#RAW Saw Palmetto 100g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
  

Producenci

Wyszukiwanie



Newsletter







Szybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Saw Palmetto 100g

Producent #RAW
Nasza cena: 49,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW Saw Palmetto - to naturalny suplement diety którego źródłem są tłoczone owoce palmy Sabałowej. Jego działanie dotyczy przede wszystkim wsparcia gruczołu korkowego u mężczyzn z czym zmagają się Panowie nawet w bardzo młodym wieku.
 
  • Reguluje całą gospodarkę hormonalną
  • Nieocenione wsparcie dla naszej prostaty
  • Ułatwia oddawanie moczu
  • Przyczynia się do większego wydzielania testosteronu
  • Zwiększa popęd seksualny
  • Przeciwdziała wypadaniu włosów
 
Palma Sabałowa jest jednym z najbardziej wszechstronnych i skutecznych suplementów które zwalczają zdecydowaną większość męskich problemów w sposób szybki, skuteczny, a co najważniejsze trwały. Nawet jej okresowe stosowanie może przynieść nam wiele korzyści i zapewnić doskonałą kondycję fizyczną i urodę na długi czas. Jest naturalnym składnikiem którego głównym zadaniem jest stymulacja organizmu do produkcji zwiększonej ilości testosteronu – kluczowego hormonu dla każdego z nas. Mężczyźni po 30 roku życia coraz częściej zmagają się z dysfunkcjami prostaty, a odpowiednia suplementacja pozwoliłaby prawdopodobnie tego uniknąć.
 
Rosnąc ilość badań oraz pochlebnych opinii nad Saw Palmetto sprawia że jest to coraz popularniejszy suplement i rośnie grupa osób stosujących go w stałej suplementacji. Ważnym aspektem jest przeciwdziałanie przekształcaniu się testosteronu do dihydrotestosteronu, przez co utrzymujemy znakomitą kondycję włosów bez efektu ich wypadania. Łagodzi także występowaniu bólu i stanów zapalnych w okolicach układu moczowego z czym również mamy bardzo często do czynienia. Należy również wspomnieć że we wszystkich badaniach z udziałem Saw Palmetto nie zanotowano niemal żadnych skutków ubocznych, co potwierdza pełne bezpieczeństwo suplementu.
 

Skład: Saw Palmetto Extract (45% Fatty Acid) 100g

Wielkość porcji: 500 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 200

Dawkowanie i sposób użycia: stosować jedną porcję ekstraktu Saw Palmetto jeden do trzech razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Saw Palmetto 100g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 101 z 101 w kategorii Prozdrowotne  

Licznik odwiedzin: 10346754