REVANGE Phenibut 90 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

REVANGE Phenibut 90 kap.

Producent Revange
Nasza cena: 119,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Revange Phenibut - to unikalny suplement diety zawierający kwas beta-fenylo-gamma-aminomasłowy odkryty przez Rosyjskich naukowców. Doskonale wpływa na funkcjonowanie naszego mózgu, wspiera osiągi sportowe oraz działa relaksująco zarówno na ciało jak i na umysł.
 
  • Korzystnie wpływa na funkcjonowanie mózgu
  • Zwalcza zaburzenia związane z zasypianiem
  • Poprawia nastrój i samopoczucie
  • Wspiera pozytywne nastawienie
  • Wysoka biodostępność
  • Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi
  • Wspiera utratę tkanki tłuszczowej
 
Phenibut jest niezwykle cenioną substancją która posiada bardzo szerokie grono swoich zwolenników. Przez wiele lat w których jest obecny na rynku zostało udowodnionych wiele Jego korzystnych właściwości. Według wielu ekspertów ta pochodna GABA jest  przełomowym środkiem dla ludzi których pokonuje presja codziennego życia. Fenibut zdecydowanie poprawia nastrój, pozwala łagodniej przechodzić przez stany nadmiernego stresu oraz umożliwia przywrócenie naszego organizmu do homeostazy. Kluczową właściwością tego związku jest potencjał relaksacyjny pozwalających odciążyć nasz układ nerwowy oraz zwalczanie bezsenności.
 
Niedobory snu mają bardzo poważne powikłania i mogą prowadzić do spadku wydajności pracy mózgu oraz pogorszenia stanu zdrowia. Osoby zmagające się z bezsennością bardzo często w konsekwencji takiego stanu cierpią również na depresję. Phenibut nie tylko mogą zasnąć, ale także podnosi wartość naszego snu i pozwala zregenerować w optymalny sposób nasz układ nerwowy oraz mięśniowy. Osoby stosujące ten związek często odczuwają także zwiększone siły witalne, większy poziom energii oraz łatwiejsze radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

 
Skład: 1 kapsułka zawiera 500mg phenibutu.

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Revenge Phenibut przed snem przez okres trzech dni, po czym zastosować 1-2 dni przerwy.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach REVANGE Phenibut 90 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 105 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12503644