#RAW Alpha GPC 120 kap. Alfosceran Choliny - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
199,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Alpha GPC 120 kap. Alfosceran Choliny

Producent #RAW
Nasza cena: 99,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW Alpha GPC - jest to najbardziej wydajny produkt na rynku w formie kapsułek zawierający najwyższej jakości prekursor dla acetylocholiny. Jest to unikalna forma choliny i jeden z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiedzialnych za zapamiętywanie oraz pracę mózgu. 
 
  • Korzystnie wpływa na funkcjonowanie mózgu
  • Niezwykły poziom koncentracji i skupienia
  • Podnosi poziom kluczowego neuroprzekaźnika
  • Umożliwia sprawniejsze przyswajanie wiedzy
  • Poprawia wydajność pracy komórek
  • Wspiera przewodnictwo nerwowe
  • Spowalnia procesy starzenia
  • Najlepszy stosunek ceny do jakości
 
Alfosceran Choliny już od wielu lat znajduje się na szczycie listy skutecznych suplementów podnoszących sprawność umysłową oraz zwiększających funkcje poznawcze organizmu. Co ważne należy do wąskiego grona substancji których skuteczność została wielokrotnie potwierdzona przez badania. W przypadku osób w młodym wieku charakterystycznym działaniem jest rozwój funkcji poznawczych  oraz możliwość osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu skupienia co może korzystnie odbić się w trakcie nauki czy też przygotowania do ważnych egzaminów. Osoby starsze również odczuwają liczne korzyści związane między innymi z brakiem stanów zaników pamięci. Warto wspomnieć, że suplement ten bywa wykorzystywany w dolegliwościach związanych z chorobą Alzheimera.
 
Cholina, którego pochodną jest Alpha GPC uważana jest za kluczowy fosfolipid dla prawidłowego funkcjonowania mózgu. Według badań dostarczana w tej postaci bezpośrednio przyczynia się do zwiększenia poziomu acetylocholiny. Przy dzisiejszym trybie życia dla wielu z nas prawidłowa i wydajna praca mózgu jest najważniejsza, dlatego suplementy tak skuteczne, a jednocześnie bezpieczne jak Alpha GPC mają bardzo szerokie zastosowanie i cieszą się bardzo dobrą renomą.


Skład: 1 kap. zawiera 250 mg L-Alpha glycerylphosphorylcholine 98%
Pozostałe składniki: HPMC (kapsułka wegetariańska), mąka ryżowa.

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Alfosceranu Choliny jeden do trzech razy dziennie.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Alpha GPC 120 kap. Alfosceran Choliny
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 98 z 107 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12085461