ANS Thermo Craze 90 kap.

ANS Thermo Craze 90 kap.
ANS ANS
Kapsułki
Już 672 Klientów Best Body stosuje ten produkt.
Nowość

cena:179,00zł

- +

Porównaj produkt

 
Opis i skład produktu

Opis produktu

ANS Thermo Craze – jest zaawansowanym spalaczem tkanki tłuszczowej zaprojektowanym w celu umożliwienia redukcji jak największej liczby kilogramów w możliwie krótkim czasie. W całości oparty jest o substancje aktywne wykazujące realny potencjał termogeniczny i lipotropowy co przejawia się na skuteczność godną jednego z najlepszych spalaczy tłuszczu na rynku.

 • Szybka i trwała redukcja tkanki tłuszczowej
 • Brak efektu powracających kilogramów po zakończeniu suplementacji
 • Opatentowane składniki aktywne o potwierdzonym klinicznie działaniu
 • Nasila produkcje endogennej l-karnityny
 • Skutecznie działa na tkankę brunatną oraz białą
 • Stabilizuje poziom cukru we krwi
 • Hamuje łaknienie na wiele godzin
 • Pobudza do aktywności fizycznej oraz wspiera koncentracje i skupienie

ANS Thermo Craze jest prawdopodobnie najskuteczniejszym spalaczem tłuszczu jaki miał swoją premierę w ostatnich latach. Jego skład został ustalony z niezwykłą starannością oraz zadbaniem o każdy, nawet najmniejszy detal. W całej formule wykorzystano tylko takie substancje których działanie jest potwierdzone na w testach klinicznych na ludziach oraz dały one jasną odpowiedź wszystkim, że są skuteczne w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to spalacz który spełni oczekiwania każdego dla kogo priorytetem jest bezkompromisowość, działanie zgodne ze składem produktu oraz potężna dawka czystej energii. Thermo Craze jest suplementem działającym również na komfort naszego codziennego funkcjonowania w zależności od prowadzonego trybu życia. W przypadku osób aktywnych fizycznie zwiększa możliwości organizmu oraz opóźnia powstawanie jakichkolwiek oznak zmęczenia. Jeśli jednak jesteśmy osobami dla których priorytetem jest skupienie oraz koncentracja to z pewnością będziemy w pełni usatysfakcjonowani.

Wybierając odpowiedni spalacz tłuszczu dla siebie powinniśmy zwracać uwagę na wiele aspektów, jednak z pewnością najważniejszym jest skład danego suplementu. Thermo Craze nasila redukcję tkanki tłuszczowej na wielu płaszczyznach. W bezpośredni sposób działa na nasz metabolizm, termogenezę czy lipolizę to zapewnia nam spadek poziomu tkanki tłuszczowej. Dodatkowo jednak, dzięki obecności Paradoxine gwarantuje nam stabilizacje poziomu cukru we krwi, a ponadto zapewnia niski poziom uporczywej tkanki tłuszczowej której synteza w przypadku obecności tego składnika jest mocno utrudniona. Olbrzymie znaczenie dla maksymalnej lipolizy ma LeanGBB który jest związkiem nasilającym transport kwasów tłuszczowych do komórek mitochondrialnych. Działa tak, jak wielu z nas wyobraża sobie działanie tradycyjnej l-karnityny która nie ma jednak nic wspólnego z prawdą. Jeśli zatem szukasz substancji która będzie działała w taki sposób, w jaki sugerują nam marketingowy – to właśnie Lean GBB, czyli najciekawszy związek nasilający lipolizę ostatnich lat.

ThermoCraze wspiera także redukcję tłuszczu poprzez motywowanie nas do podejmowania aktywności fizycznej w bardzo subtelny sposób. Dodatkowo pomaga ograniczyć łaknienie oraz chęć podjadania w godzinach wieczornych, co z pewnością jest zmorą dla większości z nas. Suplement ten zawiera w składzie związki działające na najbardziej uporczywy rodzaj tkanki tłuszczowej, a także diuretyki co przyczynia się do szybkiej poprawy sylwetki i estetyki.

  Skład

  ANS Thermo Craze 90 kap. - skład sklep
   
  Dawkowanie i sposób użycia

  Dawkowanie i sposób użycia

  Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. ANS Thermo Craze przed pierwszym posiłkiem oraz 1 kap. przed treningiem lub przed obiadem. W przypadku porannej aktywności fizycznej, pierwszą porcję stosujemy przed treningiem, a drugą po południu. Rozpoczynamy suplementację od 1 porcji dziennie w celu sprawdzenia tolerancji organizmu.

  Badania i referencje

  1. Effects of Coleus Forskohlii Supplementation on Body Composition and Hematological Profiles in Mildly Overweight Women.
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129145/
  2. Body composition and hormonal adaptations associated with forskolin consumption in overweight and obese men.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16129715/
  3. Forskolin as an activator of cyclic AMP accumulation and lipolysis in rat adipocytes.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6289066/
  4. Effect of dietary carnitine isomers and gamma-butyrobetaine on L-carnitine biosynthesis and metabolism in the rat.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6619971/
  5. Significance of renal gamma-butyrobetaine hydroxylase for carnitine biosynthesis in man.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6773946/
  6. Grains of paradise (Aframomum melegueta) extract activates brown adipose tissue and increases whole-body energy expenditure in men.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23308394/
  7. The Acute Effect of Grains of Paradise (Aframomum Melegueta) on REE.
   https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03894137
  8. Partial agonist properties of rauwolscine and yohimbine for the inhibition of adenylyl cyclase by recombinant human 5-HT1A receptors.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8517875/
  9. Rauwolscine (alpha-yohimbine): a specific antagonist radioligand for brain alpha 2-adrenergic receptors.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6276200/
  10. Dandelion (Taraxacum officinale) flower extract suppresses both reactive oxygen species and nitric oxide and prevents lipid oxidation in vitro.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16121519/
  11. The action of Taraxacum officinale extracts on the body weight and diuresis of laboratory animals.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/4427955

  Napisz opinię

  ANS Thermo Craze 90 kap.

  ANS Thermo Craze – jest ekstremalnym spalaczem tkanki tłuszczowej zaprojektowanym w celu umożliwienia redukcji jak największej liczby kilogramów w krótkim czasie. W całości oparty jest o substancje aktywne wykazujące realny potencjał termogeniczny i lipotropowy co przejawia się na skuteczność godną jednego z najlepszych spalaczy tłuszczu na rynku.

  Napisz opinię

   
  Opinie(18)

  Opinie o ANS Thermo Craze 90 kap.

  Po 5 tygodniach brania z przerwami na długie weekendy (z odstępstwami od diety) zeszło mi 4kg zez 101 do 97. Przede mną jeszcze 2 tygodnie ANS Thr i czuję, że zlecę spokojnie do 95. 6kg w niecałe 2 miesiące to efekt nieosiągalny dla Fenixa Zero, Clinical Burn czy samej diety. Na mnie działa, polecam sprawdzić. Lepszy był tylko Cheetah Non Stim, ale już nie można go dostać.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Po równo 35 dniach przyjmowania dawki 3 kap. dziennie, ( tylko na początku 2 kap. ) efekty są więcej niż zadowalające i spadek wagi na poziomie 6.4 kg. Waga startowa 81 kg.

  Dawkowanie: 1 kap. na czczo, 2 kap. przed treningiem albo pomiędzy drugim a trzecim posiłkiem.

  Pobudzenie mocno zróżnicowane, jedna kapsułka raczej działa dość delikatnie choć czuć pozytywnego kopa jak po dobrej kawie, ale 2 to już trening na mega obrotach i brak zmęczenia z mojej strony. Nawet cardio które rzadko robiłem upływało wyraźnie szybciej. Co do diety to raczej nie liczyłem makro i kcal, pilnowałem większej podaży białka i wywaliłem śmieciowe żarcie. Same odczucia świetne do samego końca opakowania, brak zejścia, świetny nastrój i dużo energii. Apetyt tłumi, choc nie jakoś przesadnie, nie mniej to nie było dla mnie najważniejsze. Z pewnością po nowym roku wracam do tego środka, już w połączeniu z erase fastem

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  efekty na poziomie dawnych staków ECA, obecnie mój ulubiony spalacz

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Brałem już różne specyfiki, nawet takie, które były banowane (np. Mititropin). Ogólnie nie miałem nigdy objawów od brania spalaczy, nic mnie nie pobudzało. Teraz zacząłem brać Thermo Craze i czesze mnie niesamowicie od samego rana do późnego popołudnia (biorę 1+1). Mam nadzieję, ze przejdzie mi to, bo nie czuję się fajnie na samym początku XD Na razie w 3 dni zeszło z wagi 2kg, ale zdaję sobie sprawę, że spadek wagi spowolni. Biorę do tego Yohimbinę (15mg przy wadze ~90). Ogólnie jak na razie POLECAM bardzo. Ground Zero to popierdółka przy tym ustrojstwie :)

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Cztery tygodnie brania po dwie kap dziennie i zero efektow!

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  W połączeniu z Cannibal Claw i Diet Pills łącznie zeszłam już ponad 11 kg w ciagu 7 tygodni na takim zestawieniu. Moim zdaniem to właśnie thermo craze robi największa robotę w tym zestawie!

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Bardzo efektywny spalacz, przy jednym opakowaniu z tygodniową przerwą sppwodowaną wyjazdem i w miarę zdrowym odżywianiu ( bez specjalnej diety ) 7 kilo mniej. Potliwość na treningu wysoka, jednak w ciągu dnia nie jest to mocno odczuwalne, więc dla mnie idealnie bo pracuje biurowo.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Mocny ale naprawde skuteczny srodek jesli chodzi o zbijanie wagi

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Zdecydowałam się na zamówienie Thermo Craze, gdy Ground Zero nie było w magazynie. Dla mnie za mocne, po jednej kapsułce dziennie byłam bardzo pobudzona i problemy z nadmiarem energii. Jeśli ktoś jest bardziej aktywny to polecam bo daje kopa i widoczne efekty, łatwiej sie tez z nim spocic. Osobiscie wracam do Fenix'a, który słabiej pobudzał. Thermo wychodzi bardziej korzystnie bo stosujac 1 kapsulke dziennie opakowanie wystarczy na 90 dni a nie na 45 jak Ground Zero, ktore brałam w systemie 1+1 codziennie.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Kilogramy bardzo fajnie spadają, narazie stosuje go solo bez żadnych dodatków i jestem 5 kg poniżej swojej standardowej wagi. Chciałbym dojść jeszcze 7-8 w dół i będzie idealnie. Mam nadzieje, że drugie opakowania zadziała tak samo.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Ja wrzucam na koniec redukcji i jestem po połowie opakowania więc mogę się podzielić wrażeniami. Pobudzenia bardzo wysokie, porównywalne z Thermalami i Stimerexem, aczkolwiek nie jest nieprzyjemne co często się zdarza. Potliwość mega, chyba najmocniejszy środek pod tym kontem, ale to fajnie motywuje id daje satysfakcję na bieżni czy orbitreku. Redukcja zbliża się ku końcowi w 20 dni na tym środku zeszło 3,5 kg, ale co ważne prawdziwej tkanki tłuszczowej bo sylwetka jest sucha i mega wyraźna. Wcześniej na żadnym innym suplemencie nie miałem takich efektów na tym etapie.
  Ogólnie jeśli nie jesteście wrażliwi na działanie składników pobudzających to wg. mnie najlepszy spalacz na rynku.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Zjadłem kilka porcji, pobudza bardzo dobrze i sporo się dzieje, ale czy też macie takie uczucie ślinotoku po tym czy ze mną coś nie tak ?

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Ja teraz nie mam możliwości trenować przez złamanie nogi w 3 miejscach, ale ograniczyłam troche kalorie i dodałem właśnie Thermo Craze to waga dalej spada. Mocne, ale niezwykle pozytywne zaskoczenie. Jak nie macie treningów czy coś to bierzcie 2 x dziennie po jednej kapsułce w zupełności wystarcza.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (1) (0)

  Jest dobrze

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Mało co mnie robi ale to jest rakieta

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Zdecydowanie lepszy od Stimerexa Hardcore którego miałem wcześniej. Pobudza podobnie i ogólnie bardzo zbliżony pod kontem odczuć, ale waga leci w dół a nie stoi w miejscu jak przy tamtym, a dodam tylko że w odżywianiu nic a nic nie zmieniałem :)

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Spalacz NR 1 !!!

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  W sumie to był mój pierwszy spalacz nie licząc jakiś ThermLinów itp. Przeskok w działaniu widoczny gołym okiem. Po pierwszych porcjach można nawet powiedzieć, że byłem w lekkim szoku jak mocno może suplement nakręcać do wysiłku i podnosić termogenezę. Nie należe do małych ludzi bo ważę ponad setkę, porobiło mnie konkretnie. Nie ma żadnych efektów ubocznych poza lekkim wzrostem ciśnienia a tłuszcz schodzi z każdym tygodniem więc odrazu już mam zamówione następne opakowanie.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Inni Klienci kupili również

  Najpopularniejsze suplementy w tej kategorii

  Alternatywny lepszy produkt

  Twój koszyk

  Brak produktów

  Do ustalenia Wysyłka od
  0,00zł Razem

  Zobacz koszyk

  Menu

  Zawartość schowka

  Brak produktów

  Zobacz schowki