BLACKSTONE LABS Anesthetized 275g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BLACKSTONE LABS Anesthetized 275g

Producent Blackstone Labs
Nasza cena: 279,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Blackstone Labs Anesthetized - to unikalny suplement, który umożliwia osiągnięcie głębokiego snu oraz nasila naturalną produkcję wszystkich kluczowych hormonów dla wzrostu naszych mięśni. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych suplementów z tej grupy oparty przede wszystkich o najbardziej wartościowe formy GABA i jego analogi.
 
  • Ułatwia zasypianie i wysypianie się
  • Pozwala osiągnąć stan relaksu i rozluźnienia
  • Nasila wyrzut hormonów anabolicznych - hormon wzrostu
  • Podnosi jakość fazy snu R.E.M.
  • Pozwala na odprężenie i wyciszenie organizmu
  • Zapewnia pełną regenerację mięśni i CUN
  • Poprawia nastrój oraz zwiększa siły witalne
 
Anesthetized jest produktem skierowanych dla wszystkich którzy zmagają się z bezsennością, brakiem optymalnej regeneracji oraz nadmiernym zmęczeniem wynikającym z ciężkich treningów bądź wymagającego trybu życia. Doskonale sprawdza się zarówno u sportowców sylwetkowych, jak i również w każdej innej dyscyplinie gdzie dbamy nawet o najmniejsze detale które mogą zapewnić nam sukces. Jest to połączenie suplementu ułatwiającego zasypianie oraz poprawiającego jakość snu z boosterem hormonu wzrostu. Somatotropina to jeden z najsilniej działających hormonów na wzrost masy mięśniowej oraz wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej. Jej wysoki poziom to nie tylko idealny skład naszego ciała, ale również doskonała definicja mięśniowa i brak wody podskórnej która psuje naszą estetykę.
 
Produkty Blackstone Labs od zawsze cieszyły się bardzo dużym uznaniem oraz zbierały znakomite recenzje przede wszystkim za realne działanie, dokładnie takie jak deklaruje etykieta. Sen jest kluczowym czynnikiem dla wzrostu mięśni, naszego zdrowia oraz codziennego funkcjonowania To właśnie w tym okresie dochodzi do wielu ważnych procesów których skutki odczuwamy przez wiele kolejnym dni. Każdy poważny sportowiec ma doskonałą świadomość, że już jednak nieprzespana noc może odbić się na naszym treningu czy samopoczuciu. Jeśli więc cierpimy na regularną bezsenność budowanie sylwetki jest poważnie ograniczone. Blackstone Anesthetized jest produktem w którego w skład wchodzą wyłącznie substancje o realnym działaniu, potwierdzonej skuteczności oraz pełnym bezpieczeństwie. Doskonale sprawdza się jako uzupełnienie najcięższych programów treningowych.

BLACKSTONE LABS Anesthetized opinie i efekty oraz skład i sklep

Wielkość porcji:  11g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 25

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 miarkę Blackstone Anesthetized na 30 minut przed snem przez 3 dni po czym zastosować 1 dzień przerwy.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BLACKSTONE LABS Anesthetized 275g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 24 z 24 w kategorii Boostery hormonu wzrostu  

Licznik odwiedzin: 12302916