ACTIVLAB De Luxe Beet Shot 80 ml - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
199,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

ACTIVLAB De Luxe Beet Shot 80 ml

Producent Activlab
Nasza cena: 7,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Activlab Beet Shot - unikalny suplement zawierający w każdej porcji ekwiwalent dla ponad 500g buraków które są naturalnym źródłem wielu cennych azotanów. Wygodna forma podania oraz wartościowe składniki dodatkowe sprawiają, że doskonale sprawdza się przed treningami siłowymi oraz wytrzymałościowymi. 
 
  • Tylko i wyłącznie naturalne składniki
  • Nie zawiera stymulantów
  • Bardzo duża dawka soku z buraków
  • Korzystnie wpływa na ciśnienie krwi
  • Zwiększa naturalną produkcję tlenku azotu
  • Idealny przy pracy nad wydolnością
  • Dodatek jabłczanu cytruliny
  • Bardzo wygodna forma podania
 
De Luxe Beet Shot jest alternatywą dla booster treningowych gdyż wiele z nich opartych jest o składniki pobudzające, co z pewnością może nie odpowiadać np. osobom z podwyższonym ciśnieniem bądź trenującym w późnych godzinach wieczornych. Doskonale sprawdza się zarówno przy charakterystyce wysiłku siłowego jak i również wytrzymałościowego. Korzystnie wpływa na procesy anaboliczne zachodzące w komórkach mięśniowych oraz podnosi poszczególne parametry treningowe. 

activlab beet shot sok z buraka opinie i efekty
 
Sok z buraka zyskał bardzo dużą popularność wśród adeptów sportów sylwetkowych przede wszystkim poprzez obecność bardzo dużej ilości naturalnych azotanów. Mają one bardzo duży wpływ na pobudzenie produkcji tlenku azotu, a co za tym idzie bezpośrednio przyczyniają się do efektu bardzo intensywnej pompy mięśniowej. Beet Shot jest nie tylko bardzo bogatym ich źródłem, lecz dodatkowo zawiera solidną dawkę cytruliny która względem azotanów wykazuje efekt synergii.
 
activlab de luxe beet shot skład oraz sklep

Wielkość porcji: 1 amułka
Ilość porcji w opakowaniu: 1

Dawkowanie i sposób użycia: wypić 1 ampułkę Activlab Deluxe Beet Shot na 30 minut przed aktywnością fizyczną.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach ACTIVLAB De Luxe Beet Shot 80 ml
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 71 z 72 w kategorii Boostery pompujące Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12627971