REVANGE Happy Bee 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
DRIVEN SPORTS Frenzy 325g
149,00 zł
129,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

REVANGE Happy Bee 60 kap.

Producent Revange
Nasza cena: 189,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Revange Happy Bee - jest kompleksowym suplementem wspomagającym wykorzystanie maksymalnego potencjału zarówno z naszego ciała jak i umysłu. Doskonale sprawdza się zarówno u osób aktywnych, sportowców, jak i również prowadzących stresujący i wyczerpujący tryb życia.
 
  • Najbardziej przemyślany produkt w swojej kategorii
  • Zwiększa funkcje poznawcze i zdolności kognitywne
  • Zmniejsza stany zaników pamięci
  • Wzrost skupienia oraz koncentracji
  • Poprawia kondycję fizyczną
  • Reguluje stany emocjonalne i wahania nastroju
  • Substancje o zróżnicowanych właściwościach
 
Happy Bee jest suplementem który sprawdza się w wielu sytuacjach i każdy z nas może wyciągnąć wiele korzyści jakie wiążą się z Jego stosowaniem. Doskonale sprawdza się u osób które nie lubią tracić cennego czasu i pragną działać na wysokich obrotach przez cały czas. Korzystnie wpływa na nasze ciało poprawiając kondycję fizyczną, zwiększa wytrzymałość oraz ułatwia zmotywowanie się nawet do bardzo ciężkich treningów. Co ważne Jego działanie nie polega na obecności wielu stymulantów czy substancji energetycznych, lecz realnie wpływa na ośrodek mózgu przez co nie obciąża układu nerwowego, a tolerancja naszego organizmu ciągle jest bardzo wysoka.
 
Jeszcze większe korzyści od sportowców ze stosowania Revange Happy Bee odniosą osoby o zwiększonym wysiłku umysłowym. Pozwala on znacznie opóźnić oznaki pojawienia się zmęczenia,  zwiększa kreatywne i logiczne myślenie, a także ułatwia kojarzenie faktów. Co bardzo ważne korzystnie wpływa także na regenerację gdyż dzięki obecności składników relaksacyjnych promuje wysokiej jakości sen. Happy Bee może być stosowany również przez osoby o mniejszych wymaganiach gdyż doskonale poprawia nastrój, zwiększa chęci do działania oraz stabilizuje stany emocjonalne.
 

revange happy bee skład oraz sklep i opinie


Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Happy Bee jeden do dwóch razy dziennie.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach REVANGE Happy Bee 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 107 z 108 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12170608