POMOC:   tel: (+48) 600 607 709   |   (+44) 0 7367 534919    |      sklep@bestbody.com.pl    |    Infolinia czynna PN-PT 09-17

Best Blog to platforma, gdzie eksperci oraz pasjonaci z dziedzin takich jak dietetyka, trening, suplementacja oraz ogólnie pojęte zdrowie, mogą prezentować artykuły przedstawiające ich punkt widzenia na dany temat. Bez względu na to czy jesteś uznanym autorytetem w danej dziedzinie czy zwyczajnym pasjonatem chcącym dzielić się swoją wiedzą, na Best Blogu możesz publikować artykuły przedstawiając swój punkt widzenia, promując przy tym swoją osobę.

Nasza platforma umożliwia bezpłatną rejestrację i publikowanie treści o następującej tematyce: suplementacja, dietetyka, trening, odchudzanie, zdrowie i uroda oraz przepisy dietetyczne. Informujemy, iż nie ponosimy odpowiedzialności za publikowane w serwisie treści, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania treści niezgodnych z prawem i dobrymi obyczajami.

1. Autor artykułu oświadcza, że wszystkie treści zamieszczane przez niego w Serwisie, podlegające ochronie o prawie autorskim i prawach pokrewnych stanowią przedmiot jego praw autorskich, bądź też posiada do nich uprawnienia wynikające z licencji.
2. Autor umieszczając w Serwisie jakiekolwiek treści przenosi nieodpłatnie na Właściciela Serwisu zbywalne prawa autorskie i pokrewne z nimi związane. Jeżeli Autor jest uprawnionym z tytułu licencji, umieszczenie takich treści jest równoznaczne z nieodpłatnym udzieleniem Właścicielowi Serwisu dalszej licencji.
3. Autor nie może kierować względem Właściciela Serwisu żadnych roszczeń związanych z prawami autorskimi i pokrewnymi dotyczącymi utworów umieszczonych przez autora w serwisie.
4. Wszystkie treści przedstawione na Best Blogu mają jedynie wartość informacyjną. Pod żadnym pozorem nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej.
5. Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody w zakresie, w jakim podmioty trzecie mogłyby doznać jakiejkolwiek szkody, podejmując lub zaniechując czynności na podstawie informacji lub treści zamieszczonych na blogu.
6. Cała treść bloga ma charakter subiektywny i przedstawia wybiórczo informacje na poruszane na łamach serwisu tematy.
7. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania treści niezgodnych z prawem i dobrymi obyczajami lub nie związane z tematyką Serwisu.

Dołącz do nas już dziś!
zespół Best Blog’a.