PURE Uridine 60 kap. Urydyna - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PURE Uridine 60 kap. Urydyna

Producent Pure
Nasza cena: 69,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Pure Uridinejest prawdziwym przełomem w zakresie suplementacji mającej za zadanie podnieść naszą sprawność umysłową do nieosiągalnych wcześniej granic. Jest nukleozydem o potwierdzonej skuteczności wchodzącym w skład kwasu RNA. To unikatowy suplement, który w pożywieni występuje jedynie w wąskiej grupie produktów i niewielkich ilościach.

  • Przełomowy suplement XXI wieku
  • Umożliwia syntezę nowych synaps
  • Wchodzi w skład RNA
  • Zwiększa koncentrację
  • Korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego
  • Odpowiada za zachowanie doskonałego samopoczucia
  • Potwierdzona skuteczność przez liczne testy

Pure Urydyna jest produktem skierowanym przede wszystkim dla ludzi bardzo wymagających którzy nie chcą przechodzić przez półśrodki, lecz pragną być całkowicie pewni skuteczności swojej suplementacji. Urydyna pozwala przywrócić lub wznieść naszą sprawność umysłową na szczyt wykorzystując przy tym wiele szlaków metabolicznych, a sam efekt jest jak najbardziej trwały. Tworząc podstawę RNA odpowiada przede wszystkim za tansportowanie białek pośród komórek nerwowych. To właśnie wtedy nasz mózg osiąga najwyższy poziom wydajności co możemy wykorzystać w pracy, nauce i codziennym życiu.

Urydyna nie jest produktem który pojawił się nagle lecz na jej temat badania trwają od kilku lat i dają nam bardzo satysfakcjonujące wyniki. Co ważne jak dotychczas nie wykazano żadnych skutków ubocznych wynikających z jej przyjmowania. W jednym z przeprowadzonych badań z wykorzystaniem zwierząt łatwo odnotowano różnicę gdyż grupa przyjmująca Urydynę o wiele łatwiej adaptowała się do nauki nowych elementów. Jest z całą pewnością jeden z najciekawszych oraz z pewnością najskuteczniejszych związków z grupy produktów nootrpowych oraz wspierających pracę mózgu. Badania nad tą substancją nieustannie trwają więc możemy się spodziewać dłużej listy korzyści wynikających z suplementacji.


Skład: 1 kap. zawiera 250 mg Urydyny (min. 98%)


Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Pure Urydyny jeden do dwóch razy dziennie.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PURE Uridine 60 kap. Urydyna
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 111 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
NOW FOODS Prostate Health 90 kap.
    NOW FOODS Prostate Health 90 kap.  149,00 zł
Now Foods Prostate Health - zawiera najbardziej przemyślaną kompozycję składników aktywnych na rynku celem utrzymania prawidłowego funkcjonowania gruczołu korkowego u mężczyzn. Zawiera wyłącznie ekstrakty najwyższej jakości by spełnić ... 
HAYA LABS Synephrine 99% 100 kap.
    HAYA LABS Synephrine 99% 100 kap.  39,00 zł
Haya Labs Synephrine - jest to jedna z najlepiej przebadanych substancji termogeniczych na rynku która swoją budową przypomina efedrynę. W odróżnieniu jednak od niej nie wykazuje tak długiej listy skutków ubocznych oraz negatywnego ... 
PURE Alpha GPC 60 kap.
    PURE Alpha GPC 60 kap.  99,00 zł
Alpha GPC - czyli alfosceran choliny to naturalny prekursor acetylocholiny która jest neuroprzekaźnikiem, wspierającym rozwój funkcji poznawczych, a także korzystnie wpływających na poprawę pamięci. Alpha GPC to wysoce biodostępna forma ... 

Licznik odwiedzin: 12628263