ULTRALIFE Nox Pump Xtreme 30 sasz. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
ANABOLIC INNOVATIONS Stoked XT 90 kap.
259,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

ULTRALIFE Nox Pump Xtreme 30 sasz.

Producent Ultralife
Nasza cena: 169,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu


Ultralife Nox Pump Xtreme - to legendarny suplement, przeznaczony do stosowania przed treningiem, zawierający w sobie związki poprawiające koncentrację, pobudzające, hamujące katabolizm oraz zwiększające napływ krwi do mięśni.

  • Niczym nie ograniczona potężna pompa mięśniowa
  • Długotrwałe pobudzenie
  • Kultowy już skład i design
  • Dodaje siły, wspomaga budowę masy mięśniowej

W 2007 roku na rynku pojawiły się produkty promowane przez jednego z najsłynniejszych kulturystów wszechczasów - Doriana Yatesa. Nazwa marki, jakże prosta i skuteczna "Dorian Yates" zapewniła natychmiastowy rozgłos na europejskim rynku suplementów.

Jednak to nie nazwa marki, a składy i jakość suplementów i odżywek Doriana zapewniły sukces i uznanie zarówno wśród amatorów jak i profesjonalistów - zawodowych kulturystów, pływaków i lekkoatletów. Produkty wyróżniały się niezwykłą skutecznością, optymalnymi składami oraz pysznymi smakami.

Na początku 2009 roku produkty niespodziewanie zniknęły z półek sklepowych w całej Europie.
Wiele osób było zdziwionych - dlaczego?
Wiele osób szuka nadal swoich ulubionych produktów Dorian Yates w sklepach w całym kraju!
W krótkim czasie produkty typu Performance Protein czy Nox Pump stały się legendą..
Wróćmy do 2007 roku..
Dorian Yates od zawsze marzył o własnej marce produktów reklamowanych swoim nazwiskiem. Natomiast firma Ultralife była w stanie zapewnić mu jakość i skuteczność godną marki championa. W związku z powyższym w 2007 roku pojawiło się na rynku 6 niezwykle skutecznych produktów pod marką Dorian Yates, wyprodukowanych i stworzonych przez Ultralife. Inżynierowie żywności z Ultralife wywiązali się ze swojego zadania w 100%. Stworzone przez nich formuły stały się szybko popularne i cenione za oryginalne składy i jakość. W maju 2009 roku Dorian Yates zrezygnował z własnej marki. Wszelkie prawa autorskie, formuł odżywek i suplementów należała oczywiście do Ultralife. W związku z tym firma Ultralife postanowiła kontynuować produkcję popularnych produktów pod własną marką Ultralife.
Wszelkie formuły są tymi samymi , które podbiły serca tysięcy adeptów sportów siłowych. Jedyną różnicą w tym momencie jest to, iż w świetle prawa wyłącznym właścicielem formuł Dorian Yates na chwilę obecną jest Ultralife, który kontynuuje produkcję tych jakże skutecznych produktów.
Dorian Yates co prawda powrócił do myśli posiadania własnej marki, jednak składy, które stworzyło nowe laboratorium w niczym nie przypominają starego, dobrego nox pumpa.

Powróć do idealnych treningów, poczuj moc Ultralife Nox Pump Xtreme!


W skład NOX PUMP Xtreme wchodzą:

Alfa-Ketoglutaran Argininy - bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni bierze udział w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne. Wpływa na wydzielanie Hormonu Wzrostu, wspiera proces regeneracji wątroby, jest ważnym prekursorem dla Kreatyny. Niestety, ale tradycyjna forma Argininy bardzo łatwo ulega rozpadowi w żołądku i tym samym niewielka jej ilość dociera do miejsca przeznaczenia. Aby temu zapobiec NOX PUMP Xtreme zawiera Alfa-Ketoglutaran Argininy, który jest o wiele mniej wrażliwy na działanie kwaśnego środowiska układu trawiennego, co sprawia, że możemy cieszyć się wszystkimi zaletami zwykłej Argininy przy stosowaniu znacznie mniejszych dawek.

Jabłczan Cytruliny - Cytrulina jest zarówno prekursorem Kreatyny jak również bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz uczestniczy w powstawaniu tlenku azotu – związku odpowiedzialnego za m.in.: rozszerzanie naczyń krwionośnych i tym samym ułatwiającego transport innych związków do i z mięśni.

Kre-Alkalyn - kreatyna wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu:

Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP - ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w Fosfokreatynę) uczestniczy, we wspmnianych, transporcie i odbudowie ATP.

Zwiększa tempo syntezy protein - dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.

Hamuje katabolizm - dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.

Wykazuje właściwości antyoksydacyjne - pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego.

Pomaga chronić serce - zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

GlycoCarn - połączenie cząsteczek Glicyny i L-Karnityny. Uczestniczy w procesie powstawania czerwonych krwinek, tym samym wpływa na transport tlenu we krwi, odgrywa istotną rolę w procesach syntezy Glukozy i Kreatyny.

L-Tauryna - pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi, wykazuje działanie antykataboliczne (ogranicza proces rozpadu białek), zwiększa stężenie azotu w organizmie oraz pomaga obniżyć poziom cholesterolu. Bardzo istotny jest fakt, że Tauryna stymuluje trzustkę do wydzielania insuliny. Czyni to jednak w inny sposób niż glukoza, a tym samym zmniejsza ryzyko powstania insulinoodporności, która prowadzi do rozwoju cukrzycy. Dzięki temu możemy cieszyć się wszystkimi zaletami insuliny – silnego anabolika – bez obawy o nasze zdrowie.

Fosforany - zwiększają ilość tlenu dostarczanego do pracujących mięśni, pozwalając im na dłuższy wysiłek.

Trimetyloglicyna - w naszym organizmie wykazuje dwa główne działania: pomaga w pozbyciu się, szkodliwej dla naszego zdrowia, Homocysteiny (może być przyczyną m.in.: miażdżycy) oraz uczestniczy w powstawaniu Sarkozyny, jednego z prekursorów Kreatyny.

Cholina - związek będący prekursorem dla Acetylocholiny, bardzo ważnego neuroprzekaźnika warunkującego prawidłową pracę układu nerowego.

N-Acetyl-L-Tyrozyny - jest prekursorem dla Adrenaliny, Dopaminy i Noradrenaliny (niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego), działa pobudzająco, wzmaga czujność i koncentrację.

L-Fenylalanina - ulega konwersji do Tyrozyny.

Mieszanka Węglowodanów (Ryboza, Trehaloza, Fruktoza) - zapewniają organizmowi dopływ wysokiej jakości „paliwa” przez długi czas. Pomagają w odbudowie zapasów glikogenu, dostarczają zaplecza energetycznego dla procesów i przemian zachodzących w naszym ciele. Odpowiedni dobór składników mieszanki minimalizuje ryzyko odkładania się nadmiaru węglowodanów w postaci zapasowej tkanki tłuszczowej.

Guarana - roślina pochodząca z Ameryki Południowej. Zawiera naturalną kofeinę, która uwalniana jest stopniowo, przez kilka godzin po spożyciu. Dzięki temu daje łagodne, długotrwałe pobudzenie i efekt termogeniczny.

Glukuronolakton - pomaga w usuwaniu szkodliwych produktów powstających podczas przemian metabolicznych towarzyszących wysiłkowi fizycznemu, jest prekursorem rybozy (pomaga w przemianie glukozy w energie), pomaga w transporcie kwasów karboksylowych do komórek mięśniowych w celu wykorzystania ich jako źródło energii.

Chocamine™ - opatentowany ekstrakt kakao, standaryzowany na 98% substancji aktywnych. Zawarte w nim związki to m.in.: Kofeina, Teobromina, Tyramina, Oktopamina, Synefryna, Fenylalanina, Tryptofan, Magnez oraz antyoksydanty, czyli praktycznie wszystko czego można użyć do ułatwienia odchudzania.

Ekstrakt Kory Wierzby Białej - zawiera Kwas Salicylowy - związek hamujący syntezę Prostaglandyn, dzięki czemu hamuje utlenianie aminokwasów, jednocześnie nasilając spalanie kwasów tłuszczowych. Dodatkowo zapobiega powstawaniu zakrzepów, chroniąc nasz układ krwionośny.

Ekstrakt z Pestek Winogron - bogaty w bioaktywne Polifenole, wśród których znaleźć możemy m.in.: Resweratrol, bardzo silny antyoksydant, skutecznie zwalczające wolne rodniki.

Korzeń Imbiru - wspiera proces trawienia, obniża ciśnienie oraz poziom cholesterolu, ogranicza produkcje kwasów żołądkowych, działa lekko moczopędnie (pozwala usunąć nadmiar wody z organizmu).

Winkamina - działa podobnie do Winpocetyny, rozszerzając światło naczyń krwionośnych.

Winburyna - tak samo jak dwa poprzednie związki, Winkamina i Winpocetyna, zwiększa średnicę naczyń krwionośnych.

Bioperyna - wyciąg z Pieprzu Czarnego. Wzmaga diurezę, polepsza ukrwienie tkanek, pobudza zakończenia nerwowe w przewodzie pokarmowym, wzmacniając wydzielanie soków trawiennych, tym samym wpływa na lepsze wykorzystanie przyjmowanych z nią substancji.

ultralife nox pump xtreme skład i sklep oraz opinie


Wielkość porcji: 1 sasz.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: Stosować jedną porcję (1 sasz.) Nox Pump Xtreme przed treningiem oraz w porze kiedy oczekujemy silnego pobudzenia.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2010. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach ULTRALIFE Nox Pump Xtreme 30 sasz.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 22 z 151 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
SCITEC ZMA 60 kap.
    SCITEC ZMA 60 kap.  59,00 zł
ZMA - synergiczna mieszanka cynku, magnezu oraz witaminy B6 w odpowiednio skomponowanej formule zapewnia spokojny i głeboki sen, a co za tym idzie polepszenie regeneracji i podniesienie naturalnego poziomu testosteronu. Unikalne ... 
FITNESS AUTHORITY Xtreme Napalm 1kg
    FITNESS AUTHORITY Xtreme Napalm 1kg  139,00 zł
Xtreme Napalm - został zaprojektowany by wyzwalać bezprecedensową pompę, której pęd poczujesz w żyłach za każdym razem, gdy trenujesz. W kilka minut po zażyciu pierwszej dawki potężna mieszanka zaczyna działać rozszerzając twoje ... 
ACTIVLAB Whey Protein Xtreme 2 kg
    ACTIVLAB Whey Protein Xtreme 2 kg  149,00 zł
Whey Protein Xtreme - najwyższej jakości koncentrat białka serwatki o znakomitej wartości biologicznej BV=104, wzmocniony znaczną dawką wartościowego peptydu L-glutaminy, niezbędnych witamin i minerałów oraz lecytyny. Dzięki wysokiej ... 
SAN Testo Hardcore 90 tab.
    SAN Testo Hardcore 90 tab.  119,00 zł
Testo Hardcore - to znakomite połączenie tribulus terrestris o najwyższym stopniu standaryzacji na rynku z doskonałym kompleksem witaminowo - mineralnym w postaci magnezu, cynku oraz witaminy B6. Zapewnia to błyskawiczną regenerację oraz ... 
PURE CLINICAL Burn 90 kap.
    PURE CLINICAL Burn 90 kap.  129,00 zł
Pure Clinical Burn - to jeden z bardziej przemyślanych spalaczy tłuszczu o potężnej mieszance składników aktywnych. Działa na każdym szlaku metabolicznym, wspierając redukcję tkanki tłuszczowej z całego ciała, dodatkowo ograniczając ... 
HI-TEC Protein 80 2250g
    HI-TEC Protein 80 2250g  129,00 zł
Protein 80 - jest wysokobiałkową odżywką zawierającą w suchej masie ponad 80% pełnowartościowej proteiny. Preparat jest fundamentem budowy silnych i dużych mięśni. 80% stężenia protein w świetnej cenie Bogaty profil ... 
PROSUPPS DNPX II 60 kap.
    PROSUPPS DNPX II 60 kap.  289,00 zł
ProSupps DNPX II - to coś więcej niż kolejny termogenik na rynku. To naukowo opracowana formuła redukująca tkankę tłuszczową, składająca się tylko i wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników w idealnych proporcjach. ... 
PVL Mutant Whey 2270g
    PVL Mutant Whey 2270g  159,00 zł
Mutant Whey - to kompleksowa kompozycja specjalnie dobranych białek o różnej kinetyce wchłaniania co zapewnia nieprzerwany dostep aminokwasów do krwioobiegu. PVL Mutant Whey został stworzony po 28 miesiącach specjalistycznych badań. ... 
SCITEC Multi Pro 30 pak
    SCITEC Multi Pro 30 pak  99,00 zł
Multi Pro - profesjonalny zestaw witamin, minerałów oraz wielu niezbędnych mikroelementów wspomagających wiele procesów zachodzących w organiźmie. Witaminy, minerały, koenzym Q-10, kwasy omega, lecytyna, różne rodzaje antyutleniaczy oraz ... 
SCITEC Jumbo Professional 1620g
    SCITEC Jumbo Professional 1620g  129,00 zł
Jumbo Professional - udowodniliśmy już, że Jumbo oznacza duży i że jest również synonimem siły. Oryginalna formuła Jumbo została stworzona, aby pomóc osobom, które mają wysoki metabolizm lub zapotrzebowanie na dużą ilość energii, ... 

Licznik odwiedzin: 12085596