PSYCHO PHARMA Edge of Insanity 30 serv. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
199,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PSYCHO PHARMA Edge of Insanity 30 serv.

Producent Psycho Pharma
Nasza cena: 199,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Psycho Pharma Edge of Insanity - jest produktem przed treningowym w którym żaden ze składników nie znalazł się przypadkowo. Ekstremalne treningi, znakomita pompa mięśniowa oraz pełne skupienie na wysiłku - idealny suplement dla osób które siłownie traktują wyjątkowo poważnie.
 
  • Godny następca kultowego już produktu Bombshell
  • Pobudzenie na niespotykanie wysokim poziomie
  • Wyostrza wzrok oraz pozwala osiągnąć pełne skupienie
  • Zwiększa siłę oraz wytrzymałość
  • Pozwala przełamać granicę naszego potencjału
  • Mocne nabicie oraz ukrwienie mięśni
  • Najlepsze połączenie stymulantów na rynku
 
Edge of Insanity to suplement skierowany dla zaawansowanych zawodników dla których poza znakomitym treningiem liczy się odrobina szaleństwo. Wprowadza nasze ciało i umysł w stan najwyższego skupienia oraz pozwala na przełamanie dotychczasowych barier. Zawiera wyłącznie uzupełniające się składniki w najlepszych formach i o ściśle określonej roli w całej mieszance. W doskonałym produkcie nie ma miejsca na przypadek, liczy się doznanie czegoś całkiem nowego, czegoś wyjątkowo czego nie zapewni nam żaden inny produkt. Co ważne przez cały trening nasz poziom energii utrzymuje się na samym szczycie i uczucie zmęczenia stanie się dla nas całkowicie obce. 
psycho pharma edge of insanity opinie i efekty
 
Suplementy przed treningowe wykazują bardzo duży wpływ na naszą sylwetkę i osiągi. Nie jest to nic zaskakującego gdyż lepsze treningi to większa efekywność. Edge of Insanity jest produktem w pełni kompletnym który przewyższa konkurencyjne suplementy i jest jednym z liderów ostatnich lat. Prawdopodobnie mamy do czynienia z najsilniejszym pre workout'em od czasu takich produktów jak URX Bombshell. Co ważne suplement ten korzysta z podobnych szlaków metabolicznych i jest najbardziej zbliżony właściwościami do produktu za którym tęsknią fani ekstremalnych wrażeń. Jeśli więc szukasz czegoś co wznosi się absolutnie poza to co oferuje nam rynek, Psycho Pharma Edge of Insanity jest produktem dla takich ludzi.
 
psycho pharma edge of insanity skład oraz sklep

Wielkość porcji: 10g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję Psycho Edge of Insanity na 30 minut przed wysiłkiem fizycznym, ze względu na dużą moc przed treningówki zaleca się rozpoczynać dawkowanie od połowy porcji.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PSYCHO PHARMA Edge of Insanity 30 serv.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 150 z 156 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12503676