PURE CLINICAL Burn 90 kap.

PURE CLINICAL Burn 90 kap.
Pure Clinical Pure Clinical
Kapsułki
Już 8175 Klientów Best Body stosuje ten produkt.
Nowość

cena:99,00zł

- +

Porównaj produkt

 
Opis i skład produktu

Opis produktu

Pure Clinical Burn - to jeden z bardziej przemyślanych spalaczy tłuszczu o potężnej mieszance składników aktywnych. Działa na każdym szlaku metabolicznym, wspierając redukcję tkanki tłuszczowej z całego ciała, dodatkowo ograniczając tworzenie się nowych komórek lipidowych i skutecznie hamuje apetyt.

 • Zdecydowanie najpopularniejszy spalacz termogeniczny na rynku
 • Realne działanie już po pierwszej porcji
 • Silny supresant apetytu
 • Znacząco przyspiesza metabolizm lipidów
 • Zwiększa poziom energii na długie rodziny
 • Aż 90 realnie działających porcji
 • Olbrzymia dawka 750 mg składników w każdej kapsułce
Pure Burn jest zdecydowanie najskuteczniejszym spalaczem tłuszczu w przystępnej dla każdego cenie. Posiada prostą, acz niezwykle skuteczną kompozycję składników mających potwierdzoną klinicznie skuteczność. Wspiera redukcję tłuszczu z całego ciała, a ze względu na swój inwersalny skład nadaje się zarówno w początkowym jak i końcowym okresie odchudzania.
Z pośród setek składników aktywnych stosowanych w spalaczach tłuszczu, firma Pure Clinical wyselekcjonowała kilka z nich mających największy odsetek rekomendacji i uwzględniła je w dużych dawkach w spalaczu Burn. Dzięki czemu Pure Clinical Burn działa efektywnie u znakomitej większości stosujących, zarówno osób trenujących jak i nie posiadających na co dzień aktywności fizycznej.
Zawarta w nim Teobromina to alkaloid purynowy pozyskiwany z wielu gatunków roślin takich jak ziarna kakaowca, kawa, herbata, również bardzo popularna yerba mate o właściwościach energetyzujących. Odpowiedzialna jest między innymi za prawidłowe funkcjonowanie mózgu, działając na zasadzie poprawy transportu składników odżywczych, poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych które je transportują. Łączona z kofeiną bądź innymi substancjami stymulującymi wykazuje działanie termogeniczne, wspierając redukcję tkanki tłuszczowej, dodatkowo utrzymując witalność naszego ciała.
 
3'5'-Diiodo-l-Thyronine to najskuteczniejszy wolumizer metabolizmu jaki kiedykolwiek używany był w suplementach diety. Naturalnie stymuluje tarczycę do efektywniejszej pracy będąc jednocześnie wolny od skutków ubocznych które są przypisywane syntetycznym lekom. Zwiększa także wykorzystywanie tlenu przez organizm, a także nasila tempo utleniania zbędnych kwasów tłuszczowych.
 
Ketony malinowe to związek o charakterze termogenicznym, jednak całkowicie obojętny dla układu nerwowego, nie podnosi ciśnienia ani nie zakłóca rytmu pracy serca. Pozytywnie wpływają jednak na koncentrację, poprawiają funkcje umysłowe a także łagodzą stany depresyjne. Najistotniejsze jednak jest ich możliwość do nasilenia lipolizy uporczywego tłuszczu co potwierdziły testy przeprowadzone na ludziach.
 
AMP zawarty w Pure Clinical Burn to innowacyjny stymulant, spalacz oraz niezwykle silny bloker apetytu który jest stałą pozycją w topowych suplementach wspomagających odchudzanie. Posiada idealny okres półtrwania do stosowania dwa razy dziennie, oraz zapewnia stabilny poziom energii przez cały dzień. Porcja AMP przyjęta przed treningiem siłowym bądź tlenowym zwiększa Jego efektywność oraz nasila lipolizę tłuszczu w tym okresie.
Pure Clinical Burn - opinie i efekty oraz działanie

Jeśli Twoim celem jest szybkie i bezpieczne pozbycie się tłuszczu, z pewnością jest to jedna z najlepszych pozycji na rynku niczym nie ustępująca drogim i popularnym spalaczom na rynku, a najczęściej będąc znacznie bardziej efektywnym. Ze względu na swój uniwersalny skład, Pure Clinical Burn może być łączony z diuretykami, boosterami metabolizmu oraz spalaczami targetowymi.

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

  Skład

  Wielkość opakowania: 90 kap.

  Porcja jednorazowa: 1

  Ilość porcji w opakowaniu: 90

  Proprietary Blend:
  750 mg
  % ZDS
  Jabłczan kofeiny
  *
  *
  Ketony malin
  *
  *
  AMP
  *
  *
  Teobromina (ekstrakt z Kakaowca)
  *
  *
  Naringina
  *
  *
  3,5-dijodo-L-tyronina
  *
  *
   
  Dawkowanie i sposób użycia

  Dawkowanie i sposób użycia

  Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Pure Burn codziennie po przebudzeniu oraz 1 kap. w godzinach po południowych lub przed treningiem.

  Badania i referencje

  1. Insight on the Body Fat Lowering Effect of 3,5-Diiodo-L-Thyronine.
   https://www.eurekaselect.com/114126/article
  2. 3,5-Diiodo-l-Thyronine Increases Glucose Consumption in Cardiomyoblasts Without Affecting the Contractile Performance in Rat Heart.
   https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fendo.2018.00282/full
  3. 3,5-Diiodo-L-Thyronine Activates Brown Adipose Tissue Thermogenesis in Hypothyroid Rats.
   https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0116498
  4. Thyroid hormone regulation of metabolism.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24692351/
  5. 3,5-Diiodo-L-thyronine (3,5-t2) exerts thyromimetic effects on hypothalamus-pituitary-thyroid axis, body composition, and energy metabolism in male diet-induced obese mice.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25322465/
  6. Anti-obese action of raspberry ketone.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15862604/
  7. Raspberry ketone increases both lipolysis and fatty acid oxidation in 3T3-L1 adipocytes.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20425690/
  8. Raspberry ketone, a naturally occurring phenolic compound, inhibits adipogenic and lipogenic gene expression in 3T3-L1 adipocytes.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25429790/
  9. Caffeine consumption and target scanning performance.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/640697/
  10. The effects of low doses of caffeine on human performance and mood.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3114783/

  Napisz opinię

  PURE CLINICAL Burn 90 kap.

  Pure Clinical Burn - to jeden z bardziej przemyślanych spalaczy tłuszczu o potężnej mieszance składników aktywnych. Działa na każdym szlaku metabolicznym, wspierając redukcję tkanki tłuszczowej z całego ciała, dodatkowo ograniczając tworzenie się nowych komórek lipidowych.

  Napisz opinię

   
  Opinie(27)

  Opinie o PURE CLINICAL Burn 90 kap.

  Wcześniej używałam ANS THERMO Craze, był to mój drugi thermogen i najlepszy. Od pierwszej dawki czułam efekty, jednak nie był dla każdego bo tętno szło ostro w górę. Obecnie testuję Pure Clinical Burn i jak na razie jest ok. Energii mam za trzech, wyciska siódme poty a po treningu nie czuję się obolała. To dopiero tydzień z tym produktem i jestem ciekawa jak będzie dalej.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Naprawdę polecam, bardzi silny termogenik. Wcześniej stosowałem alpha burn ale to jest dopiero moc. Blokuje apetyt bardzo mocno, pobudza jak 4 espresso na raz a potliwość przy treningu jakby ktoś polewał ze szlałcha. Drugą dawkę polecam brać max do 14 jeżeli na kogoś mocno działają termogeniki.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Suplement kupiony aby pomóc sobie z zbijaniem wagi, dieta 2600 kcal, treningi spalające ok 4-5 tys kalorii na tydzień. Mam go już 3 tygodnie i spadłem z 92 na 88 a zawsze miałem problem z zbliżaniem się do 86 kg (wzrost 185, trochę mięśni). Z początku brałem tabletkę na czczo rano od razu po przebudzeniu (5:00) a kolejną o 12:00. Postanowiłem zwiększyć do 3x dziennie i ostatnia brałem o 17:00 ale potem nie mogłem usnąć aż do 02:00 w nocy więc dalej biorę po 2 i działa jak należy. Po 3 tabletki stosowałem przez 3 dni i zawsze problem z zaśnięciem nawet do rana. Pobudza bez zjazdu, czuć grzanie podczas wysiłku (spacer, bieganie, tabata) i blokuje apetyt

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Stosowałem wiele suplementów ale clinical jak dla mnie najlepszy. Dobre pobudzenie, ograniczenie apetytu. W tej cenie bezkonkurencyjny!

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Redukcja trwa u mnie 8 tygodni x 2 tabsy dziennie. Po 4 tygodniach dorzuciłem yohimbinę hcl x 2 tabsy dziennie. Do tej pory zrzuciłem 8,5kg, bedąc trochę zalany (172cm 88kg, teraz na wadze jest 79.5). Trening siłowy 3x tydz. W tym jeden wakacji, ale za to dużo chodzenia, 20km dziennie. Czasami trzepie mnie po 2 dawce i zle się czuję. Muszę duuuużo pić, min 3l. wody. Polecam dla rozważnych.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Drugie opakowanie Clinical połączyłam z Target A2.Połączenie dobre i nie drogie.Ale według mnie Clinical lepiej się sprawdził połączony z Alphaburn.Jak do tej pory połączenie tych dwóch produktów odniosło u mnie najlepsze efekty.Sam Clinical również jak najbardziej na tak pobudza i ogranicza apetyt co jest dla mnie bardzo ważne.Do tego spala zbędny tłuszcz. Polecam

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Cykl Clinical burn + Alphaburn zakończony i uważam go za zdecydowania najłatwiejszą redukcje w moim życiu. Planowany wynik 5 kg w dół udalło się osiągnąć nawet z lekkim zapasem. Doskonały produkt dla opornych osób

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Dla osoby z niskim ciśnieniem takiej jak ja to strzał w dziesiątku, super samopoczucie i to czego zawsze mi brakowało podczas odchudzania czyli kontrola głodu, pełnia energii i lepsza termogeneza

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam ten spalacz. Dla mnie tragedia, nigdy w życiu tak źle się nie czułam, nudności, wymioty, zawroty głowy, drętwienie języka i ust, brak siły do życia nie mówiąc o jakimkolwiek ruchu. Może komuś się przyda ta opinia, może nie, bo chyba jestem wyjątkiem w negatywnych opiniach, w co wierzyć się nie chce biorąc pod uwagę moje sampoczucie po zażyciu Pure Burn.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (1)

  Jestem bardziej praktykiem niż teoretykiem stąd nie polecam zażywanie więcej niż 2 kap. dziennie. Przy 4 występują negatywne skutki jak: totalne wyczerpanie, senność, brak skupienia, zmęczenie, zamulenie.
  Przy moich 192/104kg działanie czuć już po jednej tabletce. Jest to przyjemne uczucie pobudzenia bez negatywnych skutków. Dodatkowo pojawia się większe skupienie, motywacja, poprawa nastroju oraz pobudzenie seksualne.
  Czuć że mamy do czynienia z solidnym produktem. Wcześniej kupowałem różne ogólnie dostępne spalaczę polskich firm, po których głównie dostawałem zgagi.

  Jest to już moje drugie opakowanie. Używam ich podczas treningów kolarskich na trenażerze.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (2) (0)

  Nie wiem, jaki będzie efekt końcowy, zaczęłam brać ten spalacz dopiero dzisiaj wraz z Alphalab'em. Nie jest to mój pierwszy spalacz, więc niestety zignorowałam polecenie zacząć od 1 kapsułki dziennie. Wzięłam jedną rano i jedną przed treningiem. Faktycznie daje kopa, ale po drugiej dawce źle się czuję. Trzęsą się ręce, ślina wydziela się w dużych ilosciach, mam nudności i czuję się ogólnie jakbym miała kaca. Chyba ta dawka była zbyt mocna. Tak że polecam brać po jednej kapsułce.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (2) (0)

  Bardzo fajny produkt. Mnie pobudza bardzo ale o to mi chodziło.Jestem niskociśnieniowcem i pobudzenie przed treningiem wskazane.Na mnie działa fajnie jako przedtreningówka .Nie czuję zmęczenia. Wydolnościowo też dużo lepiej.
  Polecam

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Na mnie działa dobrze. Zawsze byłam zaspana i bez energii w dzień a przy stosowaniu tego spalacza jest zdecydowanie lepiej. Większa wydajność podczas ćwiczeń na siłowni . Dobrze zmniejsza apetyt.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Kupiłam ten środek aby pomóc sobie w odchudzaniu.Rzuciłam papierosy i przytyłam 6 kg. Zaczęłam ćwiczyć i stosuję dietę. Jestem pozytywnie zaskoczona gdyż po tym preparacie nie czuję głodu, a waga zaczyna powoli spadać.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (1)

  Super spalacz tłuszczu ja zrzuciłam 10 kg z dietą i ćwiczeniami da się da, polecam

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Jak dla mnie najlepszy spalacz termogeniczny, za swoje działanie i atrakcyjną cenę, dodaje bardzo dużo energii, stosuje przed bieganiem (w lecie to z człowieka dosłownie się leje w trakcie biegania) i treningiem siłowym ale nie powoduje rozdrażnienia, nie ma efektu negatywnego pobudzenia, nie wpływa też na emocje czy nastrój. Człowiek czuje pozytywnie pobudzony z chęcią do ćwiczeń, rzeczywiście realnie hamuje apetyt, co dla mnie jest pozytywem,dzięki niemu nie podjadam późno albo mogę przycinać kalorie. W połączeniu z innym spalaczem bez stymulantów waga systematycznie leci w dół.
  Ostatnią tabletkę trzeba brać przynajmniej 4 godziny przed spaniem,

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Naprawdę mocna rzecz wiele już dużo droższych próbowałem ale w tych tabletkach to na prawdę diabeł siedzi ,zero apetytu,silne pobudzenie dwie dziennie w podzielonych porcjach to już kosmos

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (2) (1)

  Spalacza używałam tylko przez tydzień. Efekty- ponad 1 kg mniej, fajnie dodaję energii, bardzo szybko oczyszcza organizm z wody, w zasadzie po kilku dniach miałam już kilka cm mniej w brzuchu. Zakupiłam go właściwie żeby dopalić tkankę tłuszczową na brzuchu, który pomimo ćwiczeń i czystej michy nie chce być taki jak przed trzema ciążami ???? Bardzo hamuję apetyt! I właśnie dlatego z niego rezygnuje. Nie tylko nie miałam ochoty na słodycze czy inne jedzenie śmieciowe, którego praktycznie nie spożywam, czy alkohol. Ale na nic do jedzenia nie miałam ochoty- i to było straszne dla mnie! Polecam dla osób, które mają problem przede wszystkim z utrzymaniem czystej michy ???? Chętnie odsprzedam za pół ceny opakowanie otwarte ponad tydzień temu. Zużyłam 14 tabletek.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Dla mnie bardzo dobre działanie, usunięcie nadmiaru wody z organizmu, kilka uporczywych kilogramów mniej, do tego znaczne przyspieszenie metabolizmu oraz efekt pobudzenia.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  W sumie podchodziłem sceptycznie że coś da, lecz po 3 tygodniach stosowania zgubiłem 4kg i straciłem w pasie 4cm. Pracuję jako kurier i dziennie przechodzę ok 10-15km, tabletki mają działanie pobudzające dzięki czemu co 2 dzień dodatkowo ćwiczyłem. Jestem zadowolony z widocznych wyników i mogę polecić ten spalacz.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (2) (0)

  Miałem cały czas problem z nadmiernym apetytem, szczególnie wieczorem i nocą. Odkurzanie lodówki na porządku dziennym/nocnym. Po stosowaniu powyższych kapsułek budzę się wreszcie z odpoczętym żołądkiem. Waga powolutku spada. Jestem zadowolony.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Niesamowity. W połączeniu z dietą i choćby niską aktywnością fizyczną działa cuda. Skutecznie obniża apetyt, dzięki czemu przestałam podjadać w ciągu dnia. Bardzo polecam.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Pure Clinical Burn to mój pierwszy spalacz, stosuję od 2 tygodni, 1-2xdziennie, po 3 dniach stosowania dołączyłam Evolab Alphaburn. Jestem 3 miesiące po porodzie, nie karmię piersią. Po ciąży zostały mi 4kg, w okresie połogu przytyłam około 2kg (słodycze, brak ruchu).
  Pierwsze 3 dni z kapsułkami przyniosły efekty w postaci znacznie odczuwalnej termogenezy i umiarkowanego pobudzenia (jestem przyzwyczajona do picia kawy). Trening siłowy z masą ciała staram się odbywać 3x w tygodniu, plus spacery z wózkiem. Dieta "mniej żreć" - ograniczenie słodyczy, próby utrzymania regularności w posiłkach.

  Pomiary po 6 dniach z Clinical Burn i 3 z Alphaburn pokazały spadek obwodu talii, żeber o 2 cm, brzucha na wysokości pępka o 4 cm.
  Kolejne 6 dni (bez treningów i ze świątecznymi grzechami dietetycznymi, niestety) przyniosły spadek obwodów o 1,5cm. Ludzie z otoczenia zauważają efekty.
  Na wadze około 1,5-2kg mniej w niecałe 2 tygodnie, co uważam za duży sukces przy moim leniwym trybie treningu i jedzenia.
  Zauważyłam ponadto obniżenie apetytu, szczególnie na słodycze i słone przekąski oraz wyszczuplenie twarzy.
  Po kilku dniach przyzwyczaiłam się do działania środków i mogę normalnie pić kawę. Praca jelit uregulowała się. Termogeneza jest odczuwalna podczas zwykłego spaceru!

  Bardzo polecam, jestem zadowolona z realnych efektów. Po zakończeniu przygody postaram się napisać końcową opinię.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Pobudzenie 4/5
  Hamowanie apetytu 5/5
  Spalanie 5/5
  Ogólnie bardzo dobrze

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (2) (0)

  Bezkonkurencyjny w tym zakresie cenowym, a nawet i wyższym. Brałem już sporo tego, Black bombs, Animal Cuts, Clenburexin i żaden nawet się nie zbliżył do niego jeśli chodzi o działanie, nie wspominając nawet o tym że tutaj wystarczy 2 razy dziennie jedna kapsułka, a tamte spalacze miały o wiele większe porcje i ciężko się robiła na żołądku. O efektch szczegółowych ciężko mi mówić bo odchudzanie u mnie trwa łącznie już ponad pół roku, ale dla przykładu podczas 1,5 miesiąca z tym produktem gubiłem 6-7 kg więc dla mnie zadowalajco.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (2) (0)

  cena dobra efekty tez spoko

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Troche zlekceważyłem tego supla bo już wcześniej stosowałem chociażby Stimerex i odrazu weszłem na 1 + 2 kap. Przez pierwsze dni mega pobudzenie i chęć do robienia czegokolwiek. Potem się już to unormowało natomiast dalej pobudza bardzo dobrze i najważniejsze że redukcja do przodu.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Inni Klienci kupili również

  Najpopularniejsze suplementy w tej kategorii

  Alternatywny lepszy produkt

  Twój koszyk

  Brak produktów

  Do ustalenia Wysyłka od
  0,00zł Razem

  Zobacz koszyk

  Menu

  Zawartość schowka

  Brak produktów

  Zobacz schowki