CONTROLLED LABS Orange BrainWash 160g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

CONTROLLED LABS Orange BrainWash 160g

Producent Controlled Labs
Nasza cena: 199,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Controlled Labs Orange BrainWash - jest to zaawansowany suplement o wielokierunkowym działaniu poprawiający zdolności kognitywne oraz funkcje umysłowe. Doskonale sprawdza się u osób obciążonych nadmiarem wysiłku umysłowego. 
 
  • Zwiększa poziom ważnych neuroprzekaźników
  • Ułatwia zapamiętywanie faktów
  • Idealny w okresie wymagających egzaminów
  • Pozwala osiągnąć maksymalny poziom koncentracji
  • Promuje zachowanie dobrego nastroju
  • Znacznie podnosi poziom energii
  • Zwiększa motywację do działania
  • Pyszny smak i brak cukrów
 
Orange BrainWash jest złożonym suplementem opartym o wiele bardzo ciekawych składników mające pełną skuteczność działania. Co ważne są one dobrane w bardzo przemyślany sposób aby nie powielać swojego działania. Korzystają z całkowicie odrębnych szlaków metabolicznych przez co możemy skutecznie podnieść wydajność pracy naszego umysłu. Składniki zawarte w produkcie doskonale sprawdzają się podczas przygotowywania do sesji, egzaminów, pracy nad projektami itp.  Pozwalają one na zwiększenie naszych naturalnych zdolności, a wiedza przyswaja się o wiele bardziej trwale i bardziej efektywnie. Co ważne osiągamy bardzo wysoki poziom skupienia i koncentracji przez co realizujemy swój cel bez względu na to co dzieje się w naszym otoczeniu.

contrlled labs orange brainwash opinie i efekty
 
Suplementy takie jak Controlled Labs Orange Brainwash mają coraz silniejszą pozycję na rynku suplementów diety. W ostatnich latach zainteresowanie produktami z tej grupy bardzo się zwiększyło gdyż zależy nam na jak najlepszych wynikach nie tylko w sporcie, ale również w codziennym życiu zawodowym. Rosnąca konkurencja oraz ciągle zwiększający się poziom wymagają od nas maksymalnego zaangażowania oraz pełnego wykorzystania naszego potencjału co zapewnia nam Brainwash. Wpływa nie tylko na pracę naszego mózgu, ale także podnosi poziom energii w chwilach gdy najbardziej tego potrzebujemy, a ponadto ułatwia zachowanie dobrego samopoczucia.

controlled labs brain wash sklep oraz skład

Wielkość porcji: 1 miarka (8g)
Ilość porcji w opakowaniu: 20

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1/2 lub 1 miarkę na godzinę przed aktywnością umysłową lub fizyczną.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach CONTROLLED LABS Orange BrainWash 160g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 101 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
SAN Liporedux 177 ml
    SAN Liporedux 177 ml  249,00 zł
199,00 zł
Liporedux - jedyny skuteczny miejscowy spalacz tłuszczu dostępny na rynku. W odróżnieniu od innych tego typu produktów liporedux zawiera składniki o skuteczności popartej badaniami oraz potężną dawkę składników aktywnych. Poza ... 
7NUTRITION Natural Whey Isolate 2000g
    7NUTRITION Natural Whey Isolate 2000g  209,00 zł
7NUTRITION Natural Whey Isolate - doskonałej jakości odżywka wysoko białkowa skierowana do osób aktywnych fizycznie oraz sportowców o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, najważniejszy makroskładnik do budowy beztłuszczowej masy ... 
#RAW Capsicum Extract 100g
    #RAW Capsicum Extract 100g  49,00 zł
#RAW Capsicum Extract - jest to ostra przyprawa stosowana od wielu lat w różnych częściach świata. Sprawdza się doskonale jako element suplementacji prozdrowotnej oraz zwalczającej wolne rodniki, jak i również jako naturalny termogenik i ... 
CONTROLLED LABS Golden Gains 1324g
    CONTROLLED LABS Golden Gains 1324g  149,00 zł
Golden Gains - to unikalne połączenie szybkowchłanialnych białek serwatkowych oraz specjalnie zaprojektowanych węglowodanów wzbogaconych o związki wspomagające natychmiastową regenerację organizmu. To wszystko razem tworzy produkt idealnie ... 

Licznik odwiedzin: 12500321