POMOC:  tel: (+48) 600 607 709 | (+44) 0 1773 687605   sklep@bestbody.com.plInfolinia czynna PN-PT 10-18

Autorzy

Best Blog to platforma, gdzie eksperci oraz pasjonaci z dziedzin takich jak dietetyka, trening, suplementacja oraz ogólnie pojęte zdrowie, mogą prezentować artykuły przedstawiające ich punkt widzenia na dany temat. Bez względu na to czy jesteś uznanym autorytetem w danej dziedzinie czy zwyczajnym pasjonatem chcącym dzielić się swoją wiedzą, na Best Blogu możesz bezpłatnie publikować artykuły przedstawiając swój punkt widzenia na dany temat, promując przy tym swoją osobę.

Autorzy bloga Best Blog

Nasza platforma umożliwia bezpłatną rejestrację i publikowanie treści o następującej tematyce: suplementacja, dietetyka, trening, odchudzanie, zdrowie i uroda oraz przepisy dietetyczne. Informujemy, iż nie ponosimy odpowiedzialności za publikowane w serwisie treści, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania treści niezgodnych z prawem i dobrymi obyczajami.

1. Autor artykułu oświadcza, że wszystkie treści zamieszczane przez niego w Serwisie, podlegające ochronie o prawie autorskim i prawach pokrewnych stanowią przedmiot jego praw autorskich, bądź też posiada do nich uprawnienia wynikające z licencji.
2. Autor umieszczając w Serwisie jakiekolwiek treści przenosi nieodpłatnie na Właściciela Serwisu zbywalne prawa autorskie i pokrewne z nimi związane. Jeżeli Autor jest uprawnionym z tytułu licencji, umieszczenie takich treści jest równoznaczne z nieodpłatnym udzieleniem Właścicielowi Serwisu dalszej licencji.
3. Autor nie może kierować względem Właściciela Serwisu żadnych roszczeń związanych z prawami autorskimi i pokrewnymi dotyczącymi utworów umieszczonych przez autora w serwisie.
4. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania treści niezgodnych z prawem i dobrymi obyczajami lub nie związane z tematyką Serwisu.

Dołącz do nas już dziś!
zespół Best Blog’a.