#RAW Bacopa Monnieri 50g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Bacopa Monnieri 50g

Producent #RAW
Nasza cena: 79,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW Bacopa Monnieri - to najbardziej wydajny suplement zawierający ten wyjątkowo ceniony związek adaptogenny. Doskonale sprawdza się przy nadmiernym wysiłku fizycznym bądź umysłowym, a także u osób, których układ nerwowy i mózg pracują przez długi czas na najwyższych obrotach.
 
  • Łagodzi stres i stany lękowe
  • Wykorzystywany przy zwalczaniu depresji
  • Posiada działanie przeciwutleniające
  • Doskonale wpływa na pracę mózgu
  • Zwiększa funkcję poznawcze
  • Promuje utrzymywanie pozytywnego nastroju
 
Bacopa Monnieri czyli Bakopa Drobnolistna jest zielem które obecnie jest obiektem wielu badań naukowych z bardzo satysfakcjonującymi wynikami. Od tysięcy lat znajduje zastosowanie w medycynie ludowej krajów dalekiego wschodu. Obecnie bardzo ceni się je przede wszystkim za właściwości adaptogenne, nootropowe oraz usprawniające pracę mózgu. 
bakopa monnieri ekstrakt w proszku, sklep oraz opinie
 
Adaptogeny takie jak Bacopa Monnieri to związki które zapobiegają rozwojowi stresu, zmniejszają jego wpływ na organizm oraz ograniczają potencjał negatywnych skutków jakie może wywołać. W dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na ciągłą presję oraz zagrożenia dla naszego układu nerwowego. Trudności w szkole, życiu zawodowym czy prywatnym oraz zbyt mała ilość czasu na sen prowadzi do ogólnego zmęczenia organizmu, osłabienia, a czasami w konsekwencji nawet do poważnych chorób takich jak depresja. Bacopa Monnieri to roślina która ułatwia naszemu organizmowi zaadaptowanie się w tych trudnych warunkach i zmniejsza naszą podatność na zagrożenia. 
 
Suplementy zawierające Bakopazydy doskonale sprawdzają się także w przypadku nadmiaru nauki bądź pracy umysłowej gdzie nie tylko zmniejszają podatność na obciążenie układ nerwowy, ale promują również sprawniejszą pracę mózgu. Bacopa sprawdza się świetnie zarówno u osób w pełni zdrowych jak i również cierpiących na zaburzenia funkcji poznawczych. Ważne jednak by suplementacja trwała przynajmniej przez kilka tygodni. Co więcej chroni ona kluczowe neurony przed uszkodzeniami, poprzez co zwiększa się nasza sprawność intelektualna.
 

Skład: Bacopa Monnieri (ekstrakt 4:1).
Bez dodatku cukru, środków konserwujących, środków słodzących i barwników.

Wielkość porcji: 750 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 67

Dawkowanie i sposób użycia: stosowac 1 porcję Bakopy Monnieri jeden do dwóch razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Bacopa Monnieri 50g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 91 z 97 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11968363