REDCON1 RPG 240 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX TestoFUEL 100 tab.
AMIX TestoFUEL 100 tab.
119,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

REDCON1 RPG 240 kap.

Producent RedCon1
Nasza cena: 249,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
REDCON1 RPG - jest suplementem skierowanym dla osób które ponad wszystko pragną osiągnąć suchą i umięśnioną sylwetkę bez zbędnej tkanki tłuszczowej. Doskonale sprawdza się również w okresie budowy masy mięśniowej, dzięki czemu nasze przyrosty są o wiele lepsze jakościowo.
 
  • Najlepszy mimetyk insuliny na rynku
  • Zwiększa magazynowanie glikogenu
  • Szybsze przyrosty suchej masy mięśniowej
  • Ogranicza gromadzenie się tkanki tłuszczowej
  • Umożliwia rekompozycję sylwetki
  • Korzystnie wpływa na gospodarkę insulinową
  • Zapewnia stabilny poziom energii
 
RedCon 1 RPG to prawdziwe przełamanie w produktach mających zapewnić Ci bardzo dobre przyrosty, jednak bez efektu gromadzenie się tkanki tłuszczowej. Wiele osób popełnia bardzo proste błędy i wchodząc w okres budowy „masy” bardzo szybko zanika ich estetyka i po kilku miesiącach zgromadzony tłuszczu całkowicie przysłania efekty naszej ciężkiej, sportowej pracy. Aby nie pozwolić sobie na taką sytuację warto zrozumieć przede wszystkim w jakich okolicznościach najłatwiej gromadzi się zapasowa tkanka tłuszczowa.
 
Kluczowe znaczenie mają węglowodany oraz najbardziej anaboliczny hormon insulina który jest z nimi ściśle powiązany. Aby skorzystać z jej zalet warto uwrażliwić komórki na jej działanie co zapewnia codzienna suplementacji składnikami zawartymi w RPG. Stosując porcję na kilkanaście minut przed posiłkiem o największej zawartości węglowodanów promujemy ich magazynowanie pod postacią glikogenu oraz zapobiega syntezie jako komórki tłuszczowe. Dzięki temu nie tylko procentowa zawartość tłuszczu jest mniejsza, ale sylwetka prezentuje się bardziej okazale dzięki dużej ilości glikogenu który udało się zgromadzić. Mięśnie są napełnione, pompa mięśniowa na treningach jest intensywniejsza i procesy anaboliczne przychodzą nam znacznie łatwiej.
redcon1 rpg najlepszy booster insuliny na rynku
REDCON1 RPG doskonale sprawdza się między innymi u osób z tendencją do odkładania tkanki tłuszczowej, czyli tzw. Endomorfików. Stosowanie mimetyków insuliny w przypadku tej części z nas powinno być więc absolutną podstawą suplementacji gdyż mamy możliwość zbudowania sylwetki z małą ilością tłuszczu, nawet mimo nie sprzyjającej genetyki. Co więcej nie tylko zapewnia ograniczenie gromadzenia tłuszczu, ale pozwala na efektywniejszą budowę masy mięśniowej dzięki lepszej wrażliwości na insulinę.

redcon 1 rpg skład oraz sklep

Wielkość porcji: 4 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 4 kap. boostera insuliny RPG jeden do dwóch razy dziennie przed posiłkami najbardziej obfitymi w węglowodany.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach REDCON1 RPG 240 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 88 z 104 w kategorii Suplementy specjalne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12081943