HAYA LABS Rhodiola Rosea Extract 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

HAYA LABS Rhodiola Rosea Extract 90 kap.

Producent Haya Labs
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Haya Labs Rhodiola Rosea - jest cennym źródłem aktywnych biologicznie rozawin i jednym z najpopularniejszych obecnie adaptogenów. Według badań jest związkiem, który opóźnia powstawanie zmęczenia, szczególnie podczas najbardziej wyczerpujących sytuacji.
 
  • Doskonalej jakości ekstrakt zawierający rozawiny i salidrozydy
  • Zwiększa siły witalne
  • Naturalny i ceniony adaptogen
  • Poprawia zdolności kognitywne
  • Zapobiega utracie pamięci
  • Idealny w okresie zwiększonej ilości nauki
  • Zwiększa wydolność fizyczną
 
Haya Rhodiola Rosea Extract zyskuje bardzo duże uznanie wśród suplementów nie tylko prozdrowotnych, ale również zwiększających możliwości fizyczne naszego organizmu. Co ważne jest to jedna z najbardziej cenionych roślin która w badaniach znajduje potwierdzenie potencjalnych właściwości, a w medycynach tradycyjnych wykorzystywana jest już ponad 3000 lat. Do pewnego czasu traktowano ją przede wszystkim jako antyoksydant oraz adaptogen który łagodzi negatywne skutki tworzenia się nadmiaru stresu, jednak z czasem przypisuje się jej jeszcze wiele innych właściwości.
Odpowiada między innymi za utrzymywanie odpowiedniego poziomu ważnych neuroprzekaźników z punktu widzenia naszego mózgu i jego efektywnej pracy takich jak dopamina czy serotonina. 
 
Rozawiny zawarte w ekstrakcie z tej rośliny uchodzą za najcenniejsze związki Różeńca Górskiego. Mimo, że roślina ta jest źródłem także wielu innych flawonoidów to właśnie Rozawiny odpowiadają w większości za jej wpływ na organizm. W ostatnich latach suplement ten często jest również wykorzystywany nie tylko jako monopreparat, lecz jako część złożonych produktów promujących efektywny wysiłek fizyczny. Badania wskazują że suplementacja ekstraktem Różeńca Górskiego może zmniejszać powstawanie zmęczenia w trakcie trwania wysiłku, ograniczać tworzenie się wolnych rodników oraz zwiększać wydolność tlenową. Często zatem jest obiektem zainteresowania kolarzy, biegaczy czy zawodników sportów walki.
 
haya labs rhodiola rosea extract skład i sklep

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Haya Rhodiola Rosea Exract jeden do trzech razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach HAYA LABS Rhodiola Rosea Extract 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 92 z 97 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
PURE CLINICAL Burn 90 kap.
    PURE CLINICAL Burn 90 kap.  129,00 zł
Pure Clinical Burn - to jeden z bardziej przemyślanych spalaczy tłuszczu o potężnej mieszance składników aktywnych. Działa na każdym szlaku metabolicznym, wspierając redukcję tkanki tłuszczowej z całego ciała, dodatkowo ograniczając ... 
SWANSON Gotu Kola 120 kap.
    SWANSON Gotu Kola 120 kap.  79,00 zł
Gotu Kola - jest suplementem wspierającym pracę mózgu oraz adaptogennym, stymulującym działanie centralnego systemu nerwowego. Łagodzi bóle głowy, regeneruje organizm podczas gorączki, wzmacnia pamięć, usuwa zmęczenie oraz depresje, ... 
AMIX B-Complex + C i E 90 tab.
    AMIX B-Complex + C i E 90 tab.  59,00 zł
B-Complex - to synergistycznie działające połączenie witamin z grupy B z witaminą C i E oraz innymi związkami odżywczymi, mającymi na celu poprawę odporności na stres, wsparcie procesu budowy mięśni i nasilenie procesu spalania tkanki ... 

Licznik odwiedzin: 11968359