ALPHABREED NeuroLock 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

ALPHABREED NeuroLock 60 kap.

Producent Pozostali producenci
Nasza cena: 179,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
AlphaBreed Neurolock - jest wyjątkowym preparatem zawierającym niemal wszystkie najbardziej wartościowe substancje odżywcze dla naszego mózgu. Pozwala na poprawę komfortu jego pracy oraz zdecydowanie przekłada się na osiągi i redukowanie zmęczenia psychicznego.
 
  • Ponad 1500 mg składników o potwierdzonym działaniu w każdej porcji
  • Brak zbędnych wypełniaczy oraz stymulantów CUN
  • Zwiększa czujność, skupienie oraz koncentrację
  • Pozwala na efektywniejsze zapamiętywanie faktów
  • Idealny w okresie zwiększonej nauki
  • Dostarcza wiele ważnych związków dla naszego umysłu
  • Promuje dobry nastrój przez długi czas
 
Alpha Breed Neuro Lock to coś więcej niż kolejny nootropowy produkt o słabo odczuwalnym działaniu i ograniczonym potencjale. Jest to rozwiązanie dla osób oczekujących konkretnego działania i realnych efektów bez szukania suplementów metodą prób i błędów. Połączenie aż 7 realnie działających substancji w dużych dawkach zapewnia działanie już po kilkunastu minutach. Suplement ten nie powoduje w odróżnieniu od wielu innych uczucia niepokoju, nadmiernej pobudliwości czy lęku lecz wydobywa z nas wszystko co najlepsze. Nasz mózg jest skomplikowanym organem który wymaga odpowiedniego odżywienia jak całe nasze ciało. Związki zawarte w Neurolocku pozwalają na jego efektywną pracę bez objawów zmęczenia czy znużenia.

alphabreed neurolock opinie i efekty oraz skład i sklep
 
AlphaBreed Neurolock to zaawansowany pod kontem składu suplement przeznaczony jednak z pewnością nie tylko dla zaawansowanych odbiorców. Doskonale sprawdza się u każdego który pragnie podnieść komfort swojego życia i poziom wydajnego myślenia przez cały dzień. Obecnie coraz większa liczba, również młodych ludzi potrzebuje pracować jeszcze wydajniej niż kiedyś, stąd popularność suplementów nootropowych. Nie wszystkie jednak wykazują pełną skuteczność u naszej konkretnej osoby dlatego warto wybierać takie rozwiązanie jak AlphaBreed Neurolock. Jest to miks synergistycznie działających składników przez co mamy gwarancję odczuwalnego działania. Produkt ten pozbawiony jest kofeiny dlatego może być stosowany doraźnie nawet w godzinach wieczornych.


Składniki aktywne: Ilość w porcji (2 kap.)
Mieszanka zastrzeżona: 1511 mg
L-teanina  
Dwuwinian choliny (DL)  
Krzyżownica cienkolistna (Polygala tenuifolia)  
Alfa GPC  
Chlorowodorek betafenyloetyloaminy  
Winpocetyna 10 mg
Hupercyna A 1% 1


Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 2 kap. Alphabreed Neurolock dziennie, najlepiej po lekkim śniadaniu.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach ALPHABREED NeuroLock 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 114 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
E-PHARM AMP 90 kap.
    E-PHARM AMP 90 kap.  149,00 zł
Ergolean AMP - legendarny suplement, którego główne działanie polega na odczuwalnym przyspieszeniu tempa spalania zapasowej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo podnosi poziom energii, hamuje katabolizm oraz zmniejsza łaknienie. Doskonały ... 

Licznik odwiedzin: 12500565