INSANE LABZ I am God 250g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

INSANE LABZ I am God 25 serv.

Producent Insane Labz
Nasza cena: 159,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Insane Labz I am God - jeden z najmocniej pobudzających suplementów na rynku pomimo zastosowania prostej mieszanki składników aktywnych, znanej z suplementu Psychotic. Doskonale zwiększa poziom energii przed najcięższymi treningami. 
 
  • Najsilniej pobudzający Pre-Workout na rynku
  • Bardzo szybkie działanie
  • Nasila pompę mięśniową
  • Zwiększa poziom siły oraz wydolność
  • Niesamowite skupienie oraz koncentracja
  • Brak cukrów i wypełniaczy
  • Wyłącznie dla zaawansowanych sportowców
 
Insane I am God to zdecydowanie najbardziej hardcorowy suplement jaki pojawił się na rynku w ostatnich latach. Insane Labz jest znane z tworzenia wyjątkowych suplementów o bardzo dużym potencjale, a ich poprzedni produkt przed treningowy przez wielu uznawany jest za najsilniejszy dostępny na rynku. Teraz jednak mamy do czynienia z czymś jeszcze bardziej wyjątkowym. Mimo, że już Psychotic był pod wieloma względami doskonały, teraz mamy Jego zdecydowanie mocniejszą wersję – wyłącznie dla fanów spektakularnych treningów.

INSANE LABZ I am God opinie i sklep
 
Przeprowadzanie intensywnych sesji treningowych jest bardzo ważne dla każdego kto dąży do maksymalnego rozwoju treningowego. Progresja jest absolutnie konieczna by nasze ciało otrzymywało nowy bodziec, jednak po pewnym czasie staje się to coraz trudniejsze, a  same godziny na siłowni nie są już tak efektywne jak kiedyś. Aby dalej móc dawać z siebie absolutne maksimum ważne jest nie tylko odpowiednie przygotowanie naszego ciała, ale także umysłu. Tylko w przypadku spełnienia tych dwóch czynników nasze treningi mogą wznieść się na poziom przekraczający wyobrażenia zwykłych ludzi. Właśnie dla osób poszukujących takich wrażeń został stworzony Insane Labz I'm God.

INSANE LABZ I am God efekty i działanie
 
Suplementy przed treningowe odgrywają bardzo dużą rolę u dzisiejszych sportowców. Codzienna nauka, praca i życie codzienne skutecznie mogą odbierać nam chęci do podejmowania ciężkich treningów bez których rozwój jest niemożliwy. I am God pozwala nam na absolutną izolację od codziennego świata i skupienie się wyłącznie na walce z ciężarami w sposób najbardziej efektywny. Regularna suplementacja przyczynia się do znacznej poprawy osiąganych wyników na siłowni lub w jakimkolwiek innym sporcie.
 
INSANE I am God skład przed treningówki

Wielkość porcji: 1 marka
Ilość porcji w opakowaniu: 25

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę Insane Labs I'm God przed aktywnością fizyczną. Ze względu na dużą moc produktu, zaczynać stosowanie od połowy porcji.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach INSANE LABZ I am God 25 serv.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 136 z 148 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11884861