URX Bombshell 270g

URX Bombshell 330g
URX URX
Proszek
Już 348 Klientów Best Body stosuje ten produkt.
Nowość

cena:219,00zł

- +

Porównaj produkt

 
Opis i skład produktu

Opis produktu

Bombshell - pierwsza kultowa wersja legendarnej już przed treningówki oparta tylko i wyłącznie składniki aktywne w dużych dawkach. Tutaj liczby mówią same za siebie, produkt przeznaczony dla zaawansowanych osób, dla których wszystko czego używali do tej pory to za mało.
 • Najbardziej przemyślany składowo produkt na rynku
 • Oparty o najsilniejsze substancje mające charakter stymulujący
 • Niespotykanie silna pompa mięśniowa
 • Skupienie i koncentracja na najwyższym poziomie
 • Wspiera zachowanie niskiego poziomu tkanki tłuszczowej
 • Diametralnie i długotrwale zwiększa poziom energii
URX Bombshell to coś znacznie więcej niż kolejny wątpliwej jakości suplement którego najsilniejszą stroną jest reklama. Najsilniejsze stymulanty oraz boostery tlenku azotu takie jak agmatyna czynią ten produkt nie tylko najlepszym suplementem obecnych czasów, ale także jednym z najsilniejszych jakie kiedykolwiek były produkowane.
 
Czynnikiem wyróżniającym suplement URX’u jest najbardziej kompleksowy skład na rynku. Poza olbrzymim potencjałem energetyzującym produktu, główną właściwością jest nie osiągalna nigdy wcześniej pompa mięśniowa oraz waskularyzacja. Jest to spowodowane dużą zawartością agmatyny oraz argininy, które dodatkowo pomagają odżywić mięśnie w trakcie wysiłku.
przed treningówka urx bombshell opinie i działanie
 
Ale to jeszcze nie wszystko! URX Bombshell znów zostawia konkurencje daleko w tyle poprzez obecność składników które pozwalają wykorzystywać tkankę tłuszczową jako źródło energii, przez co możesz z niespotykaną łatwością kontrolować jej poziom, nawet jeśli twoim celem jest budowa mięśni. Przez to znacznie przyczynia się do poprawy definicji sylwetki, a także jakości umięśnienia.

Beta alanina – to jeden z najbardziej wartościowych aminokwasów aminokwasów dla sportowców wytrzymałościowych lub siłowo – wytrzymałościowych. Wykazuje działanie zarówno długofalowe, jak i również doraźne, przez co wyraźnie przyczynia się do poprawy komfortu treningowego i zwiększenia intensywności ćwiczeń. Doskonale sprawdza się w połączeniu z monohydratem kreatyny, ponieważ związki te posiadają synergistyczne działanie. Jedną z najważniejszych funkcji beta alaniny jest opóźnianie pojawienia się zmęczenia i ograniczenie bólu mięśni po wysiłku.

2-amino-6-methylheptane – to naturalnie występujący w przyrodzie związek pod wieloma różnymi postaciami. Jest to obok efedryny zdecydowanie najsilniejszy stymulant jaki kiedykolwiek był używany w suplementach. Pozwala na osiągnięcie wyjątkowo wysokiego poziomu siły, wytrzymałości oraz wydolności przy każdym rodzaju treningu. W połączeniu z kofeiną aktywny staje się potencjał termogeniczny geranium, przez co przyczynia się do zwiększonego spalania tkanki tłuszczowej.

Kofeina – to zdecydowanie najpopularniejsza substancja termogeniczna na rynku. Stanowi podstawę dla zdecydowanej większości suplementów przed treningowych oraz skutecznych spalaczy tłuszczu. Pozwala na zdecydowanie dłuższe, bardziej intensywne treningi oraz ułatwia odpowiednie zmotywowanie się do wysiłku. Kofeina bezwodna doskonale sprawdza się przed treningiem oraz zawsze wtedy, gdy potrzebuje solidnej dawki energii w ciągu dnia.

Alpha Yohimbine – najbardziej biodostępna i efektywna forma yohimbiny jaka występuje w suplementach. Pozwala na skuteczniejszą redukcję tkanki tłuszczowej z najbardziej uciążliwych miejsc takich jak brzuch czy biodra. Ponadto w połączeniu z kofeiną wykazuje działanie energetyzujące i przyczynia się do obniżenia poziomu tkanki tłuszczowej z całego ciała. Yohimbina to ceniony alkaloid który przyczynia się również do poprawy funkcji seksualnych.

Isopropionylnorsynefryna – posiada wyjątkową budowę chemiczną o strukturze bardzo zbliżonej do pożądanej przez sportowców efedryny. Naturalnym źródłem synefryny jest ekstrakt z gorzkiej pomarańczy który może być standaryzowany na określoną ilość alkaloidów. Nasila wiele procesów prowadzących do utraty tkanki tłuszczowej, głównie lipolizę oraz termogenezę. Synefryna w formie Metylowanej jest o wiele bardziej biodostępna i wartościowa od innych form.

Guarana - jest naturalnym źródłem kofeiny, jednak o znacznie bardziej subtelnym badaniu, przez co nie wpływa tak mocno na ciśnienia tętnicze krwi. Jest to doskonały energetyk dla tych, którzy pragną cieszyć się witalnością bez efektu nadmiernego pobudzenia. Połączona ze stymulantami znacznie podnosi siłę ich działania.

Siarczan agmatyny – unikalny metabolit argininy o wielokrotnie silniejszym działaniu od tradycyjnej formy tego aminokwasu. Bardzo mocno nasila pompę mięśniową, promuje rozwój siły oraz wytrzymałości. Nie ulega ona degradacji w jelicie cienkim przez co pozwala na odczucie maksymalnych korzyści w niewielkiej dawce.

Arginina – najpopularniejszy booster tlenku azotu na świecie. Przyczynia się do wielu czynników odpowiadających za wzrost masy mięśniowej. Razem z kilkoma innymi aminokwasami jest naturalnym boosterem hormonu wzrostu. Nasila również intensywność pompy mięśniowej oraz oczyszcza pracujące mięśnie z nadmiaru toksyn. Wysoka podaż argininy to także szybka regeneracja oraz prawidłowy transport składników odżywczych.

Wielkość porcji: 9g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

  Skład

  URX Bombshell 270g - skład sklep
   
  Dawkowanie i sposób użycia

  Dawkowanie i sposób użycia

  Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję (1 miarkę) URX Bombshel na 30 minut przed intensywną sesją treningową. Nowicjusze nie powinni w ogóle jej stosować lub zacząć dawkowanie od 0,5 miarki.

  Badania i referencje

  1. Effects of β-alanine supplementation during a 5-week strength training program: a randomized, controlled study.
   https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-018-0224-0
  2. Isopropylnorsynephrine is a stronger lipolytic agent in human adipocytes than synephrine and other amines present in Citrus aurantium.
   https://europepmc.org/article/med/21336650
  3. Fast high-performance liquid chromatography analysis of phenethylamine alkaloids in Citrus natural products on a pentafluorophenylpropyl stationary phase.
   https://europepmc.org/article/MED/17675045
  4. Partial agonist properties of rauwolscine and yohimbine for the inhibition of adenylyl cyclase by recombinant human 5-HT1A receptors.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8517875/
  5. Rauwolscine (alpha-yohimbine): a specific antagonist radioligand for brain alpha 2-adrenergic receptors.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6276200/
  6. Imidazoline receptors and agmatine in blood vessels: a novel system inhibiting vascular smooth muscle proliferation.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8786560/
  7. Agmatine enhances the NADPH oxidase activity of neuronal NO synthase and leads to oxidative inactivation of the enzyme.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11125020/
  8. Vascular regulation by the L-arginine metabolites, nitric oxide and agmatine.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/14998549/
  9. Overexpression of human arginine decarboxylase rescues human mesenchymal stem cells against H₂O₂ toxicity through cell survival protein activation.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23487582/

  Napisz opinię

  URX Bombshell 270g

  Bombshell - zdecydowanie najsilniejszy obecnie produkowany suplement przedtreningowy, tylko i wyłącznie składniki aktywne w dużych dawkach. Tutaj liczby mówią same za siebie,produkt przeznaczony dla zaawansowanych osób, dla których wszystko czego używali do tej pory to za mało.

  Napisz opinię

   
  Opinie(10)

  Opinie o URX Bombshell 270g

  petarda już po 1 miarce, więcej nie polecam

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Treningi na najwyższym poziomie, bardzo fajnie nabija i niemal wcale nie czuć zmęczenia. Dobrze jest trzymać się swojego planu bo łatwo można przedobrzyć co odczujemy na drugi dzień:)

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Na początku przez 2 tygodnie stosowałem połowe miarki, dawka wystarczająca dla 99% śmiertelników. Miałem już kilka różnych produktów przed treningowych, ale to jest całkowicie inna liga. Dopiero pod koniec puszki zwiększyłem dawkę do pełnej, płaskiej miarki i działanie jest rewekwacyjne. Popma bardzo dobra, ale przede wszystkim ta radość z treningu i chęć do działania na najwyższych obrotach nie pozostawia sobie równych

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Wcześniejszą robiła robore teraz dwie miarki i nic dodam że 2 miesiące pszerwy miałem z tym produktem Lipa

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (1)

  Elita wśród przed treningówek, mam nadziej że będzie dostępna na rynku jak najdłużej bo ciężko znaleźć tak dobrze działający produkt. Mega energia bez zejścia, świetna pompa i wytrzymałośc na ogromy plus

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Pompuje zdecydowanie mocniej niż wskazuje na to skład, widać że faktycznie siedzi tam agmatyna w solidnej dawce, pobudzenie na mega poziomie . biorę już 3 puszkę i nic się nie zmienia pre numer 1

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Najlepsze przed treningówka pod hardkorowe treningi, początkującym polecam wybrać coś lżejszego albo przynajmniej zacząć od połowy miarki. Super wytrzymałość i praktycznie brak oznak jakiegokolwiek zmęczenia. podczas treningu jestem mega nakręcony i nie mam nawet ochoty z nikim rozmawiać.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Pompa rewelacyjna, duże trudności z dokończeniem niektórych serii w izolowanych ćwiczeniach. Bardzo dobre samopoczucie, smak również świetny mimo braku cukrów. Jedna z najlepiej działających przed treningówek.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Rewelacja, mega mocna przed treningówka dla prawdziwych świrów :)

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Petarda jeśli chodzi o przed treningówki. Bardzo mocne pobudzenie, o czym zresztą świadczy duża dawka pobudzaczy. NIE MA zjazdu po treningu co było dla mnie podstawową kwestią, bo z niektórymi pre mam ten problem. Moim zdaniem jedna z najlepszych jakie były produkowane kiedykolwiek, polecam każdemu przetestować.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Inni Klienci kupili również

  Najpopularniejsze suplementy w tej kategorii

  Alternatywny lepszy produkt

  Twój koszyk

  Brak produktów

  Do ustalenia Wysyłka od
  0,00zł Razem

  Zobacz koszyk

  Menu

  Zawartość schowka

  Brak produktów

  Zobacz schowki