BIOTIVIA Bio Forge 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX TestoFUEL 100 tab.
AMIX TestoFUEL 100 tab.
119,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BIOTIVIA Bio Forge 90 kap.

Producent Biotivia
Nasza cena: 239,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Bio Forge - jest zwieńczeniem całego asortymentu naturalnych anabolików. Wpływa na mechanizmy biochemiczne, które usprawniają anabolizm: zwiększone zatrzymywanie azotu, dzielenie odżywiania, lepsze działanie insuliny, zwiększona synteza proteiny oraz zmniejszony katabolizm protein.

  • Zwiększa poziom testosteronu
  • Hamuje konwersję testosteronu do DHT
  • Zmniejsza aktywność estrogenów
  • Przyspiesza syntezę białka i wzrost masy mięśniowej

Biotivia Bio Forge usprawnia ogólne działanie anaboliczne organizmu i jest stworzony dla naturalnych kulturystów i ciężarowców, jak również innych sportowców, którzy muszą przechodzić badania na obecność środków dopingujących.Jeśli poważnie podchodzisz do treningu i szukasz sposobu na maksymalne zwiększenie swojej siły i masy mięśniowej, czas na spróbowanie Bio Forge.

biotivia bio forge działanie i opinie

To wszechstronny suplement zawierający skuteczne dawki opatentowanych i sprawdzonych składników, których zadaniem jest pomaganie w naturalnym zwiększaniu zdolności ciała do wytwarzania hormonów anabolicznych. Zawiera również blokery DHT oraz czynniki hamujące aromatazę, co zapobiega przetwarzaniu testosteronu w estrogen lub DHT.

biotivia bioforge skład

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Bio-Forge 3 razy dziennie z  głownymi posiłkami.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2010. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BIOTIVIA Bio Forge 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 33 z 78 w kategorii Boostery testosteronu Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11879618