CORE LABS X Hyper Power 388g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

CORE LABS X Hyper Power 388g

Producent Core Labs X
Nasza cena: 219,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Core Labs X Hyper Power - to jeden z najmocniej pompujących i pobudzających suplementów przed treningowych. Dzięki synergii jaką wykazują względem siebie poszczególne składniki aktywne doskonale sprawdza się przy ciężkich treningach siłowych oraz wytrzymałościowych.
 
  • Numer 1 wśród przedtreningówek
  • Oparty o wszystkie cenione stymulanty
  • Niekończący się poziom energii i siły
  • Intensywna pompa mięśniowa
  • Promuje wzrost siły i masy mięśniowe
  • Niespotykany wcześniej poziom skupienia
  • Ultra skoncentrowany suplement
  • Brak cukrów oraz wypełniaczy
 
Hyper Power to kultowy produkt przedtreningowy zawierający wyłącznie składniki o realnym działaniu i potwierdzonej skuteczności. Składniki zostały dobrane w taki sposób by każdy z nich odgrywał ważną rolę w działaniu całego suplementu i co ważne żaden z nich nie znalazł się tam przypadkowo. Każda porcja pozwala na zrewolucjonizowanie naszych treningów i osiągnięcie nowego, wyższego poziomu w naszym sportowym rozwoju. Suplement ten jest nieocenionym wsparciem dla każdego intensywnie trenującego sportowca niezależnie od charakterystyki wysiłku. W przypadku treningów na siłowni dodatkowym atutem jest osiągnięcie niezwykle silnej i długo utrzymującej się pompy mięśniowej. 
 
Boostery treningowe pozwalają nam na pokonywanie naszych dotychczasowych barier oraz wykonywanie najbardziej intensywnych treningów w dni które z pozoru wydają nam się mało odpowiednie do tego celu. Umożliwiają wykorzystanie pełni naszego naturalnego potencjału oraz przekładają się również na jakość naszej sylwetki. Co więcej wiele ze składników Core Labs Hyper Power wykazuje potencjał anaboliczny i wpływa na rozwój muskulatury. Przed treningówka Core Labs X Hyper Power z pewnością stanie się naszym ulubionym dodatkiem do treningów w fazie nadmiernego zmęczenia fizycznego lub zwiększonej intensywności.
 
CORE LABS X Hyper Power opinie i efekty oraz skład i sklep

Wielkość porcji: 15,5g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 25

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję CoreX Labs Hyper Power na 30 minut przed treningiem. Ze względu na dużą moc produktu zaleca się rozpoczynanie stosowania od połowy porcji.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach CORE LABS X Hyper Power 388g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 151 z 156 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12503744