BRAWN Smart Focus 150 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

FENIX Ground Zero 90 kap.
FENIX Ground Zero 90 kap.
249,00 zł
  

Producenci

Wyszukiwanie



Newsletter







Szybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BRAWN Smart Focus 150 kap.

Producent Brawn Nutrition
Nasza cena: 139,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Smart Focus - jest jednym z najbardziej oczekiwanych suplementów dla ludzi którzy codziennie zmagają się z ponad przeciętnym wysiłkiem umysłowym. Doskonale zwiększa parametry pracy mózgu oraz opóźnia oznaki pojawienia się zmęczenia.
 
  • Najbardziej przemyślana formuła składników
  • Działa już od pierwszej porcji
  • Pozwala wykorzystać pełny potencjał
  • Zapobiega rozwojowi zmęczenia
  • Zwiększa zdolności kognitywne
  • Umożliwia zachowanie czujności i skupienia
  • Rozwija kreatyność
 
Brawn Smart Focus jest obecnie najlepszym suplementem dla wszystkich którzy chcą żyć na ponad przeciętnym poziomie intelektualnym. Doskonale podnosi nasze możliwości wysiłkowe umożliwiając nam ciągły rozwój w wyznaczonym przez siebie kierunku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mimo naszych chęci nasz mózg również wymaga regeneracji i nie jest możliwe aby przez cały czas pracował tak intensywnie jak tego pragniemy. Składniki zawarte w suplemencie gwarantują jednak, że będzie w najlepszej formie każdego dnia i pozwoli wykorzystać cały swój potencjał do realizacji celów. Smart Focus świetnie sprawdza się także w okresie zwiększonej ilości nauki lub bezpośrednio przed egzaminami.
 
Jednym z najważniejszych powodów skuteczności produktu jest wyjście poza schemat suplementów z tej grupy i sięgnięcie po związki absolutnie innowacyjne. To właśnie stąd możemy doświadczyć obecności opatentowanego PureEnergy który jest połączeniem cząsteczek tradycyjnej kofeiny z cenionym pTeroPure o zdumiewających właściwościach, również prozdrowotnych. Cząsteczki te połączone razem wykazują realny efekt synergistyczny które działanie przewyższa oczekiwania nawet bardzo wymagających osób. 
 
PureEnergy zawarty w Brawn Smart Focus znajduje szerokie zastosowanie zarówno w przypadku zwiększonego wysiłku umysłowego jak i również w sporcie. Warto podkreślić że zapewnia znakomite samopoczucie oraz długotrwałą energię przez cały dzień, bez występowania efektu tzw. zejścia i obciążania układu nerwowego. Związek ten wykazuje wiele cennych funkcji poznawczych, nie działa negatywnie na serce, reguluje stężenie cukru we krwi oraz wspiera kontrolowanie masy ciała. Jedną z zalet jest również usprawnienie pracy mitochondriów oraz zwiększenie przepływu krwi oraz synteza tlenku azotu.


Składniki aktywne: Ilość w porcji (5 kap.)
Acetyl-L-Carnitine Arginate Dihydrochloride 1 500 mg
P-5-P 100 mg
Pureenergy® 200 mg
Methylcobalamin 1 mg
Methylfolate 1 mg


Wielkość porcji: 5 kap. (porcja dzienna)
Ilość porcji w opakowaniu: 30 (porcji dziennych)

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 2-3 kap. Brawn Smart Focus jeden do dwóch razy dziennie, najlepiej rano i po południu ew. 5 kap. na 30 minut przed aktywnością umysłową lub fizyczną.



Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BRAWN Smart Focus 150 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 86 z 107 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
FITOMAX Schisandra Chinensis Extract 90 kap.
    FITOMAX Schisandra Chinensis Extract 90 kap.  59,00 zł
49,00 zł
Schisandra Chinensis Extract - czyli ekstrakt cytryńca chińskiego, zaliczany jest do grupy adaptogenów, który pomaga organizmowi w przystosowaniu się do obciążenia fizycznego i stresu. Ponadto wspiera pracę wątroby, a także podnosi ... 
SNS PEA 500 Xtreme (Fenyloetyloamina - PEA) 120 kap.
    SNS PEA 500 Xtreme (Fenyloetyloamina - PEA) 120 ...  99,00 zł
Phenylethylamine - jest suplementem, którego główne działanie polega na odczuwalnym skupieniu, które pomaga w zapamiętywaniu. Jego drugą ważną zaletą jest poprawianie nastroju, przydatne zwłaszcza w zimne, szare dni. ... 
AMIX Diuretic Complex 90 kap.
    AMIX Diuretic Complex 90 kap.  99,00 zł
Diuretic Complex - został opracowany dla maksymalnego zwiększenia definicji mięśni w całym organiźmie. Pełen kompleks substancji diuretycznych przyczynia się do usunięcia z organizmu zbędnego nadmiaru wody oraz tłuszczu, dzięki czemu ... 

Licznik odwiedzin: 12085518