SCITEC 100% Whey Protein 1850g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

SCITEC 100% Whey Protein 1850g

Producent Scitec
Nasza cena: 149,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Scitec Nutrition 100% Whey Protein - najczystszy koncentrat białka serwatkowego bez jakichkolwiek domieszek innych frakcji. Dostarcza najpopularniejsze źródło białka stosowane przez sportowców w przepysznych smakach.
 
  • Wysoka zawartość Protein
  • Brak domieszek roślinnych
  • Znakomity profil aminokwasowy
  • Wyjątkowy, intensywny smak
  • Łatwa rozpuszczalność   
  • Zawiera wyłącznie nienaruszone frakcje białkowe
  • Dodatek aminokwasów
 
Scitec 100% Whey Protein to wysokiej jakości odżywka białkowa, która znakomicie odnajdzie się w uzupełnieniu codziennej diety każdego z nas. Wyróżnia ją najwyższa jakość surowca przez co wszystkie wartościowe i cenne frakcje białkowe pozostają w nienaruszonym stanie. Białko Scitec doskonale sprawdza się zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn i uzupełnia naszą dietę we wszystkie kluczowe aminokwasy. Odpowiednia podaż białka w diecie sportowca jest fundamentem i warunkuje osiągnięcie wyznaczonych sobie celów.
 
Ze wszystkich znanych źródeł białka stosowanych w odżywkach to właśnie serwatkowe wyróżnia się najlepszymi parametrami i śmiało możemy uznać je najlepszym. Przede wszystkim dużą część produktu stanowią tzw. aminokwasy niezbędne których organizm nie jest w stanie sam syntezować z innych. Pełna ich pula jest ważne w kwestii rozpoczęcia syntezy białek i daje sygnał naszemu ciału, że już czas rozpocząć procesy odbudowy uszkodzonych włókien mięśniowych. Im większa jest nasz aktywność treningowa, tym więcej protein ze wszystkich źródeł powinniśmy dostarczyć.
 
Dieta kulturysty jest obfita w białko, jednak każdy z nas poza treningami i odżywianiem posiada również swoje obowiązki dlatego stosowanie odżywek takich jak 100% Whey Protein jest świetną alternatywą jeśli nie chcemy całego wolnego czasu spędzać na przygotowaniu posiłków. Koktajle są bardzo wygodne i możemy zabrać je wszędzie kiedy tylko potrzebujemy solidnej porcji białka. Ich przygotowanie zajmuje bardzo mało czasu, a smak białek Scitec można porównać do ulubionego deseru, co jest dużą zaletą zwłaszcza w przypadku osób redukujących ilość spożywanych kalorii.

scitec 100% whey protein skład i sklep oraz opinie
 
Wielkość porcji: 30g (3/4 miarki)
Ilość porcji w opakowaniu: 62

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję (30g) jeden do dwóch razy dziennie w zależności od indywitualnego zapotrzebowania organizmu na białko.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach SCITEC 100% Whey Protein 1850g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 146 z 153 w kategorii Białka Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12503661