REVANGE Pure Phenibut 100g - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

REVANGE Pure Phenibut 100g

Producent Revange
Nasza cena: 169,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Revange Pure Phenibut - to fenibut w niezwykle wydajnej formule w proszku i jednocześnie najbardziej wartościowa forma GABA wykorzystywana przez Rosjan już ponad pół wieku temu. Doskonale poprawia parametry umysłowe, zwiększa komfort codziennego funkcjonowania oraz działa wielokierunkowo i relaksująco na organizm.
 
  • Skutecznie promuje dobry nastrój
  • Redukuje odczuwanie zmęczenia
  • Ułatwia zasypianie oraz poprawia jakość snu
  • Zmniejsza odczuwanie lęku i strachu
  • Korzystnie wpływa na dotlenienie mózgu
  • Łagodzi negatywne skutki powiązane ze stresem
 
Pure Phenibut to unikalny suplement i bezkompromisowe podejście do walki z trudnościami i wielkimi wymaganiami naszego życia codziennego. Środek ten posiada wyjątkowo szeroki zakres działanie przez co jest niezwykle uniwersalny i niemal każdy osiągnie korzyści z Jego suplementowania. Jest to pochodna ważnego neuroprzekaźnika GABA, jednak znacznie skuteczniejsza gdyż wykazuje się większą biodostępnością dla organizmu. Co ważne korzyści z jego przyjmowania mogą odnotować również sportowcy gdyż przyspiesza regenerację po wysiłku, a także zwiększa wydolność podczas sesji tlenowych.
 
Działanie kwasu beta-fenylo-gamma-aminomaslowego jest odczuwalne po każdej porcji, a jego skuteczność została potwierdzona przez liczne badania i publikacje. Fenibut bywa stosowany w zaburzeniach snu, w przypadku nadmiaru stresu czy chęci poprawy swoich parametrów sportowych, ale również przez wiele osób jako środek umożliwiający zrelaksowanie się i odpoczynek od codziennego stresu. Jest to związek przekraczający barierę krew-mózg co jest kluczowe dla biodostępności oraz według wielu źródeł może wydłużać fazę snu R.E.M. Jest ona dla nas najbardziej wartościowa gdyż to właśnie wtedy dochodzi do największego wyrzutu cennych hormonów takich jak Somatotropina.

 
Skład: 100% Phenibut. Opakowanie: 100g

Wielkość porcji: 500 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 200

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 porcję (500mg) Revenge Phenibut przed snem przez okres trzech dni, po czym zastosować 1-2 dni przerwy.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach REVANGE Pure Phenibut 100g
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 104 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12503586