OPTIMUM Gold Standard 100% Whey 2270g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

OPTIMUM Gold Standard 100% Whey 2270g

Producent Optimum
Nasza cena: 209,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard - jest to jedna z najpopularniejszych odżywek białkowych na świecie o znakomitych parametrach oraz przyswajalności. Dzięki mieszance izolatu i koncentratu białka serwatkowego doskonale sprawdza się o niemal każdej porze dnia kiedy potrzebujemy zwiększonej ilości protein.
 
  • Najpopularniejsza odżywka białkowa na rynku!
  • Wysokie stężenie aminokwasów BCAA i EAA
  • Przyspiesza regenerację po treningową
  • Znikoma zawartość węglowodanów i tłuszczy
  • Najwyższej jakości surowiec
  • Znakomita rozpuszczalność
  • Szeroki wybór pysznych smaków
 
Optimum Whey Gold Standard jest doskonałą odżywką białkową, która nieprzerwanie od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach dotyczących tej kategorii. Sprawdzona została już przez miliony osób na całym świecie i ciągle cieszy się coraz większą popularnością. Doskonale sprawdza się zarówno w okresie budowania wysokiej jakości masy mięśniowej jak i również podczas pracy nad definicją sylwetki i przygotowaniem najlepszej formy. Jako że stanowi ona wzór do naśladowania dla innych białek wyróżnia się bardzo wysoką zawartością protein przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów i tłuszczy co sprawia, że może być stosowana nawet przez osoby stosujące bardzo restrykcyjne diety.

optimum białko gold whey standard opinie i efekty
 
Odżywki białkowe stanowią ważne uzupełnienie codziennej diety w ten kluczowy dla naszego rozwoju makroskładnik. Białko jest niezbędne do optymalnego tempa budowania masy mięśniowej czy też odgrywa kluczową rolę przy redukcji tłuszczu. Sportowcy, a także osoby aktywne fizycznie powinny spożywać znacznie większą ilość białka niż pozostałe grupy ludzi. Przyjmuje się, że optymalna wartość to około 2 do nawet 2.5g białka na każdy kilogram masy ciała. Jak widać bardzo ciężko jest dostarczyć tak duże ilości korzystając wyłącznie z mięsa, ryb czy nabiału dlatego większość osób decyduje się na stosowanie dodatkowych odżywek białkowych takich jak Optimum Gold Whey Standard dzięki którym możemy w łatwy sposób dostarczyć do naszego ciała kilkadziesiąt gram pełnowartościowego białka.

optimum nutrition 100% gold standard whey opinie i działanie
 
Optimum 100% Whey Gold to odżywka którą zawsze wybierają osoby stawiające ponad wszystko na najwyższą jakość. Charakteryzuje się ona doskonałym profilem aminokwasowym który obejmuje również duży udział aminokwasów rozgałęzionych, a także egzogennych. Są one najcenniejsze z punktu widzenia osoby ćwiczącej, gdyż nasze ciało nie posiada zdolności do ich samodzielnego syntezowania. Białko serwatkowe to od lat najbardziej cenione źródło pozyskiwania tego składnika przez kulturystów gdyż poza bogactwem cennych aminokwasów i składników mineralnych wyróżnia się pysznym smakiem.
 

optimum gold standard 100% whey skład i sklep


Wielkość porcji: 31g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 73

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję Optimum Gold Standard 100% Whey jeden do dwóch razy dziennie w zależności od indywidaulnego zapotrzebowania na białko. Najlepiej w okolicy śniadani i po treningu lub zamiast kolacji.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach OPTIMUM Gold Standard 100% Whey 2270g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 149 z 150 w kategorii Białka Następny produkt

Licznik odwiedzin: 11745279