#RAW N-Acetyl L-Tyrosine 120 kap. NALT - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW N-Acetyl L-Tyrosine 120 kap. NALT

Producent #RAW
Nasza cena: 59,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW N-Acetyl L-Tyrosine - to najbardziej wartościowa, acetylowana postać aminokwasu L-Tyrozyny. Wchodzi w skład aminokwasów odpowiedzialnych między innymi za budowanie struktury masy mięśniowej, jednak bardzo dużą popularność zyskał przede wszystkim poprzez właściwości wpływające na umysł i poprawę nastroju.
 
  • Najbardziej biodostępna postać Tyrozyny
  • Środek Nootropowy o potwierdzonej skuteczności
  • Wspomaga procesy zapamiętywania
  • Stabilizuje i poprawia nastrój
  • Wpływ korzystnie na metabolizm
  • Zwiększa motywację oraz koncentrację
  • Ułatwia redukcje tkanki tłuszczowej
  • Pomaga przechodzić przez depresję
 
N-Acetyl L-Tyrosina jest w ostatnich latach bardzo popularnym suplementem zarówno w przypadku osób dbających o estetykę swojej sylwetki jak i również poszukujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. NALT wyróżnia się o wiele większą biodostępnością od tradycyjnej l-tyrozyny i bardzo szybko przekształca się w postać wolnego aminokwasu a następnie brać udział w wielu złożonych procesach metabolicznych. Odgrywa ważną rolę w syntezie takich neuroprzekaźników jak dopamina czy adrenalina które podnoszą poziom sprawności fizycznej oraz umysłowej.

nalt opinie i efekty oraz sklep
 
#RAW NALT jak wspomnieliśmy jest kluczowy w syntezie dopaminy. L-dopa ma ogromne znaczenie dla naszego komfortu psychicznego, przenika barierę krew-mózg oraz bardzo szybko podnosi poziom dopaminy. Jest to kluczowy proces dla naszego samopoczucia dla którego podstawą jest właśnie tyrozyna. Nie bez znaczenia jest również jej wpływ na pracę tarczycy co ma bezpośrednie powiązanie z redukcją tkanki tłuszczowej. Niski poziom l-tyrozyny prowadzi w dużej mierze do niedoczynności tarczycy czego efektem jest wzrost wagi oraz brak energii. N-Acetyl L-Tyrozyna jako prekursor dla najważniejszych hormonów tarczycy ma bardzo duży wpływ na przyspieszenie metabolizmu.


Skład: 1 kap. zawiera 300mg N-acetyl L-tyrozyny.
Otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, mąka ryżowa.

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. #RAW N-acetyl L-tyrozyny jeden do trzech razy dziennie.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW N-Acetyl L-Tyrosine 120 kap. NALT
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 97 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
PURE Alpha GPC 60 kap.
    PURE Alpha GPC 60 kap.  99,00 zł
Alpha GPC - czyli alfosceran choliny to naturalny prekursor acetylocholiny która jest neuroprzekaźnikiem, wspierającym rozwój funkcji poznawczych, a także korzystnie wpływających na poprawę pamięci. Alpha GPC to wysoce biodostępna forma ... 
#RAW 5-HTP 120 kap.
    #RAW 5-HTP 120 kap.  59,00 zł
#RAW 5-HTP - jest to najbardziej ceniona postać aminokwasu tryptofanu która wykazuje bardzo wysoką biodostępność i szerokie spektrum działania. Od wielu lat stosowana jest w zwalczaniu depresji, regulacji zaburzeń nastroju czy ... 
#RAW Tongkat Ali 50g Long Jack
    #RAW Tongkat Ali 50g Long Jack  89,00 zł
Tongkat Ali - jest to jedna z najskuteczniejszych substancji poprawiających funkcjonowanie układu hormonalnego u mężczyzn. Znacznie pozwala podnieść poziom testosteronu oraz wielokierunkowo działa na zwiększenie libido i sprawności ... 

Licznik odwiedzin: 12627980