PROACTIVE Energizer 225g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PROACTIVE Energizer 225g

Producent ProActive
Cena promocyjna: 59,00 zł
39,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
ProActive Energizer - to proste i skuteczne rozwiązanie dla osób które potrzebują wzmocnić swoje ciało przed nadchodzącym treningiem. Doskonale pobudza umysł oraz układ nerwowy i przygotowuje nas nawet pod duże obciążenia treningowe.
 
  • Mocno zwiększa poziom energii i motywacji
  • Poprawia ukrwienie mięśni
  • Ułatwia rozwój siły i wytrzymałości
  • Intensywna pompa mięśniowa
  • Produkt wolny od kreatyny
  • Najbardziej ekonomiczny pre-workout na rynku!

ProActive Energizer Pre Workout jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających wysokiej jakości produktu bez zbędnych wypełniaczy takich jak cukry lub mało istotne aminokwasy. Posiada wyjątkowo przemyślany skład, dlatego już jedna miarka jest w zupełności wystarczająca nawet dla osób używających już wcześniej suplementów z tej grupy. Stosowany regularnie nie tylko pozwala nam na dłuższe i mocniejsze treningi, ale również przyczynia się do poprawy jakości naszej muskulatury.  
 
Lepsza jakość naszych treningów to oczywiście lepsze efekty i co za tym idzie bliżej wyznaczonego przez samych siebie celu. Energizer zawiera znaczną dawkę składników nasilających syntezę tlenku azotu czego efektem jest zwiększona pompa mięśniowa. Jest to niezbędne zjawisko do osiągnięcia imponującej muskulatury. W tym czasie do mięśni dopływa znacznie większa ilość tlenu, składników odżywczych oraz zmniejszamy ryzyko gromadzenia się wolnych rodników. Jest to również gwarancja lepszej absorpcji składników pokarmowych już po zakończonym treningu i efektywniejsze wykorzystanie tzw. okna anabolicznego.
 
Osoby stosujące suplementy przed treningowe najczęściej mogą pozwolić sobie na efektywniejsze wykorzystanie czasu spędzonego na sali treningowej. Dzięki obecności kofeiny i beta alaniny możemy skrócić czas odpoczynku między seriami do minimum i wykonać naszą pracę maksymalnie efektywnie. Intensywne treningi doskonale stymulują mięśnie do wzrostu również w okresie stagnacji.


Składniki aktywne: Ilość w porcji (6,39g)
Beta Alanina 2000 mg
Alfa Ketoglutaran Argininy (AAKG) 2000 mg
Tauryna 500 mg
Tyrozyna 500 mg
Cytrulina 500 mg
Kofeina 200 mg


Wielkość porcji: 6,39g
Ilość porcji w opakowaniu: 35

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-2 porcje ProActive Energizer na 30 minut przed wysiłkiem fizycznym.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PROACTIVE Energizer 225g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 128 z 157 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12628309