#RAW Alpha Lipoic Acid ALA 25g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Alpha Lipoic Acid ALA 25g

Producent #RAW
Nasza cena: 49,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW Alpha Lipoic Acid ALA - jest to najwyższej jakości kwas Alfa liponowy w formie proszku co czyni go najbardziej opłacalną pozycją na rynku. Jest naturalnym substytutem dla hormonu insuliny oraz zwiększa przyswajalność wielu składników odżywczych.
 
  • Skuteczny antyoksydant
  • Zwiększa wrażliwość insulinową komórek
  • Poprawia stan narządu wzroku
  • Ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej
  • Korzystnie wpływa na serce
  • Wspiera profilaktykę prozdrowotną
  • Najlepszy stosunek ceny do składu
 
Alpha Lipoic Acid od wielu lat stosowany jest w suplementacji nie bez powodu, gdyż Jego liczne właściwości prozdrowotne zostały docenione nawet przez wyczynowych sportowców. Regularna suplementacja ALA daje możliwości lepszego funkcjonowania dla naszego organizmu. Korzystnie wpływa przede wszystkim na wchłanialność oraz wykorzystanie dostarczanych składników pokarmowych. U osób z tendencją do przybierania na wadze może odmienić ten proces w perspektywie czasu gdyż jest insulinomimetykiem o potwierdzonej skuteczności.
 
Kwas Alfa Liponowy wspiera także pracę serca oraz mniejsza ryzyko potencjalnych chorób tego organu. Jeśli występujemy więc w grupie podwyższonego ryzyka miażdżycy lub cukrzycy warto włączyć #RAW ALA do swojej stałej suplementacji. Oczyszcza także ciało ze zbędnych produktów przemiany materii takich jak rodniki i toksyny przez co pozwala czuć się zdrowiej i podnieść poziom sił witalnych.


Skład: Thioctic Acid (Alpha Lipoic Acid) min 99%

Wielkość porcji: 100 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 250

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1-2 porcje (100-200 mg) kwasu Alfa Liponowego w proszku, jeden do trzech razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Alpha Lipoic Acid ALA 25g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 13 z 13 w kategorii Antyutleniacze  

Licznik odwiedzin: 12503652