CONDEMNED LABZ DNA Dispatch 180 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

CONDEMNED LABZ DNA Dispatch 180 kap.

Producent Condemned Labz
Nasza cena: 269,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
DNA Dispatch - to booster treningowy, który wyprzedza absolutnie wszystkie suplementy z tej grupy jakie mogłeś stosować do tej pory i prawdopodobnie przez długi czas pozostanie numerem jeden na rynku.
 
  • Najsilniej pompujący suplement jaki kiedykolwiek powstał
  • Skutecznie nasila resyntezę ATP
  • Unikalne połączenie wszystkich skutecznych substancji
  • Zawiera GPLC
  • Rekordowe dawki składników aktywnych
  • Nasila transport tlenu i składników odżywczych
  • Potęguje wzrost siły na treningach
  • Brak zbędnych wypełniaczy
 
Condemned Labz DNA Dispatch jest suplementem przyszłości który już dzisiaj mamy okazje zastosować. Skierowany jest dla najbardziej wymagających adeptów sportów siłowych i sylwetkowych, a Jego działanie ukierunkowane na maksymalną pompę mięśniową i poprawienie wszystkich osiągów treningowych. Jest Jedynym produktem na rynku który zawiera wszystkie składniki mające potwierdzoną skuteczność w zakresie zwiększania światła naczyń krwionośnych oraz nasilające realną syntezę tlenku azotu.
 
Suplementy oparte o tak wysokie dawki składników połączonych razem mogą przynieść wymierne efekty również w wyglądzie Twojego działa. Intensywna pompa mięśniowa jest czynnikiem absolutnie kluczowym dla wzrostu mięśni o czym wspominali już kulturyści w ubiegłym wieku. Aby jednak osiągnąć taki stan naszego ciała bardzo często sam trening nie jest wystarczający i osoby mniej podatne na efekt pompujący muszą sięgać po substancję ułatwiające Jego wywoływanie. DNA Dispatch jest produktem przy którego produkcji czuwali najwięksi specjaliści w branży suplementacyjnej, dlatego mamy gwarancję bezkompromisowego działania.  

condemned labz dna dispatch

Wiele osób uważa że kluczową rolę w procesie wzrostu mięśni odgrywa okno anaboliczne które uaktywnia się bezpośrednio po treningu. Zapominamy jednak o tym, że rozsądnie dobrana suplementacja przed treningowa jest początkiem jego działania. Lepszy napływ tlenu i składników odżywczych do mięśni pozwala na zwiększenie tempa syntezy białek oraz wspiera procesy regeneracyjne po wysiłku.
 
CONDEMNED LABZ DNA Dispatch opinie i efekty oraz skład

Wielkość porcji: 6 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 3-6 kap. Condemned Labz DNA Dispatch na 30-45 min. przed treningiem.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach CONDEMNED LABZ DNA Dispatch 180 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 131 z 142 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11510783