BRAWN Nootropix 180 kap.

BRAWN Nootropix 180 kap.
Promocja
Kapsułki
Już 157 Klientów Best Body stosuje ten produkt.
Nowość
oszczędzasz 10,00zł

cena:159,00zł

169,00zł

- +

Porównaj produkt

 
Opis i skład produktu

Opis produktu

Brawn Nootropix – jest prawdopodobnie bezkonkurencyjnym produktem nootropowym pod względem stosunku ceny do składników jakie oferuje. Zapewnia działanie godne najlepszych suplementów z tej kategorii przy zachowaniu doskonałego samopoczucia.

 • Znaczny wzrost wydajności umysłowej
 • Poprawia funkcje kognitywne
 • Działa protekcyjnie na komórki mózgu
 • Ułatwia kreatywne myślenie
 • Zapewnia doskonały nastrój oraz samopoczucie
 • Zwiększa motywację oraz podnosi poziom energii
 • Korzystnie wpływa na zdrowie układu nerwowego

Nootropix jest jednym z najbardziej kompletnych produktów jakie znajdziemy na rynku w celach zoptymalizowania naszych zdolności umysłowych i wzniesienia ich na najwyższy poziom. Sprawdza się przy nadmiarze nauki, pracy umysłowej oraz innych zajęciach wymagających ponad przeciętnej koncentracji przez długi okres czasu. W odróżnieniu od wielu innych produktów nootropowych nie jest to jednak Jego jedyne zastosowanie. Jeśli pragniemy zwiększyć jasność umysłu czy zdolności do kreatywnego i bardziej twórczego myślenia, również odczujemy znaczną poprawę w tym aspekcie działania.

Brawn Nootropix - opinie i efekty oraz działanie

Suplement Brawn Nootropix wyróżnia się przede wszystkim składem, który właściwie wszystko mówi o Jego jakości i niezaprzeczalnej skuteczności. Nie mamy tutaj na myśli tylko imponującej ilości składników aktywnych, ale przede wszystkim ich rodzaj. Wszystkie z nich to cenione od lat nootropy energetyki bądź adaptogeny z najwyższej półki. Sam suplement w porcji dziennej zawiera ich dawki kliniczne, a więc wykazuje skuteczność w niezależnych badaniach. Z całą pewnością Nootropix należy do najlepszych produktów na rynku wspierając wielokierunkowo naszą sferę mentalną do codziennego działania na najwyższym poziomie.

Acetyl L-Carnitine HCl – jest zdecydowanie najbardziej wartościową formą karnityny, która wykazuje zdolnośćdo przenikania bariery krew – mózg. Wspomaga koncentracje, wspiera rozwój pamięci krótko i długotrwałej, a także podnosi poziom kluczowych neuroprzekaźników w mózgu. Obecnie stosowana jest zarówno przez osoby pracujące umysłowe, jak i również przez sportowców. Warto także dodać, że regularna suplementacja przyczynia się do zwiększenia sił witalnych i zmniejszenia zmęczenia.

KSM-66® Full Spectrum Ashwagandha root extract (5% Withanolides) – to wysokiej jakości, oryginalna Ashwagandha z licencjowanego źródła. Przez wielu uważana za królową adaptogenów, przede wszystkim poprzez niezwykle szeroki zakres działania oraz potwierdzoną skuteczność. Poprawia samopoczucie, wspiera produkcje neuroprzekaźników, a także może korzystnie wpływać na zdrowie komórek. Co ważne, aszwaganda ze wszystkich adaptogenów nie tylko najskuteczniej łagodzi negatywne skutki związane ze stresem, ale także przyczynia się do obniżenia kortyzolu już poprzez ograniczenie Jego produkcji.

Lion’s Mane (Hericium Erinaceus) – Soplówka Jeżowata, jeden z najcenniejszych grzybów pod kontem naszego zdrowia, jak i również potencjału nootropowego. Największą efektywność wykazuje przy nieco dłużej suplementacji, gdzie znacząco poprawia samopoczucie oraz komfort dnia codziennego. Doskonale sprawdza się przy zwiększonym wysiłku umysłowym i dynamicznym trybie życia. Obecnie bada się Jego przydatność w zwalczaniu łagodnych stanów demencji.

Bacopa Monnieri (50% Bacosides) – Bakopa drobnolista to zioło będące obiektem wielu badań, a co najważniejsze dających bardzo obiecujące rezultaty. Bakozydy w niej zawarte wykazują realną zdolność do przenikania bariery krew – mózg oraz wpływają na łagodzenie napięcia związanego ze stresem, a także niektórych objawów stanów depresyjnych. Jest to jeden z najbardziej cenionych adaptogenów pod kontem samopoczucia oraz pozytywnego nastroju.

Brawn Nootropix - działanie, najlepszy środek na mózg

Rhodiola Rosea Extract (root) (3% Salidrosides) – Różeniec górski to adaptogen którego działanie obejmuje zarówno umysł jak i również możliwości wysiłkowe. Doskonale sprawdza się u osób mocno zapracowanych, gdzie każda minuta życia musi być wykorzystana do maksimum. Znacznie zmniejsza zmęczenie, podnosi motywację do działania oraz poprawia samopoczucie. Jako jeden z nielicznych roślinnych związków wspiera rozwój zdolności intelektualnych.

Kanna (Sceletium tortuosum) – absolutnie innowacyjny związek promujący doskonałą kondycję mentalną, wzrost sił witalnych oraz chęć do działania niemal w każdym aspekcie. Zwiększa odporność na lęk, łagodzi napięcie emocjonalne oraz pozwala na zwiększone wydzielanie endorfin – hormonów szczęścia. Kanna jest źródłem wielu alkaloidów aktywnych biologicznie, co przekłada się na wzrost wielu ważnych neuroprzekaźników.

Huperzine A (Huperzia serrata Extract) – to jeden z niewielu związków posiadających potwierdzone działanie jako inhibitor acetylocholinoesterazy, a co za tym idzie zapobiega utracie pamięci oraz ułatwia kojarzenie faktów. Doskonale sprawdza się u osób pragnących zgłębiać wiedzę z wielu zakresów. Ponadto stanowi najbardziej wartościowy składnik neuroprotekcyjny, co zwiększa ich żywotność.

Podsumowując, Brawn Nootropix to suplement kompletny pod względem poprawy samopoczucia, koncentracji oraz skupienia. Sprawdzi się znakomicie zarówno w czasie zwiększonej ilości nauki, jak i również ciężkiego wysiłku umysłowego. Wszystkie składniki wykazują względem siebie synergiczne działanie, co tylko zwiększa Jego potencjał.

  Skład

  Wielkość opakowania: 180 kap.

  Porcja jednorazowa: 6 kap.

  Ilość porcji w opakowaniu: 30

  Składniki w porcji:
  Ilość:
  RWS
  Acetyl L-Carnitine HCl
  1000 mg
  *
  Citicoline (Cytidine 5’-diphosphocholine)
  500 mg
  *
  KSM-66® Full Spectrum Ashwagandha root extract (5% Withanolides, contains milk)
  500 mg
  *
  Lion’s Mane (Hericium Erinaceus)
  500 mg
  *
  L-Tyrosine
  500 mg
  *
  Bacopa Monnieri (50% Bacosides)
  300 mg
  *
  Rhodiola Rosea Extract (root) (3% Salidrosides)
  300 mg
  *
  PhosphatidylSerine 50%
  200 mg
  *
  Caffeine Anhydrous
  200 mg
  *
  N-Phenethyl Dimethylamine Citrate
  150 mg
  *
  Kanna (Sceletium tortuosum)
  50 mg
  *
  Bioperine®
  10 mg
  *
  Huperzine A (Huperzia serrata Extract)
  250 mcg
  *
  Pozostałe składniki:
  *
  *
  dwutlenek krzemu, żelatyna, stearynian magnezu.
  *
  *
   
  Dawkowanie i sposób użycia

  Dawkowanie i sposób użycia

  Dawkowanie i sposób użycia: stosować 3 kap. Brawn Nootropix dwa razy dziennie, rano i po południu.

  Badania i referencje

  1. Psychoactive constituents of the genus Sceletium N.E.Br. and other Mesembryanthemaceae: a review.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8691846/
  2. A randomized, double-blind, parallel-group, placebo-controlled trial of Extract Sceletium tortuosum (Kanna) in healthy adults.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23441963/
  3. Efficacy of Standardized Extract of Bacopa monnieri on Cognitive Functions of Medical Students: A Six-Week, Randomized Placebo-Controlled Trial.
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5075615/
  4. Neuropharmacological Review of the Nootropic Herb Bacopa monnieri.
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3746283/
  5. Efficacy of Ashwagandha (Withania somnifera Dunal. Linn.) in the management of psychogenic erectile dysfunction.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22529644/
  6. Withania somnifera improves semen quality by combating oxidative stress and cell death and improving essential metal concentrations.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/21388887/
  7. Acute Rhodiola rosea intake can improve endurance exercise performance.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15256690/
  8. Failure of Rhodiola rosea to alter skeletal muscle phosphate kinetics in trained men.
   https://www.metabolismjournal.com/article/S0026-0495(07)00139-4/fulltext
  9. Correlation between changes in blood fatty acid composition and visual sustained attention performance in children with inattention: effect of dietary n-3 fatty acids containing phospholipids.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18469236/
  10. Acetyl-L-carnitine supplementation differently influences nutrient partitioning, serum leptin concentration and skeletal muscle mitochondrial respiration.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11925454/
  11. Chronic acetyl-L-carnitine alters brain energy metabolism and increases noradrenaline and serotonin content.
   https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22549035/

  Napisz opinię

  BRAWN Nootropix 180 kap.

  Brawn Nootropix – jest prawdopodobnie bezkonkurencyjnym produktem nootropowym pod względem stosunku ceny do składników jakie oferuje. Zapewnia działanie godne najlepszych suplementów z tej kategorii przy zachowaniu doskonałego samopoczucia.

  Napisz opinię

   
  Opinie(6)

  Opinie o BRAWN Nootropix 180 kap.

  Od kilku miesięcy sporo produktów których używam zmieniłem własnie na te od Brawna i zrobili mega postęp. Nootropix najwyższa półka, samopoczucie lepsze niż przy mental jewels ktorego użwałem wcześniej

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Polecam i dziękuje za poradę

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  koncentracja 5/6
  kreatynowść 5/5
  samopoczucie 4.5/5
  pobudzenie 3/5

  Poza raczej delikatnym pobudzeniem wypada super

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  miałem już kilka tego typu supli, najczęściej kończyło się tak że albo nie działały wcale, albo chodziłem po nich roztrzęsiony. Nootropix podpasował mi idealnie, bez żadnych zjazdów itp. do nauki czy pracy umysłowej idealny. Samopoczucie też znacznie w górę

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Jestem po jednym opakowaniu, stosowałam w czasie pisania dziesiątek raportów w pracy, mogę powiedzieć, że faktycznie pomaga w pracy umysłowe. Łatwo się skupić, poprawia zdolności kojarzenia i ogólnie samopoczucie. Nie wiem jak z zapamiętywaniem bo nigdy nie miałam z tym problemy.

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  od czasu pierwszej wersji SNS Focus XT nie jadłem nic równie skutecznego

  • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
  • (0) (0)

  Inni Klienci kupili również

  Najpopularniejsze suplementy w tej kategorii

  Alternatywny lepszy produkt

  Twój koszyk

  Brak produktów

  Do ustalenia Wysyłka od
  0,00zł Razem

  Zobacz koszyk

  Menu

  Zawartość schowka

  Brak produktów

  Zobacz schowki