SWANSON Ashwagandha KSM-66 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

SWANSON Ashwagandha KSM-66 60 kap.

Producent Swanson
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Swanson Ashwagandha KSM-66 - to doskonałej jakości opatentowany ekstrakt z Ashwagandhy zawierający aktywne biologicznie witanolidy. Przez wielu znana również pod nazwą Żeń Szeń Indyjski, wykazuje skuteczne właściwości jako adaptogen oraz wsparcie dla układu nerwowego.
 
  • Najbardziej ceniony ekstrakt KSM-66
  • Zawiera wszystkie kluczowe związki
  • Wspiera układ immunologiczny
  • Zwiększa stężenie NO w ustroju
  • Przyspiesza regenerację ciała i umysłu
  • Poprawia parametry krwi
  • Zwalcza problemy z bezsennością
 
Ashwagandha KSM-66 jest wysokiej jakości suplementem o wyjątkowo uniwersalnych możliwościach zastosowania. W ostatnich latach popularność tej rośliny zwiększyła się wielokrotnie i niemal każdy sportowiec jest zainteresowany jest suplementowaniem. Wpływ na tak nagły skok popularności Aszwagandy mają z pewnością liczne badania które ukazują się na jej temat oraz większa świadomość ludzi odnośnie jej właściwości. Warto również podkreślić, że osoby które decydują się na jej używanie są zadowolone i często gości ona w ich stałej suplementacji niezależnie od okresu treningowego. 
 
Witanolidy zawarte w produkcie pełnią szereg funkcji w naszym organizmie. Ta cenna część Żeń-Szenia Indyjskiego przede wszystkim doskonale sprawdza się w sytuacjach mocno stresowych i obciążających organizm. Zarówno problemy dnia codziennego, jak i również nadmierne obciążenia treningowe stają się jak naszego organizmu swego rodzaju szokiem. Przy długotrwale utrzymującym się tak intensywnym trybie życia możemy być bardziej podatni na negatywne skutki takie jak bezsenność, zmęczenie czy zwiększone ryzyko chorób. Adaptogeny takie jak Ashwagandha mają potencjał do łagodzenia negatywnych objawów stresu i wspierania naszego organizmu w ciężkich okresach.


Skład: 1 kap. zawiera 250 mg Ashwagandha KSM-66.

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Aszwagandy KSM-66 dziennie, najlepiej wieczorem.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach SWANSON Ashwagandha KSM-66 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 109 z 114 w kategorii Prozdrowotne Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
PURE CLINICAL Burn 90 kap.
    PURE CLINICAL Burn 90 kap.  129,00 zł
99,00 zł
Pure Clinical Burn - to jeden z bardziej przemyślanych spalaczy tłuszczu o potężnej mieszance składników aktywnych. Działa na każdym szlaku metabolicznym, wspierając redukcję tkanki tłuszczowej z całego ciała, dodatkowo ograniczając ... 

Licznik odwiedzin: 11516764