WAZZ SPORTS Twisted 219g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

WAZZ SPORTS Twisted 219g

Producent Pozostali producenci
Nasza cena: 109,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Wazz Sports Twisted – jest to jedna z najbardziej szalonych przedtreningówek ostatnich lat o unikalnych właściwościach pobudzających. Pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu niezależnie od charakteru podejmowanego wysiłku i naszego stopnia zaawansowania.
 
  • Ekstremalne pobudzenie i uczucie euforii
  • Wspiera utrzymywanie znakomitego nastroju
  • Dostarcza olbrzymiej dawki czystej energii
  • Ułatwia rozwój siły i wytrzymałości
  • Zapobiega powstawaniu stagnacji
  • Zmniejsza odczuwanie zmęczenia
  • Wspiera redukcję tkanki tłuszczowej brzusznej
 
Twisted jest produktem który wyróżnia się doskonałymi właściwościami pobudzającymi oraz jest w stanie wprowadzić nas w stan całkowitego skupienia i skoncentrowania uwagi na wyznaczonym celu. Jest unikalnym suplementem którego działanie nie opiera się wyłącznie na obecności licznych stymulantów lecz powoduje bardzo dobry nastrój, skupienie oraz uczucie szczęścia na wiele godzin po zakończeniu treningu. Charakterystycznym efektem jego działania jest długo utrzymująca się pompa mięśniowa która przekłada się również na transport składników odżywczych do pracujących mięśni. Twisted jest też źródłem rzadko spotykanych substancji nootropowych o potwierdzonej skuteczności które w połączeniu ze związkami energetycznymi pozwalają nam na optymalną pracę ciała i umysłu.
 
wazz twisted opinie
 
Suplementy przed treningowe zyskują ogromną popularność jednak wiele z nich nie posiada dostatecznie skutecznych składników przez stanowią obiekt kolejnych rozczarowań. Na szczęście zdarzają się również produkty które wyłamują się poza schematy i mają wszystkie argumenty ku temu, aby przenieść nasze treningi na najwyższy poziom. Twisted to środek który całkowicie zmienia podejście do suplementacji przed treningowej. Stawia absolutnie nowe wymagania i wyznacza nowe kryteria dzięki swej unikalnej formule składników. Jeśli zatem szukasz czegoś szalonego to Twisted jest idealną opcją dla takich osób.
 
Wazz Sports Twisted skład oraz sklep

Wielkość porcji: 7,3g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję Twisted na 30 minut przed trenigniem.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach WAZZ SPORTS Twisted 219g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 154 z 157 w kategorii Boostery treningowe Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12628270