PURE Theanine 120 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PURE Theanine 120 kap.

Producent Pure
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Pure Theanine - to cenny suplement diety zawierający wyjątkowy aminokwas, który od wielu lat ceniony jest ze liczne właściwości prozdrowotne oraz łagodzące stany napięcia nerwowego. Suplementacja L-teaniną jest wskazana zarówno dla sportowców jak i również osób o nadmiernym wysiłku umysłowym.
 
  • Działa odprężająco i relaksacyjnie
  • Wspiera funkcjonowanie układu nerwowego
  • Stabilizuje nastrój 
  • Zmniejsza negatywne skutki działania stymulantów
  • Działa uspokajająco lecz nie otumania
  • Zwiększa zdolności umysłowe
 
Theanina jest naturalnie występującym aminokwasem w zielonej herbacie, w pełni bezpiecznym oraz skutecznym suplementem diety dla osób oczekujących realnego działania i wsparcia w swoim codziennym funkcjonowaniu. Wykorzystywana głównie w chwilach zwiększonego napięcia nerwowego gdyż działa relaksująco, daje czas naszemu organizmowi na odpoczynek, a jednocześnie nie otumania i nie powoduje uczucia senności co jest bardzo ważne dla każdego z nas. Znajduje także swoje zastosowanie w zakresie zwiększenia naszych zdolności umysłowych, może przyspieszać proces uczenia się, a ponadto zapobiega zanikowi pamięci.
 
Kluczowym aspektem dla skuteczności Teaniny jest pobudzenia do aktywności fal alfa. Odpowiadają one ze wprowadzenie stanu relaksu, jednak nie rezygnując przy tym z wydajności umysłowej. Według większości badań już 50 mg L-teaniny na porcje są w stanie realnie dać nam odczuć swój potencjał, jednak najczęściej w suplementacji stosuje się dawki nieco wyższe i przekraczają one 100 mg. Teanina wchodzi w skład wielu produktów poprawiających sprawność umysłową, a także o działaniu odprężającym i regeneracyjnym.


Skład: 1 kap. zawiera 500 mg L-Teaniny.

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Pure L-Teanina jeden do dwóch razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PURE Theanine 120 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 124 z 127 w kategorii Prozdrowotne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12628291