#RAW Siberian Ginseng Extract 100g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Siberian Ginseng Extract 100g

Producent #RAW
Nasza cena: 39,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW Siberian Ginseng Extract - to zdecydowanie najbardziej opłacalny produkt zawierający wysokiej jakości Żeń-szeń Syberyjski. Jest to ceniony adaptogen który działa kompleksowo na organizm przyczyniając się do Jego prawidłowego funkcjonowania.
 
  • Działa wzmacniająco i stymulująco
  • Wzmacnia naturalną odporność organizmu
  • Korzystnie wpływa na narządy wewnętrzne
  • Zmniejsza ryzyko dysfunkcji seksualnych
  • Ogranicza negatywne skutki stresu
  • Mobilizuje naturalne siły organizmu
 
Ekstrakt Żeń-Szeia Syberyjskiego to jedna z najbardziej cenionych i poszukiwanych odmian. Charakteryzuje się przede wszystkim bardzo kompleksowym działaniem oraz brakiem występowania jakichkolwiek skutków ubocznych jak np. bóle głowy czy znaczne wzrosty ciśnienia. Doskonale sprawdza się w stałej suplementacji, szczególnie gdy zmagamy się ze zwiększoną aktywnością fizyczną bądź umysłową, a także cierpimy na nadmiar stresu lub zwiększoną ilość codziennych obowiązków. 
 
Suplementacja Żeńszeniem Syberyjskim jest bardzo popularna od wielu lat i niesie za sobą liczne korzyści. Każdy rodzaj wykazuje się swoimi specyficznymi właściwościami, podobnie jak z Syberyjskim który uchodzi za jeden z najcenniejszych dla naszego zdrowia oraz przede wszystkim układu nerwowego. Jest źródłem unikalnych związków z grupy adaptogenów które bardzo często wykorzystywane są między innymi przez sportowców w okresie przygotowywania do zawodów lub najcięższych treningów. Łagodzą one negatywne skutki tworzenia się stresu oraz wpływają na szybką regenerację układu nerwowego. 
 
Siberian Ginseng Extract jest jednym z najszerzej działających suplementów prozdrowotnych którego zakres działania obejmuje nie tylko układ nerwowy, ale także immunologiczny, narządy wewnętrzne, profil lipidowy krwi oraz trzustkę. Zawiera wiele aktywnych substancji nazywanych eleuterozydami przez co jest korzystny dla naszego ciała, jak i również stanu psychicznego.


Skład: Siberian Ginseng Extract 10:1 (0.8% Eleutherosides B+E).


Wielkość porcji: 500 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 200

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję ekstraktu żeń-szenia syberyjkiego jeden do czterech razy dziennie.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Siberian Ginseng Extract 100g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 48 z 51 w kategorii Boostery libido Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11884844