RICH PIANA 5% Kill It Reloaded 30 serv. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

RICH PIANA 5% Kill It Reloaded 30 serv.

Producent Rich Piana 5%
Nasza cena: 199,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Rich Piana 5% Kill It Reloaded - to reaktywacja jednej z najbardziej rozpoznawalnych przedtreningówek ostatnich lat. Jeszcze lepszy skład, jeszcze mocniejsze działanie dla niesamowitego komfortu treningowego.
 
  • Kultowy już produkt z USA
  • 2500 mg opatentowanego GlycerPump w każdej porcji
  • Duża dawka czystej energii
  • Specjalna mieszanka składników nootropowych 
  • Wyjątkowo koncentracja oraz ostrość widzenia
  • Maksymalna pompa mięśniowa
  • Skład godny jednego z najlepszych stacków przedtreningowych
 
5% Kill It Reloaded jest długo wyczekiwanym produktem gdyż poprzednik zawiesił poprzeczkę niezwykle wysoko. Każdy kto choć raz miał okazję próbować poprzedniej wersji produktu doskonale zdawał sobie sprawę z siły działania oraz wyjątkowości treningów przy jej stosowaniu. Wersja Reloaded nie mogła zatem rozczarować i musiała spełnić oczekiwania tak wymagających użytkowników. Dzięki użyciu unikalnych substancji przy współpracy z wieloma specjalistami branży suplementacyjnej efekt ten udało się osiągnąć w 100 procentach, wyznaczając przy tym nowy wymiar i jakość dla suplementów przed treningowych. Od czasu premiery Kill It Reloaded nic już nie będzie takie jak wcześniej.

rich piana 5% kill it reloaded opinie i efekty
 
Jeśli jesteś już znudzony testowaniem coraz to nowych produktów i chcesz uniknąć kolejnych rozczarowań to z pewnością najnowszy Rich Piana 5% Kill It Reloaded jest stworzony dla takich jak Ty. Szukając idealnego środka pobudzającego, pompującego oraz działającego korzystnie dla naszych mięśni marka Rich Piana postawiła na bezkompromisowość i wyniosła każdy z tych parametrów na bardzo wysoki poziom. Dzięki połączeniu znaczącej dawki stymulantów ze składnikami działającymi w sferze naszej psychiki możemy cieszyć się niekończącą się energią oraz utrzymaniem koncentracji do samego końca. Olbrzymią rolę odgrywa także połączenie GlycerPump z czystą L-cytruliną w znaczących dawkach. Powoduje pompę mięśniową na najwyższym poziomie oraz podnosi wytrzymałość naszych mięśni do nieosiągalnych wcześniej granic.
 
rich piana 5% kill it reloaded skład oraz sklep

Wielkość porcji: 17,1g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę Kill It Reloaded na 30 minut przed wysiłkiem fizycznym.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach RICH PIANA 5% Kill It Reloaded 30 serv.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 152 z 156 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
FITMAX Carbo 1kg
    FITMAX Carbo 1kg  29,00 zł
Fitmax Carbo to połączenie wysokiej jakości węglowodanów złożonych i prostych, wzbogacone mieszanką witamin i minerałów. Cechy charakterystyczne Fitmax Carbo: Pomaga odnawiać zapasy mięśniowego i wątrobowego glikogenu, ... 

Licznik odwiedzin: 12500320