SWANSON Niacinamide 250 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

SWANSON Niacinamide 250 kap.

Producent Swanson
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Swanson Niacinamide - to amid kwasu nikotynowego, czyli witamina B3, która w odróżnieniu od tradycyjnej formy tej witaminy jaką jest niacyna, jest znacznie bardziej tolerowana przez organizm niż klasyczny jej odpowiednik, nawet przy dużych dawkach.
 
  • Najlepsza forma B3 na rynku
  • Pozwala na skuteczną walkę z pelagrą
  • Prekursor dla przenośników energii
  • Wspiera pracę układu krwionośnego
  • Zwalcza stany zapalne
  • Wspiera gospodarkę lipidową
  • Korzystnie wpływa na stan skóry
 
Swanson Niacynamid jest unikalnym suplementem który zapewnia maksymalne korzyści jakie mogą płynąć z suplementacji witaminą b3. Doskonale sprawdza się w profilaktyce przed wieloma rodzajami zagrożeń takimi jak między innymi zmiany skórne. Hamuje tworzenia się tzw. łoju skórnego którego zbyt duże stężenie może prowadzić do powstawania trądziku oraz przebarwień skóry. Ponadto niektóre badania sugerują także korzystny wpływ na naturalną syntezę keratyny. Nikotynamid jest również cennym wsparciem dla naszej gospodarki lipidowej. Choć samodzielnie nie wpływa na poziom cholesterolu to posiada właściwości konwertujące do niacyny które może obniżać frakcję LDL przy jednoczesnej stymulacji HDL. 
Swanson Niacynamid opinie i efekty oraz sklep
Amid witaminy B3 pełni także funkcje inhibitora dla syntezy tzw. blaszki miażdżycowej. Stymuluje także powstawanie wielu cennych związków np. prostaglandyn które wpływają na rozkurczenie mięśniówki. Niektóre badania mocno sugerują że witamina b3 w tej formie cieszy się licznymi właściwościami przeciwzapalnymi powiązanymi z redukcją wydzielania cytokin. Odpowiednio częsta suplementacja witaminą b3 jest polecana szczególnie mocno osobom aktywnym fizycznie gdyż nasze zapotrzebowanie znacząco wtedy wzrasta.


Skład: 1 kap. zawiera 250 mg Niacyna (jako Niacynamid) (1563% RDZ)

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 250

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Niacynamidu jeden do trzech razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach SWANSON Niacinamide 250 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 74 z 75 w kategorii Witaminy i minerały Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11968351