę protein i włókien mięśniowych
  • Uruchamia szlaki niezbędne do wykorzystywania tkanki tłuszczowej
  • Pozytywnie wpływa na gospodarkę insulinową
  • Działa antykatabolicznie dla mięśni
  • Pozwala zrezygnować z cyklów typowo masowych i redukcyjnych
  • Stały progres w zmianie sylwetki

Recomp Rx to niezwykły suplement którego działanie doceni z pewnością każdy dla kogo priorytetem jest wysokiej jakości masa mięśniowa. Pozwala skupić się na jednoczesnym zwiększeniu obwodów naszych mięśni przy zmniejszaniu udziału tkanki tłuszczowej. Doskonałą alternatywa dla osób które za główny cel stawiają sobie stały progres i są już zmęczone ciągłymi cyklami masowymi i redukcyjnymi. Jako osoby mocno aktywne fizycznie, dla których trening siłowy jest prawdziwą pasją chcemy by nasza sylwetka prezentowała się imponująco przez cały czas. Niestety podczas okresu budowania masy często tracimy jakość, definicję i źle czujemy się z naszym ciałem o które tak dbamy. Redukcja jest okresem bardzo wymagającym jeśli nasz poziom tkanki tłuszczowej osiągnie zbyt wysoką granicę, dlatego właśnie rekompozycja wydaje się być idealną drogą dla wielu z nas. Suplementy takie jak Blackstone Recomp Rx są w stanie znacznie podnieść skuteczność naszych działań oraz zapewnić znacznie lepsze osiągi treningowe.

Składniki o które został oparty produkt Blackstone Labs są w pełni pochodzenia naturalnego, a ich źródłem są ekstrakty o najwyższej jakości na rynku. Gwarantuje nam to nie tylko pewność działania, ale co również bardzo ważne pełne bezpieczeństwo. Substancje aktywne takie jak kwas ursolowy wykazują bardzo dużą skuteczność anaboliczną oraz antykataboliczną od wielu lat i wchodzą w skład wielu kultowych już suplementów diety. Związek ten wykazuje zdolności nie tylko do szybszej syntezy białek, ale także redukowania akumulacji tkanki tłuszczowej co jest kluczowe w celu zachowania, a nawet poprawy estetyki ciała. Suplement ten jest w stanie wykorzystywać w jednym czasie liczne szlaki metaboliczne prowadzące do wzrostu masy mięśniowej i redukcji tłuszczu przez co odnosimy wrażenie, iż nasza sylwetka każdego dnia ulega poprawie. Składniki Blackstone Recomp Rx wykazują także liczne korzyści prozdrowotne, między innymi w zakresie poprawy kondycji mięśnia sercowego.


BLACKSTONE LABS Recomp Rx skład oraz sklep


Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Recomp-Rx trzy razy dziennie z posiłkami przez okres 6 tygodni.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BLACKSTONE LABS Recomp Rx 120 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 108 z 108 w kategorii Suplementy specjalne  

Licznik odwiedzin: 12302903